Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie zalega u nikogo jakieś fajne radyjko? :cool1:

...chętnie odkupię :wink4:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Fajny to ja jestem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

Opublikowano

Fajny to ja jestem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

To zaśpiewaj i zagraj jakaś nute :polew:
Opublikowano
  • Autor

może to ? :naughty:

audio_new.gif

Opublikowano

trzeba było wd40 pryskać prosto w wirnik i szybko odpalić :wink4: poznał byś do jakich obrotów kręci się 2.5 tdi :polew: widziałes na necie jak to się robi ?

próbowałem, ale nie chodzi lepiej ;/ może to przez to, że nie mam turbo? :confused4:

Opublikowano
  • Autor

gdybyś miał to post zaczynał by się od " Szczuraz ty c**ju wbiję ci ciupagę w plecy ! jestem za 20 minut " :polew:

Opublikowano

gdybyś miał to post zaczynał by się od " Szczuraz ty c**ju wbiję ci ciupagę w plecy ! jestem za 20 minut " :polew:

Nie dawaj takich pomysłów na forum. Widzę, że są asy co to mogą zastosować.

Opublikowano

Dzisiaj sprzątam graty na tarasie i robie ostatniego grila.

Opublikowano
  • Autor

lepiej nie :naughty:

Hornet kiedy w końcu wynurzysz sie do ludzi ? już zapomnieliśmy jak wyglądasz [br]Dopisany: 29 Październik 2011, 17:19_________________________________________________

Dzisiaj sprzątam graty na tarasie i robie ostatniego grila.

będziesz robił spacery z piwkiem w okolicy ? :mysli:

Opublikowano

Dzisiaj sprzątam graty na tarasie i robie ostatniego grila.

na którą godzinę? :cool1:

Opublikowano

Hornet kiedy w końcu wynurzysz sie do ludzi ? już zapomnieliśmy jak wyglądasz

We Wrocku będę w poniedziałek. Pojawię się na kolejnym spocie ( jak umyje auto bo już koloru nie widać)

Opublikowano

Fajny to ja jestem :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed: :decayed:

To zaśpiewaj i zagraj jakaś nute :polew:

No właśnie... śpiewał będziesz? :gwizdanie: ...podbicie basu posiadasz? :kox:

:wink4:

Opublikowano

Maciek dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: hehe, raczej wrzuciłbym coś pod ten takt:

Opublikowano

Maciek dzięki :notworthy: :notworthy: :notworthy: hehe, raczej wrzuciłbym coś pod ten takt:

...to ja odpadam, nie moje klimaty :tongue4: hehe :wink4:
Opublikowano

Klimat jest dobry, nie narzekaj :) ale od muzyki mamy temat, tam jest wiele klimatów, z tego co dobrze pamiętam, to nawet disco polo się pojawiło :) słuchacie Pany disco polo?

Opublikowano

Klimat jest dobry, nie narzekaj :) ale od muzyki mamy temat, tam jest wiele klimatów, z tego co dobrze pamiętam, to nawet disco polo się pojawiło :) słuchacie Pany disco polo?

Jesteś szalony! :decayed:
Opublikowano

Oooojjj jeszcze się o tym nie przekonaliście, raptem dwa razy mnie widzieliście, to za mało, żeby to stwierdzić :D[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:09_________________________________________________No ale tak na fakcie, słuchacie disco polo? :cool1:

Opublikowano

:no:[br]Dopisany: 29 Październik 2011, 20:14_________________________________________________

:yeah: :yeah: :yeah:

Opublikowano

No ale tak na fakcie, słuchacie disco polo? :cool1:

4 osiemnastki dobre są :kox:
Opublikowano

Nooo, hehe król tego klimatu :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.