Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chwal się

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Siema:hi:

Dzisiaj znowu miałem okazję zaliczyć dzwona z pewnym osobnikiem płci żeńskiej. Naukowo udowodnione jest, że kobiety nie mają wyobraźni przestrzennej...

Czy w twojej rodzinie sa jeszcze jakies cale samochody? :D

Opublikowano

:hi:no i furby zagościł w moim domu :polew:

Opublikowano
:hi:no i furby zagościł w moim domu :polew:

będzie wesoło :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:hi:no i furby zagościł w moim domu :polew:

Poka :-)

Opublikowano

no zobaczymy co on sie nauczy :decayed: będzie mówił audi :grin: na razie po 2 godzinach jakis tam baterii padły takze tylko akumulatorki

Opublikowano
no zobaczymy co on sie nauczy :decayed: będzie mówił audi :grin: na razie po 2 godzinach jakis tam baterii padły takze tylko akumulatorki

No to masz zabawkę:grin:

Opublikowano
no zobaczymy co on sie nauczy :decayed: będzie mówił audi :grin: na razie po 2 godzinach jakis tam baterii padły takze tylko akumulatorki

No to masz zabawkę:grin:

Ciekawe jakiego pierwszego słowa nauczyłby się u Ciebie .......

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ja się pytam czy pijemy coś w sobotę czy mam moczyć ryja gdzie indziej ?

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Jakby ktoś coś chciał do 16 grudnia lecę do wawy i wracam 17

Opublikowano

pewnie coś po bułgarsku :polew:

ryj andrzej z japka nabazgrolił :hi:

Opublikowano
Po koncercie teraz idziemy na dobre wino ;D

Zagrane na Fortepianie

No no ale ty fajny chłopiec jesteś

Opublikowano
no zobaczymy co on sie nauczy :decayed: będzie mówił audi :grin: na razie po 2 godzinach jakis tam baterii padły takze tylko akumulatorki

No to masz zabawkę:grin:

Ciekawe jakiego pierwszego słowa nauczyłby się u Ciebie .......

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ja się pytam czy pijemy coś w sobotę czy mam moczyć ryja gdzie indziej ?

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Jakby ktoś coś chciał do 16 grudnia lecę do wawy i wracam 17

Ale kogo sie pytasz? Mnie chyba nie musisz :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
no zobaczymy co on sie nauczy :decayed: będzie mówił audi :grin: na razie po 2 godzinach jakis tam baterii padły takze tylko akumulatorki

No to masz zabawkę:grin:

Ciekawe jakiego pierwszego słowa nauczyłby się u Ciebie .......

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ja się pytam czy pijemy coś w sobotę czy mam moczyć ryja gdzie indziej ?

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Jakby ktoś coś chciał do 16 grudnia lecę do wawy i wracam 17

Ale kogo sie pytasz? Mnie chyba nie musisz :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

To ja wiem :decayed:

Dalej się nie odzywał ?

Opublikowano

Cisza :/

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
no zobaczymy co on sie nauczy :decayed: będzie mówił audi :grin: na razie po 2 godzinach jakis tam baterii padły takze tylko akumulatorki

No to masz zabawkę:grin:

Ciekawe jakiego pierwszego słowa nauczyłby się u Ciebie .......

---------- Post dopisany at 11:33 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Ja się pytam czy pijemy coś w sobotę czy mam moczyć ryja gdzie indziej ?

---------- Post dopisany at 11:34 ---------- Poprzedni post napisany at 11:33 ----------

Jakby ktoś coś chciał do 16 grudnia lecę do wawy i wracam 17

U mnie nauczyłby się:

Pozanam Cię z Kateriną i Nadią

Jedna ma warkocz, druga głębokie gardło.

Poznam Cię z Angeliką, a także z Wiolettą,

Co struga jak Gepetto!

Opublikowano
1464697_1446672468893584_1579768620_n.jpg
Opublikowano

O to to. Wezme dzis jakis oczkowy :grin: :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano

Miejsce jakieś jest ?

Opublikowano

Park poludniowy pomnik chopina :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Opublikowano
Opublikowano

Juz mi sie podoba :grin: :grin:

Sent from my iPhone5 using Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.