Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Kto się wypowie na temat takich głośników do przodu Pioneer TS-G1323i - Dobra cena, Opinie w Sklepie RTV EURO AGD ???

Powiem tak coś gra ale d*py nie rwie mam takie u siebie , był mały problem z montażem ale jakoś wiszą na 2 śrubkach :facepalm: jak będzie więcej czasu to rezam 16 :decayed:

Już znalazłem "dystans" do nich żeby wisiały sobie na 3 śrubkach :)dystans AUDI A4 1994-00r. przód 130mm #316 W-WA (3524973096) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. taki o ;d

Zabierasz się do drzwi, od d*py strony:wink:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Nelson, mam do Ciebie pytanko zaraz Ci skrobne pw

Opublikowano
  • Autor
szczuraz, to Ty śmigasz codziennie w okolicach 7 i 15.30 przez Smolec? coś mi ten grill z podpisu się kojarzy... pozdro

tak dokładnie :naughty: a czym ty latasz ? Maq203 mi codziennie macha bo też lata ze Smolca czerwoną A4

Opublikowano

kto ma dojście do firm transportowych, które mogłyby potrzebować paliwa ?

Opublikowano

Ja mam zapotrzebowanie na zupkę:decayed:

Opublikowano

:hi:Maciek dowiedziałeś się coś ?

Opublikowano
Ja mam zapotrzebowanie na zupkę:decayed:

jak zamówisz 30m3 to Ci przywiozę na plac i zleję gdzie będziesz chciał

Opublikowano
Ja mam zapotrzebowanie na zupkę:decayed:

jak zamówisz 30m3 to Ci przywiozę na plac i zleję gdzie będziesz chciał

dawaj wśród klubowiczów puścimy:decayed:

Opublikowano

Słyszeli o karetce że się pizgła czołowo z cysterną w Prusicach?

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Ja mam zapotrzebowanie na zupkę:decayed:

jak zamówisz 30m3 to Ci przywiozę na plac i zleję gdzie będziesz chciał

dawaj wśród klubowiczów puścimy:decayed:

organizuj zbiornik, kasę bo ja nie będę zakładał ....i 30 000 litrów mogę dowieść.

Opublikowano
Słyszeli o karetce że się pizgła czołowo z cysterną w Prusicach?

Napaćkane z japca kaja

???:shock3::shock3:

Opublikowano

Gdzie we wrocku robią pompy wtryskowe i za jaka kasę potrzebuje dla kolegi

Opublikowano

Pytanie czy ten serwis robi sam czh jest posrednikiem Wachowiaka, bo zazwyczaj tak jest, że odsyłają do Krotoszyna do Wachowiaka... :whistling:

Napaćkane z japca kaja

Opublikowano
Gdzie we wrocku robią pompy wtryskowe i za jaka kasę potrzebuje dla kolegi

Do trzebnicy zawozić szybko do gościa tylko trzeba dowiedzieć się ile ma roboty.... pewnie jak zawsze full :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

a jak nie to do boscha w Kunowie pod Sobótką. Może bym tam miał możliwość negocjacji ceny jakby była pompa na wierzchu

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 16:58 ----------

kto ma dojście do firm transportowych, które mogłyby potrzebować paliwa ?

Jak jest FV to mogę nadać temat zaprzyjaźnionej firmie transportowej. Napisz mi na pw cenę i ile trzeba wessać. Znajomy ma 2 magnumki i 3 premiumki więc ma gdzie to rozlać.

---------- Post dopisany at 17:00 ---------- Poprzedni post napisany at 17:00 ----------

:hi:Maciek dowiedziałeś się coś ?

wrzuć mi pw o co chodziło bo przyznam się ze nie pamiętam o co chodzi :decayed:

Opublikowano
Słyszeli o karetce że się pizgła czołowo z cysterną w Prusicach?

Napaćkane z japca kaja

???:shock3::shock3:

Spłonęła karetka przygnieciona przez cysternę. Policja: Jedna osoba nie żyje - TVN24

a dzisiaj koło aquaparku:

Staranowała przystanek. "Nie miała wyboru"

Opublikowano
  • Autor

Dlatego Hornet ma teraz paliwo na zbyciu. :decayed:

Opublikowano

A dzisiaj chyba ze cztery dzwonki były :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

gdzie ?

---------- Post dopisany at 19:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:18 ----------

Oca coś dla ciebie :naughty:

h2oi-the-streets-65.jpg?w=1000&h=

Opublikowano

Paliwo jest full legal w fakturą. Z dostawą do odbiorcy cena to -240 zł na m3 od ceny z dnia orlenu.

Minimalne zamówienie to 30m3 bo takie cysterny są. Możliwość wpompowania do naziemnego zbiornika.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.