Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

że co gdzie kiedy jak i w którym kościole?

:decayed:

Opublikowano
Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

już w domu ?? udał się wyjazd ?

Opublikowano
  • Autor
ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

skoda rozsypie się a ty dale bedziesz jeździł. Inna technologia :wink:

Opublikowano
ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

skoda rozsypie się a ty dale bedziesz jeździł. Inna technologia :wink:

może tak.... pb się rozsypie a TDI dalej będzie jechał :decayed:

Opublikowano
Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

już w domu ?? udał się wyjazd ?

Zajebioza wrocław- wenecja 260 złoty ropka-śmiech na sali prawda?Ogólnie to Wenecja. Florencja .Piza Lamporecio. San Giminiano .Siena. Verona .Ca Savio, Filgine Valdarno. Vinci .Modena-pogoda, włoszki,widoki wszystko mega!

Opublikowano
Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

już w domu ?? udał się wyjazd ?

Zajebioza wrocław- wenecja 260 złoty ropka-śmiech na sali prawda?Ogólnie to Wenecja. Florencja .Piza Lamporecio. San Giminiano .Siena. Verona .Ca Savio, Filgine Valdarno. Vinci .Modena-pogoda, włoszki,widoki wszystko mega!

Są małe, zazwyczaj ciemne i słabo się walą :whistling:

Opublikowano
Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

już w domu ?? udał się wyjazd ?

Zajebioza wrocław- wenecja 260 złoty ropka-śmiech na sali prawda?Ogólnie to Wenecja. Florencja .Piza Lamporecio. San Giminiano .Siena. Verona .Ca Savio, Filgine Valdarno. Vinci .Modena-pogoda, włoszki,widoki wszystko mega!

dyr biura deweloperksiego w wawie taka dzida....

Są małe, zazwyczaj ciemne i słabo się walą :whistling:

Znam kilka włoszek... każda z nich to petarda... jedna

---------- Post dopisany at 13:18 ---------- Poprzedni post napisany at 13:17 ----------

Strzała panowie Emil pisałeś ostatnio że swoją nową skodą zrobiłeś 1200 i dała rade :naughty: ja swoja poczciwą b5 zrobiłem 3700 :whistling: pozdrawiam.

już w domu ?? udał się wyjazd ?

Zajebioza wrocław- wenecja 260 złoty ropka-śmiech na sali prawda?Ogólnie to Wenecja. Florencja .Piza Lamporecio. San Giminiano .Siena. Verona .Ca Savio, Filgine Valdarno. Vinci .Modena-pogoda, włoszki,widoki wszystko mega!

Są małe, zazwyczaj ciemne i słabo się walą :whistling:

Znam kilka włoszek... każda z nich to petarda... jedna dyr biura deweloperksiego w wawie taka dzida....

Opublikowano

No a waliłeś ją? Ja nie mówię, że są brzydkie :decayed:

Opublikowano

Czołem żołnierze :hi:

Opublikowano
Czołem żołnierze :hi:

:hi:

Opublikowano

kajman pamietasz jak się pytałeś ile bede we wrocku to ci pisałem że 1 dzień :grin: promocja była 3 dni gratis dostałem

Opublikowano
kajman pamietasz jak się pytałeś ile bede we wrocku to ci pisałem że 1 dzień :grin: promocja była 3 dni gratis dostałem

:decayed: ja w środe ląduje, także czerwony dywan możecie rozbijać i transparenty rozstawiać :whistling:

Opublikowano

jak by ktoś szukal piasku suszonego do piaskowania to jest w Mańkowie koło Mietkowa :grin: 47km w jedną mańkę 2 razy gnałem :facepalm:

---------- Post dopisany at 13:55 ---------- Poprzedni post napisany at 13:54 ----------

kajman pamietasz jak się pytałeś ile bede we wrocku to ci pisałem że 1 dzień :grin: promocja była 3 dni gratis dostałem

:decayed: ja w środe ląduje, także czerwony dywan możecie rozbijać i transparenty rozstawiać :whistling:

już jestem u siebie ale za niedługo pewnie znowu bede jechał :naughty:

Opublikowano
:hi: Pany o której dzisiaj ? Maciek bd?
Opublikowano

a tak poza tym kto ma we wrocku białego avanta b5 na prosiaczkach,zderzak przód od S4 ?:slina:

Opublikowano
a tak poza tym kto ma we wrocku białego avanta b5 na prosiaczkach,zderzak przód od S4 ?:slina:

2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama :whistling:

Opublikowano
a tak poza tym kto ma we wrocku białego avanta b5 na prosiaczkach,zderzak przód od S4 ?:slina:

2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama :whistling:

prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze

Opublikowano
a tak poza tym kto ma we wrocku białego avanta b5 na prosiaczkach,zderzak przód od S4 ?:slina:

2,5tdi z degeneracji - nikt od nas, kiedyś z nelsonem obczajaliśmy - cała w pakiecie s4 była. konkret sztuka - o ile to ta sama :whistling:

prosie były chyba zielone albo czerwone nie pamiętam ale w oczojebnym kolorze

Taki jak Nelsona? :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Maciek bd?

przybędę w tyn czy w inny sposób :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.