Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ja tu pacze co się dzieje ....

Dopsz tato :decayed:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
[quote=Nelson;3745681Dobrze ją dziubnąłem to chce cały czas wracać:naughty:

w oko się nie liczy :decayed:

ja tu pacze co się dzieje ....

Karolu wiesz co to jest przejęzyczenie?

Jak się język z piczy zsunie na odbyt:grin:

Więc kjerwa proszę nie obrażać mojego "miecza", nawet jak nie ma włosów to i tak trafi do dziury:polew:

Opublikowano
nawet jak nie ma włosów to i tak trafi do dziury:polew:

Opublikowano

byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

cofnij się stronkę, masz zacną nutkę od wujka kaju :decayed:

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy

Opublikowano

poka poka

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Jak coś będzie spierdolone, będę wiedział kogo zj***ć:decayed:

Opublikowano
poka poka

Przeca godom, cofnij wątek o stronkJe

Opublikowano

Zabiorę młodego na spota to zwierzyniec zobaczy :decayed:

Opublikowano
Zabiorę młodego na spota to zwierzyniec zobaczy :decayed:

A co Kaju knur będzie?:grin:

Opublikowano
Zabiorę młodego na spota to zwierzyniec zobaczy :decayed:

A co Kaju knur będzie?:grin:

k**wa, jeszcze z wujkiem nic nie wychylił, a rzuco sie pierun jasny, jakby liter bimbru postawił!

Opublikowano

Jakbyś siedział na miejscu to byś pił :decayed:

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy

ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić :grin: ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy :polew: ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy

ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić :grin: ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy :polew: ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli

całkiem jak na spocie.. jak się zjadą to drą japy :polew:

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy

ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić :grin: ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy :polew: ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli

Zatem miałeś okazję ujrzeć Nelsona B5 :decayed:

Opublikowano
byłem u was od soboty do dzisiaj i pojechałem se o! za***iste afrykarium będziecie mieli :decayed:

Miałem iść z młodym do zooooooo to się pogoda zje...bawszy

ja se za free przez płot wchodze wystarczy przęsło wystawić :grin: ale ogólnie dobry schemat jest jak się rano wpada na budowę a tam zwierzyna głodna kwiczy :polew: ostatnio koło wybiegu kóz robiliśmy mordę drą aż głowa boli

Zatem miałeś okazję ujrzeć Nelsona B5 :decayed:

od uja ładnych porobionych B5 i B6 widziałem :decayed: tyleż że ramek na połowie brak :facepalm:

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:47 ----------

a teraz se siedzę w Mikołowie O! i świnie z Drogówki mi mandat wlepiły na zjeździe na A-4 przy orlenie z Wrocka :facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:

tak naprawdę cholera wie co za jednomas tam siedzi. Zerwiemy skrzynie zobaczymy co da radę zrobić żeby te 400 parę niuta wytrzymało bez problemu :grin:

Opublikowano

Kupuj koło od 1z, do tego kupujesz zestaw docisk + tarcza od 1z i wysyłasz do radzika. W skrzyni 5tce za dużego manewru nie ma:kwasny:

tak naprawdę cholera wie co za jednomas tam siedzi. Zerwiemy skrzynie zobaczymy co da radę zrobić żeby te 400 parę niuta wytrzymało bez problemu :grin:

Nie myślał Ty nad DQSem? :whistling:

Opublikowano
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.