Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nelson - oferta dla Ciebie. Flyer chciał je puścić za 54 koła , może sie dogadasz lepiej :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/

widziałem auto w Wawie - stan idealny , auto mega zadbane i wszystko w nim porobione i masz 2,7 BIT , czego tu chcieć więcej ?

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
ja pier**le jak ty marudzisz - kup sobie rower i w c**ju miej, zobacz jaka oszczednosc paliwa, siana w zakupie, serwisowaniu, ubezpieczenia nie płacisz, a jaka fura rozwojowa dla twojego kutasa - bułgarki bedo zachwycone!

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Chcę coś w miarę świeżego 2-3 lata. Kombi odpada. Dziękuje dowidzenia:wink:

Opublikowano

Kup sobie Dacie Duster :D

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

:hi:bry Dajcie nelsonowi spokój kupi co będzie uważał za stosowne a po za tym kupić to nie problem tylko utrzymać to potem :whistling:

Opublikowano
  • Autor

Dacia logan swangin :-) sprawdz nelson na yt pod haslem DLS tede :-)

Opublikowano
Nelson - oferta dla Ciebie. Flyer chciał je puścić za 54 koła , może sie dogadasz lepiej :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/

widziałem auto w Wawie - stan idealny , auto mega zadbane i wszystko w nim porobione i masz 2,7 BIT , czego tu chcieć więcej ?

A wiesz co trzeba zrobić w 2,7 bit, aby chociaż wymienić termostat?

Opublikowano
:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

Oca u mnie tak samo także mandat za "niemanie" zimówek ? :grin:

Opublikowano
Jak bierzesz TT to wez dwie :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

:polew::polew::polew::polew:

---------- Post dopisany at 10:15 ---------- Poprzedni post napisany at 10:15 ----------

Nelson - oferta dla Ciebie. Flyer chciał je puścić za 54 koła , może sie dogadasz lepiej :)

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-agb-pierwsze-polsce-b6-2-7l-v6-biturbo-quattro-s-line-nowe-foty-str-1-a-8792/

widziałem auto w Wawie - stan idealny , auto mega zadbane i wszystko w nim porobione i masz 2,7 BIT , czego tu chcieć więcej ?

nie zejdzie niżej...

Opublikowano

Nie ma tego sciema jak nic. Ja mam zimowki tylko oddalem razem z felgami do piaskowania :D . Dzisiaj maja byc , jeszcze zostanie szybkie malowanie szprajem i na auto

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

we wro też biało. Dobrze, że wczoraj takiej pogody nie było

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

Oca u mnie tak samo także mandat za "niemanie" zimówek ? :grin:

nie przeszło to więc spokojnie :decayed:

Opublikowano
:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

we wro też biało. Dobrze, że wczoraj takiej pogody nie było

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

Oca u mnie tak samo także mandat za "niemanie" zimówek ? :grin:

nie przeszło to więc spokojnie :decayed:

Tutaj Ci sie udalo. A tez na letnim setupie z wawy?

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
:hi:bry Dajcie nelsonowi spokój kupi co będzie uważał za stosowne a po za tym kupić to nie problem tylko utrzymać to potem :whistling:

Dokładnie... już pisałem. Nie ważne co kupi aby jeździło. Jak chce małe i zwinne to S3 jest jakimś rozwiązaniem albo szukanie A3 w q w TDI

---------- Post dopisany at 10:18 ---------- Poprzedni post napisany at 10:17 ----------

:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

we wro też biało. Dobrze, że wczoraj takiej pogody nie było

---------- Post dopisany at 10:16 ---------- Poprzedni post napisany at 10:16 ----------

:siema: u mnie na dzielni bialo. A na autku letni setup :/

Wysłane z mojego telewizora

Oca u mnie tak samo także mandat za "niemanie" zimówek ? :grin:

nie przeszło to więc spokojnie :decayed:

Tutaj Ci sie udalo. A tez na letnim setupie z wawy?

Wysłane z mojego telewizora

Oszalałeś.... jeszcze wczoraj miałem spotkanie z video rejestratorem na obwodnicy. Na wysokości Oleśnicy niebiesko się za mną zrobiło.... pomiar.... 160,3 km/h ale porozmawiali, pośmiali się i puścili :whistling:

Opublikowano
:hi:bry Dajcie nelsonowi spokój kupi co będzie uważał za stosowne a po za tym kupić to nie problem tylko utrzymać to potem :whistling:

Dokładnie... już pisałem. Nie ważne co kupi aby jeździło. Jak chce małe i zwinne to S3 jest jakimś rozwiązaniem albo szukanie A3 w q w TDI

Dobrze prawisz trojeczki ladne sa :D

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano
:hi:bry Dajcie nelsonowi spokój kupi co będzie uważał za stosowne a po za tym kupić to nie problem tylko utrzymać to potem :whistling:

Dokładnie... już pisałem. Nie ważne co kupi aby jeździło. Jak chce małe i zwinne to S3 jest jakimś rozwiązaniem albo szukanie A3 w q w TDI

Dobrze prawisz trojeczki ladne sa :D

Wysłane z mojego telewizora

Ja w większości mam rację i przeważnie wychodzi na moje :grin:

Opublikowano

Nie płakać mrozu nie ma

Opublikowano
Na alle masz kilka szt A6 C6 3.0 Tdi za dobry pieniądz...

jedna nawet od kercziego bodajże w dobrym hajsie, ile to roboty przedzwonić zapytać... cwiartek udostepnial na fejsbuczku, opcja tez zacna

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

I przebieg cofany:decayed: Nie chcę takiej dużej lochy jaką jest A6, w czarnej zawsze woziłem powietrze albo szynki na siedzeniu pasażera. Chciałbym TT, ale te silniki 2.0 TFSI to tragedia. 3.2 fajny, ale mało rozwojowy. Za diesla znowu trzeba ładny hajz wyłożyć. Na A5 znowu mnie nie stać w tej chwili. Pozostaje jedynie Golf, Clio RS lub B7 3.0 Tdi, aczkolwiek buda B7 jakoś do mnie nie przemawia. Chyba, że w s pakiecie:wink: B8 w tej chwili również za drogie, aby nie kupić zajechanego szmelcu:kwasny:

Nie dziczej :P Kup S4 B6 zapierdol za 10 koła kompresor i będziesz miał jedyne auto w PL ( takie mam wrażenie) a z 300 km zrobi Ci się z 500.S4 kupisz za 40 + 10+ 10 za 60 kaflonów bedziesz miał wsio co chcesz. No chyba że buda znowu nie odpowiada...

Opierdoli go każde 2,7 w bicie (zmodzone podobnie) spalając o połowę mniej paliwa. 4,2 V8 na śrubie będzie palić nie mniej niż 18

Chyba że Nelson został spadkobiercą jakiegoś szejka i mu teraz nafta z kranu leci

Opublikowano
  • Autor

I sniegu tez nie wdze u siebie na wichurze. A chetnie bym cos polatał

Opublikowano
I sniegu tez nie wdze u siebie na wichurze. A chetnie bym cos polatał

Spokoj wodza, jeszcze sie doczekasz :D

Wysłane z mojego telewizora

Opublikowano

no to taka sytuacja

MTN Kielce w TVN FAKTY ( nielegalne wyścigi ) - YouTube

to jest dopiero qfa złomek :) "a gdzie świtała ? - NIE MA " :grin:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.