Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zielony zreanimowany :banan::dancing:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Zielony zreanimowany :banan::dancing:

:wink:

Opublikowano
  • Autor

dobra to kto oprócz Goldika leci na nysę w tym roku ?

Opublikowano
Zielony zreanimowany :banan::dancing:

:wink:

Mam coś dla Ciebie od kurczaka.... trzymać czy wywalić bo to do lamp

Opublikowano
  • Autor

ja tez mam dla niego ramkę :decayed:

Opublikowano

On ma dla mnie :decayed: trzymaj, to nie do lamp :decayed:

Opublikowano

:hi:

Maciek, będę leciał na siłkę to będę do Ciebie tarabanił i podlecę :wink: Tylko to nie dzisiaj, nie nadaje się za fajere:drunk:

Opublikowano

Ja zbieram się zaraz na mecz ligowy.. trzymać kciuki :decayed:

Jutro godz 17:00 Magnolia spot ??

Opublikowano
  • Autor

nie połapię sie z czasem jutro

On ma dla mnie :decayed: trzymaj, to nie do lamp :decayed:

jakich kur.. lamp ?! ja mam ramkę klubową dla niego. :naughty:

Opublikowano
nie połapię sie z czasem jutro
On ma dla mnie :decayed: trzymaj, to nie do lamp :decayed:

jakich kur.. lamp ?! ja mam ramkę klubową dla niego. :naughty:

Też chyba popiłeś wczoraj :whistling::decayed: Do lamp dla Kaja, ramka dla mnie :wink:

Opublikowano
nie połapię sie z czasem jutro
On ma dla mnie :decayed: trzymaj, to nie do lamp :decayed:

jakich kur.. lamp ?! ja mam ramkę klubową dla niego. :naughty:

Też chyba popiłeś wczoraj :whistling::decayed: Do lamp dla Kaja, ramka dla mnie :wink:

Chłopaki, nie wiem co Wy ćpiecie, ale do jakich lamp?! :polew: o co kamon bo ja już nie ogarniam :grin: nic do żadnych lamp, tylko przetwornice 12 do 5V :polew:

Opublikowano
nie połapię sie z czasem jutro
On ma dla mnie :decayed: trzymaj, to nie do lamp :decayed:

jakich kur.. lamp ?! ja mam ramkę klubową dla niego. :naughty:

Też chyba popiłeś wczoraj :whistling::decayed: Do lamp dla Kaja, ramka dla mnie :wink:

Chłopaki, nie wiem co Wy ćpiecie, ale do jakich lamp?! :polew: o co kamon bo ja już nie ogarniam :grin: nic do żadnych lamp, tylko przetwornice 12 do 5V :polew:

Wiem, że nie do lamp...ale jak już tak się przyjęło to niech będzie :grin:

Opublikowano

No to dobra.. Hornet, to do lamp to to tamto masz? SUper :grin:

Opublikowano

Panowie, znajomy potrzebuje kupić w ładnym stanie b5fl najlepiej 110/115 koni w kombi, nie znacie nikogo co sprzedaje coś sensownego? budzet 15 ze wszystkim

Opublikowano
Panowie, znajomy potrzebuje kupić w ładnym stanie b5fl najlepiej 110/115 koni w kombi, nie znacie nikogo co sprzedaje coś sensownego? budzet 15 ze wszystkim

Dopiero co swoje nie określone ~190 puściłem pod Chełm w bardzo podobnej cyfrze...

Opublikowano
  • Autor
Panowie, znajomy potrzebuje kupić w ładnym stanie b5fl najlepiej 110/115 koni w kombi, nie znacie nikogo co sprzedaje coś sensownego? budzet 15 ze wszystkim

mam przedlifta w niższym budżecie tylko klaczy ma troche wiecej niż znajomy planuje no i sedan :decayed: Kurak ma kombi chyba dalej na handel ale też przedlift i z gazem

Opublikowano
No to dobra.. Hornet, to do lamp to to tamto masz? SUper :grin:

Skoro nie do lamp to wy***ałem dzisiaj

---------- Post dopisany at 20:24 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Panowie, znajomy potrzebuje kupić w ładnym stanie b5fl najlepiej 110/115 koni w kombi, nie znacie nikogo co sprzedaje coś sensownego? budzet 15 ze wszystkim

szkoda że 10 tys nie ma .. łatwiej tańsze znaleźć :polew:

---------- Post dopisany at 20:25 ---------- Poprzedni post napisany at 20:24 ----------

Panowie, znajomy potrzebuje kupić w ładnym stanie b5fl najlepiej 110/115 koni w kombi, nie znacie nikogo co sprzedaje coś sensownego? budzet 15 ze wszystkim

mam przedlifta w niższym budżecie tylko klaczy ma troche wiecej niż znajomy planuje no i sedan :decayed: Kurak ma kombi chyba dalej na handel ale też przedlift i z gazem

Napisał, że ma być w ładnym stanie :decayed: Pewnie prawie nowe i z przebiegiem ok 160tys

---------- Post dopisany at 21:31 ---------- Poprzedni post napisany at 20:25 ----------

W klubie A3 ktoś sprzedaje polifta Audi A4 AVANT 1,9 TDI 110KM, 1999r. LIFT, bezwypadkowy, IGŁA!

jakby nie banglał link to masz link do aukcji Oferta - Audi A4 - Witam, Mam do sprzedania piękny samochód AUDI A4 z 1999r. PO LIFCIE z najlepszym, bardzo dynamicznym i oszczędnym silnikiem diesl

Opublikowano

dalej, dalej na handel :P

Opublikowano

heh panowie, no najlepiej zeby miała koło 300tys nalotu, wtedy bedzie prawdopodobienstwo ze buda i blacha bedzie ok jak przebieg nieukręcony.

Opublikowano

Lepiej żeby miała 200 tyś wtedy wiadomo że ma 300 tyś

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.