Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cwiara mam mega error miałbyś chwilę czasu po południu ? Zadzwonię potem do Ciebie

Maciek dawaj bierzemy te naklejk Polish Works, puścimy jedną przesyłką.

ok zdzwonimy się

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:no i jeszcze 8 godzin i weekend co sie dzieje z emilem czyżby rodził

Opublikowano
Cwiara mam mega error miałbyś chwilę czasu po południu ? Zadzwonię potem do Ciebie
Maciek dawaj bierzemy te naklejk Polish Works, puścimy jedną przesyłką.

ok zdzwonimy się

Dla mnie też proszę :decayed:

Opublikowano
:hi:no i jeszcze 8 godzin i weekend co sie dzieje z emilem czyżby rodził

możliwe.... i wyyebałem orlen z carrefour-a :grin: Jak ktoś coś chce z wawy to dawać naka bo pędzę we wtorek i wracam.

Opublikowano
  • Autor
i wyyebałem orlen z carrefour-a

:wtf:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

Kaju daj mi jakiś działający numer do siebie

Opublikowano
:hi:no i jeszcze 8 godzin i weekend co sie dzieje z emilem czyżby rodził

możliwe.... i wyyebałem orlen z carrefour-a :grin: Jak ktoś coś chce z wawy to dawać naka bo pędzę we wtorek i wracam.

Nayebałeś skilla, gratulacje wink:

Opublikowano
:hi:no i jeszcze 8 godzin i weekend co sie dzieje z emilem czyżby rodził

możliwe.... i wyyebałem orlen z carrefour-a :grin: Jak ktoś coś chce z wawy to dawać naka bo pędzę we wtorek i wracam.

Nayebałeś skilla, gratulacje wink:

Dopiero zaczynam :whistling:

Opublikowano
:hi:no i jeszcze 8 godzin i weekend co sie dzieje z emilem czyżby rodził

możliwe.... i wyyebałem orlen z carrefour-a :grin: Jak ktoś coś chce z wawy to dawać naka bo pędzę we wtorek i wracam.

Nayebałeś skilla, gratulacje wink:

Dopiero zaczynam :whistling:

Daj Ci Boże ... :decayed:

Opublikowano
ameliniowe, a nawet bym rzekł plastelinowe :decayed:

Jemu się ren pijacki ryj Andrzej nigdy nie zamknie:decayed:

hamuj synek bajere, bo impreze będziesz miał ciężką :decayed:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

i wyyebałem orlen z carrefour-a

:wtf:

---------- Post dopisany at 16:52 ---------- Poprzedni post napisany at 16:51 ----------

Kaju daj mi jakiś działający numer do siebie

sorry, że tak późno. +447944277765

Opublikowano
:hi:no i jeszcze 8 godzin i weekend co sie dzieje z emilem czyżby rodził

możliwe.... i wyyebałem orlen z carrefour-a :grin: Jak ktoś coś chce z wawy to dawać naka bo pędzę we wtorek i wracam.

Nayebałeś skilla, gratulacje wink:

Dopiero zaczynam :whistling:

Bardzo mnie to cieszy, tania zupka zawsze mile widziana:decayed:

---------- Post dopisany at 08:32 ---------- Poprzedni post napisany at 08:31 ----------

ameliniowe, a nawet bym rzekł plastelinowe :decayed:

Jemu się ren pijacki ryj Andrzej nigdy nie zamknie:decayed:

hamuj synek bajere, bo impreze będziesz miał ciężką :decayed:

---------- Post dopisany at 19:29 ---------- Poprzedni post napisany at 19:28 ----------

Małolat hamuj bajerkę, bo będę Ci musiał po rajtach pojechać. A na końcu Ci dupsko pęknie:polew:

Opublikowano

czalencz akceptet :guma: NAWIŃ!

Opublikowano

Spiję Cię jak małego misia na ryjach Andrzejach:wink:

Opublikowano
Spiję Cię jak małego misia na ryjach Andrzejach:wink:

To już rób zaprawe :guma:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano

Dzisiaj promocja w tesco na balantynkę, więc zaczynam trening :decayed:

Opublikowano

Po co mowiles. Cza podjechac. A mialem dzis nie pic :facepalm:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

:polew:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Dzisiaj promocja w tesco na balantynkę, więc zaczynam trening :decayed:

Wiele cza dać?

Opublikowano
  • Autor

Tanie Chlanie

:decayed::decayed::decayed:

trzeba jeszcze chwile poczekac :wink:

Opublikowano

Oca :bicz::bicz2:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.