Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty wrocławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakieś 80 od Wro

  • Odpowiedzi 32,3 tys.
  • Wyświetleń 1,3 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pomoże ktoś ?

Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?

Opublikowano

M

panowie ruszcie głową bo ja już straciłem... znaczy c**j mnie strzelił. :kwasny:

teraz jest to:

519 Czujnik ciśn.w przewodzie dolotowym-G 71

zwarcie do plusa

575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym

różnica dorególowania

objawy cały czas te same przeładowanie i notlauf jak nie odpuszczę. Jazda na wskaźniku boost już mnie trochę męczy. Macie jakieś pomysły ?

Mam jeszcze jedno pytanie do czego jest wężyk idący od N18 i N75 do filtra powietrza ? jak go zaślepiłem to załadowała mi po przegazowaniu prawie 0.5 bara i to na postoju. Chodzi mi o te przewody z trójnika. Duds mi dzisiaj mówił że jak to wyczepił to moc stracił a u mnie turbo ładuje na postoju... WTF z osranym gnojojadem ?

Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Pomoże ktoś ?

Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?

Co jest pięć?

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
M
panowie ruszcie głową bo ja już straciłem... znaczy c**j mnie strzelił. :kwasny:

teraz jest to:

519 Czujnik ciśn.w przewodzie dolotowym-G 71

zwarcie do plusa

575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym

różnica dorególowania

objawy cały czas te same przeładowanie i notlauf jak nie odpuszczę. Jazda na wskaźniku boost już mnie trochę męczy. Macie jakieś pomysły ?

Mam jeszcze jedno pytanie do czego jest wężyk idący od N18 i N75 do filtra powietrza ? jak go zaślepiłem to załadowała mi po przegazowaniu prawie 0.5 bara i to na postoju. Chodzi mi o te przewody z trójnika. Duds mi dzisiaj mówił że jak to wyczepił to moc stracił a u mnie turbo ładuje na postoju... WTF z osranym gnojojadem ?

Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Pomoże ktoś ?

Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?

Co jest pięć?

Wysłane z monopola 24/7

Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie :decayed:

Zapraszam na %%%

Opublikowano
M
panowie ruszcie głową bo ja już straciłem... znaczy c**j mnie strzelił. :kwasny:

teraz jest to:

519 Czujnik ciśn.w przewodzie dolotowym-G 71

zwarcie do plusa

575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym

różnica dorególowania

objawy cały czas te same przeładowanie i notlauf jak nie odpuszczę. Jazda na wskaźniku boost już mnie trochę męczy. Macie jakieś pomysły ?

Mam jeszcze jedno pytanie do czego jest wężyk idący od N18 i N75 do filtra powietrza ? jak go zaślepiłem to załadowała mi po przegazowaniu prawie 0.5 bara i to na postoju. Chodzi mi o te przewody z trójnika. Duds mi dzisiaj mówił że jak to wyczepił to moc stracił a u mnie turbo ładuje na postoju... WTF z osranym gnojojadem ?

Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Pomoże ktoś ?

Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?

Co jest pięć?

Wysłane z monopola 24/7

Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie :decayed:

Zapraszam na %%%

Podskoczyć do Lubinia no problem. Ale trasa do wawki ,odpada...

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
M
panowie ruszcie głową bo ja już straciłem... znaczy c**j mnie strzelił. :kwasny:

teraz jest to:

519 Czujnik ciśn.w przewodzie dolotowym-G 71

zwarcie do plusa

575 Ciśnienie w przewodzie dolotowym

różnica dorególowania

objawy cały czas te same przeładowanie i notlauf jak nie odpuszczę. Jazda na wskaźniku boost już mnie trochę męczy. Macie jakieś pomysły ?

Mam jeszcze jedno pytanie do czego jest wężyk idący od N18 i N75 do filtra powietrza ? jak go zaślepiłem to załadowała mi po przegazowaniu prawie 0.5 bara i to na postoju. Chodzi mi o te przewody z trójnika. Duds mi dzisiaj mówił że jak to wyczepił to moc stracił a u mnie turbo ładuje na postoju... WTF z osranym gnojojadem ?

Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej.

Wysłane z monopola 24/7

---------- Post dopisany at 23:04 ---------- Poprzedni post napisany at 22:59 ----------

Pomoże ktoś ?

Chopin , oca69 , cwiara , nelson i reszta ekipy ?

Co jest pięć?

Wysłane z monopola 24/7

Potrzebuję coś odebrać z Lubina i podrzucić do mnie :decayed:

Zapraszam na %%%

Podskoczyć do Lubinia no problem. Ale trasa do wawki ,odpada...

Wysłane z monopola 24/7

Nie pindol obiecałeś że wpadniesz na weekend chlania % :naughty:

Opublikowano

Ja niestety przez jakies 2 mce kazdy weekend zajęty :kwasny:

Opublikowano
  • Autor
Masz wyjebany czujnik w ECU. Zrób z tym porządek i myśl dalej.

twoje ecu ma ten czujnik czy to już kosmiczna technologia z zewnętrznym ?

Goldik chyba jednak musisz poratować sterownikiem... :decayed: Myślałem że tego unikniemy:facepalm:

Opublikowano
Ja niestety przez jakies 2 mce kazdy weekend zajęty :kwasny:

Cwiara a jakby odebrał moją paczkę i dostarczył byś ją do BT ?

Opublikowano

Tylko że do pt nie dam rady obrócić do Lubina. Chyba że ktoś by podskoczył a ja bym to do BT zabrał.

Opublikowano

Czy ktoś podskoczy do piątku odbierze mi przesyłkę z Lubina i przekaże ćwiarze ? PILNE

Opublikowano

Z Wro do Lubinia jest 115 km , ja mam 120 pojechał bym ale w portfelu piszczy :facepalm:

Męcz Nelsona dobry człowiek z niego :grin::wink:

Opublikowano
Z Wro do Lubinia jest 115 km , ja mam 120 pojechał bym ale w portfelu piszczy :facepalm:

Męcz Nelsona dobry człowiek z niego :grin::wink:

a ja zabiore do bukowiny :decayed:

Opublikowano
Z Wro do Lubinia jest 115 km , ja mam 120 pojechał bym ale w portfelu piszczy :facepalm:

Męcz Nelsona dobry człowiek z niego :grin::wink:

a ja zabiore do bukowiny :decayed:

Chyba na plecach :grin:

Opublikowano
Z Wro do Lubinia jest 115 km , ja mam 120 pojechał bym ale w portfelu piszczy :facepalm:

Męcz Nelsona dobry człowiek z niego :grin::wink:

Ty nie świruj bo wiesz gdzie ja Cię widzę niebawem Synciu :naughty:

TO CO POMOŻE KTOŚ ?

Opublikowano
  • Autor

Co się dzieje z Hornetem ? Widział go ktoś gdzieś ? Żyje on ?

Opublikowano
Co się dzieje z Hornetem ? Widział go ktoś gdzieś ? Żyje on ?

a co zatęskniłeś czy co ? przynajmniej nikt sie z nikim nie kłuci i porządek i kultura jest na forum :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
Co się dzieje z Hornetem ? Widział go ktoś gdzieś ? Żyje on ?

Chla gorzałę standardowo :grin:

Opublikowano

Ja do Lubina mogę podskoczyć w weekend bo będę w Legnicy.

Wysłane z monopola 24/7

Opublikowano
Ja do Lubina mogę podskoczyć w weekend bo będę w Legnicy.

Wysłane z monopola 24/7

a my do bukowiny lecimy w piątek :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.