Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

mi sobota pasuje :good: z rana odpaliłem YT i cały czas chodzi mi po głowie to:

Borixon - napiłbym się z tobą wódki dziś

To A8 to wersja rządowa dla Demokratycznej Republiki Laosu nie daj się zmylić że to pokazówka i na pewno szczep odpuść sobie . Aha i pewnie dużo pali . :gwizdanie:

Opublikowano

Też bym zjadł kiełbase w piwie

Opublikowano
  • Autor

jutro sobota wieczór nas dopadnie :drinks:

Opublikowano

bedzie parapetówka :>

Hornet? Gobi? Piotrek? Krystian? Trezor? (nie zapomniałem o nikim, mam nadzieje :D )

a Wy?!

Opublikowano

Panowie ale się zesrałem ze strachu dzisiaj... ;( ...ładny dzień, myślę sobie wyciągne n75 i przeczyszczę... po wszystkim zaworek wrócił na swoje miejsce, jadę przetestować, a auto zero mocy... już myślę- po co tam łapska pchałem, grzebałem z nudów i spi@#$%!łem ;(

...ALE, po kilku próbach okazało sie, że pomieszałem wężyki...kamień z serca spadł i autko śmiga jak marzenie :decayed:

Opublikowano

Podoba mnie się to A8... Gdyby nie fakt, że wyjechałem z Polski i drugi fakt, że kupuję B7... to bym się skusił na to coś :slina:

Pany, moja B5 będzie na sprzedaż jakby się ktoś skusił na AKNa po wymianie rozrządu, czyszczeniu turba, wymianie wszystkich płynów, świeżo po przeglądzie, ubezpieczeniu i regeneracji vp44... To walcie jak w dym :) aha, dokładka pod zderzakiem i osłony pod autem już są :polew:

Opublikowano

Dobra ide lulać jakas lista obecnosci co do wieczornego wyjścia jutro ? Hornetto to juz w ogóle wielki nieobecny a reszta ? kto będzie bo jak ja ze Szczurkiem to trochę mało na te peryferia dymać.[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 01:15_________________________________________________

Podoba mnie się to A8... Gdyby nie fakt, że wyjechałem z Polski i drugi fakt, że kupuję B7... to bym się skusił na to coś :slina:

Pany, moja B5 będzie na sprzedaż jakby się ktoś skusił na AKNa po wymianie rozrządu, czyszczeniu turba, wymianie wszystkich płynów, świeżo po przeglądzie, ubezpieczeniu i regeneracji vp44... To walcie jak w dym :) aha, dokładka pod zderzakiem i osłony pod autem już są :polew:

Siema co tam porabiasz w Anglii? też niedługo chyba wypierdziele z tej polskiej bidy.
Opublikowano

Ze szwagrem stolarkę robimy, generalnie zabudowy wnętrz. Kiedyś to robiłem z nim jak przyjeżdżałem na kilka dni wolnego, teraz już trochę bardziej poważniejsze roboty ma. Nie jest źle, robota fajna, nie narzekam. No czytałem właśnie, niezły prezent Ci doj**ali... :wallbash: jak będę w Polsce, to postaram się wpaść na jakąś pizzę no i może browar, bo ostatnio nie dałem rady wypić. Musiałem kierować niestety...

Opublikowano

bedzie parapetówka :>

Hornet? Gobi? Piotrek? Krystian? Trezor? (nie zapomniałem o nikim, mam nadzieje :D )

a Wy?!

dzieki ze myslisz o mnie :) ale ja dzisiaj nie dam rady bo popilem ostro w czwartek :D a w pon nad ranem musze leciec do lodzi .....

ale chetnie zjawie sie w koncu na spocie jutro :D kto bedzie ? zebym sam nie byl :D

Opublikowano
  • Autor

kto będzie bo jak ja ze Szczurkiem to trochę mało na te peryferia

nie histeryzuj :wink4:

jak parapetówka to chyba na nowej chacie ? :naughty:

ostro w czwartek :D a w pon nad ranem musze leciec do lodzi .....

w piątek odpoczywałeś i w niedzielę odpoczniesz sobota jest poto żeby dać w palnik.

ja lecze się po wczorajszej wódeczce i wieczorem będę jak nowy :good: ale dzisiaj to tylko piwko jedno-dwa góra sześć :gwizdanie:

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Ja dzisiaj odpadam.. jestem ustawiony na wódkę już od zeszłego tygodnia a ponieważ nie mogłem bo chorowałem to dzisiaj walczę. Przykro mi ale nie dam rady.

Gniady ale Ci doyeebali... kurde ja nie mam znajomości w Twojej branży :wallbash: Głowa do góry.

Opublikowano
  • Autor

w niedziele sie pojawisz chociaż czy już się zabetonowałeś w tym domu ?

Opublikowano

w niedziele sie pojawisz chociaż czy już się zabetonowałeś w tym domu ?

Jak będę w stanie prowadzić to się pojawię :gwizdanie: Ciężka noc dzisiaj mi się zapowiada...

Opublikowano
  • Autor

Piotrki co z wami ?

Opublikowano

Panowie, owszem, w nowym domu... Będzie grill, wiec brać kiełbaski :decayed: niestety tylko elektryczny, więc kukurydza odpada :disgust:

Adres to Agatowa 17 - boczna Nefrytowej. Ulica się tak nazywa od 6 miesiecy, więc w gps lepiej wstukać Brylantową albo włąśnie nefrytową.

Zobaczcie w google mapsie, gdzie to: 51.046868, 17.025933

jak ktoś sie zgubi, dzwonić :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:17_________________________________________________zaczynamy po 19

Opublikowano

:hi: :hi: :hi:

Ja dzisiaj odpadam.. jestem ustawiony na wódkę już od zeszłego tygodnia a ponieważ nie mogłem bo chorowałem to dzisiaj walczę. Przykro mi ale nie dam rady.

Gniady ale Ci doyeebali... kurde ja nie mam znajomości w Twojej branży :wallbash: Głowa do góry.

spoko daje rade najgorzej te zapuszczone korzenie po tylu latach popodcinać chyba fadrome zamówie bo szpadlem nie dam rady.
Opublikowano
  • Autor

prosta opcja wypad z borowskiej na biestrzyków :good:

Opublikowano

prosta opcja wypad z borowskiej na biestrzyków :good:

dokładnie :good:[br]Dopisany: 12 Listopad 2011, 13:24_________________________________________________tutaj nawet jeżdżą autobusy :naughty:

powiem więcej! Jest jeden nocny!! :kox:

Opublikowano
  • Autor

chyba wolę wydać te 30 pln na taryfę jak tłuc się pół nocy i przesiadać się na głównym.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.