Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a AVF to najlepsza jednostka 1.9 jaka wyszła w audi, ja swojej szukałem pół roku,przede wszystkim to skrzynia 6-biegowai ma więcej koni w serii - na hamowni wyszło 142,5 , i ma więcej niutów bo 320 , a pozostałem mają 280 Nm , silniejsze sprzęgło i w ogóle jest super.

soft zależy jaki gratis wyszedł z fabryki. Różnica jeszcze między skrzynią wax 5 afv 6 ale różnica w trafie to np w avf przy danej prędkości masz 2900rpm a w awx 3000rpm.... do miasta lepszy awx. Bardziej "elastyczna" skrzynia.

---------- Post dopisany at 08:20 ---------- Poprzedni post napisany at 08:19 ----------

nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

tam chyba jednomas siedzi i to od radzika

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja swoją B6 AVF 1,9 167KM po sofcie sprzedałem na nowych ori felgach 17 cali s-line w czerni. Full s-line zew. oraz wew za 33 tys. RNS-E i wszystko co było można do auta wj***ć.Grill był czarny nowy z serwisu S4. Wydech tył podwójny z cabrio ori Audi ori końcówki.

Wiec teraz za 35 koła to nie bardzo.Chopin zejdż na ziemie to nie 20011 rok :D Mamy już 2013 i pykło już 10 latek beszóstką

Opublikowano

Dlatego ktoś kto ma teraz B6 dopieszczone to albo będzie nim jeździł i jeździł albo musi się pogodzić z tym, że trzeba będzie stracić.

---------- Post dopisany at 10:56 ---------- Poprzedni post napisany at 10:47 ----------

Ja swoją B6 AVF 1,9 167KM po sofcie sprzedałem na nowych ori felgach 17 cali s-line w czerni. Full s-line zew. oraz wew za 33 tys. RNS-E i wszystko co było można do auta wj***ć.Grill był czarny nowy z serwisu S4. Wydech tył podwójny z cabrio ori Audi ori końcówki.

Wiec teraz za 35 koła to nie bardzo.Chopin zejdż na ziemie to nie 20011 rok :D Mamy już 2013 i pykło już 10 latek beszóstką

Ty to dziurawe kalosze sprzedasz jako nowe nie śmigane :grin:

Opublikowano

Cześć. Mam pytanie z innej beczki - ma ktoś kogoś znajomego/rodzinę w Radomiu? Wybieram się za 2 tygodnie na airshow i potrzebuje jakiejś miejscówki niedaleko lotniska żeby zostawić auto.

Opublikowano
Cześć. Mam pytanie z innej beczki - ma ktoś kogoś znajomego/rodzinę w Radomiu? Wybieram się za 2 tygodnie na airshow i potrzebuje jakiejś miejscówki niedaleko lotniska żeby zostawić auto.

Pisz na spotach radomskich.... pewnie ludzie będą się wybierali...

Opublikowano

Juz pisalem tylko dalem info tez tutaj bo oprócz znajomości to może ktos z Wro tez jedzie to zawsze "w kupie raźniej" :)

Opublikowano

Ja cisnę w czwartek na Rzeszów a później na Dęblin...

Opublikowano
:bry: Dobrym Panom
Opublikowano
Juz pisalem tylko dalem info tez tutaj bo oprócz znajomości to może ktos z Wro tez jedzie to zawsze "w kupie raźniej" :)

Też jedziemy :naughty:

Opublikowano
nelson jakie ty masz sprzęgło u siebie ?

Tak jak Karol prawi jednomas od radzika, zbliża mi się wymiana i zastanawiam się nad sprzęgłem od AWX/AVF.

Opublikowano

Panowie, ma ktoś na zbyciu niepotrzebne koło? Szukam czegoś na zapas do Passka B6. Rozstaw śrub i otwór centrujący taki sam jak w A4.

Opublikowano

Jestem w trasie pod Krakowem, mam się przejmować kontrolką niskiego stanu oleju?:P Można olej dolać do rozgrzanego silnika czy nie bardzo?:P

Opublikowano
Jestem w trasie pod Krakowem, mam się przejmować kontrolką niskiego stanu oleju?:P Można olej dolać do rozgrzanego silnika czy nie bardzo?:P

alladyn sie zapalił ? uuuuu wybierak do zrobienia. Nie zatrzyj dołu silnika.... mówiłem kiedyś żeby robić pompę oleju a nie hamulce :decayed:

Opublikowano

Pompa jest po swapie

Opublikowano

Lepiej nie dolewać zimnego oleju do rozgrzanego. Odczekaj godzinkę i wtedy dolej. Raczej nie ryzykowałbym jeżdżeniem z małą ilością oleju:wink:

Opublikowano

Spoko, zatrzymaliśmy się u rodzinki, auto stygnie, zaraz kupimy olej i doleje się. Tylko nie pamiętam co lałem ostatnio k... mać... Na pewno półsyntetyk... Co kupić?

---------- Post dopisany at 15:57 ---------- Poprzedni post napisany at 15:00 ----------

Dobra, zalany 5W30, na razie żyje :) Zaraz na A4 wskakuję w Brzesku, pozdro!

Opublikowano
Pompa jest po swapie

To gdzie się olej podział ?

Opublikowano
Pompa jest po swapie

To gdzie się olej podział ?

zdejmij rure od IC i zobacz ile szklanek oleju zleci :XD hehe

Opublikowano

Cholera wie ile go naprawdę w ASO wlali przy wymianie. Albo czy naprawdę pompa jest po swapie, bo tak mi przekazano przy zakupie (auto forumowe).

Opublikowano

Piotr jesteś po ślubie bardzo nieobecny na forum, nie mówiąc o spotach.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.