Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Ja też zdradziłem klub i to dosyc poważnie :] passat b5


michu93

Rekomendowane odpowiedzi

wkoncu cos pozytywnego... ja porwnuje wnetrze passata do a4 po I lifcie :cool1: bo przed liftami wyglada starzej.[br]Dopisany: 15 Czerwiec 2009, 21:26_________________________________________________sprzedaję, ponieważ... tak ooo... bo ja tak lubię kupowac i sprzedawac... to takie moje hobby :good: naprawde to lubie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no handlarzem nie... ale lubię zmieniac autka... byc moze ten pasek zagosci u mnie na dluzej bo bede za granica jakis czas...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no handlarzem nie... ale lubię zmieniac autka... byc moze ten pasek zagosci u mnie na dluzej bo bede za granica jakis czas...

Znaczy nie Ty a Tato Twoj chyba :mysli:

Jak Ty mozesz miec passka jak Ty nawet nie masz lat i prawka bo nie wiem :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moj tata... no i co z tego. Pisze w jego imieniu i tyle. :wink4:

Bo widze ze cie to gryzie od jakiegos czasu... problem wielki. :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moj tata... no i co z tego. Pisze w jego imieniu i tyle. :wink4:

Bo widze ze cie to gryzie od jakiegos czasu... problem wielki. :disgust:

Nie Tylko smieszy Mnie ze piszesz jezdzilem tym tamtym hm :mysli:

Dla Mnie to olewka ale przejechanie sie na placu z jazda w trasie po ulicach malo ma wspolnego ale luzik Mlody :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze ty jezdzisz po placu... nie wiem. ja tu pisze to co sam stwierdzam i co stwierdza moj starszy... a to jak kto to odbiera to mnie juz nie interesuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to moj tata... no i co z tego. Pisze w jego imieniu i tyle. :wink4:

Bo widze ze cie to gryzie od jakiegos czasu... problem wielki. :disgust:

Nie Tylko smieszy Mnie ze piszesz jezdzilem tym tamtym hm :mysli:

Dla Mnie to olewka ale przejechanie sie na placu z jazda w trasie po ulicach malo ma wspolnego ale luzik Mlody :wink4:

heh, pisanie w czyims imieniu troche razi - ja przez caly czas mialem wrazenie, ze cerB to jest jakis dorosly facet, a Ty poprostu piszesz tutaj jako Twoj ojciec.

Kupilem/sprzedalem etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedys ten passat budzil we mnie jakies uczucia obecnie nie budzi zadnych, oprocz scirocco, i touareg'a chyba poki co zaden ze stajni VW nie budzi we mnie glebszych doznan :polew: :polew: nawet ten passek CC.

Autko spoko, zycze bezproblemowej eksploatacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He a ja mam Passata B5 i Audi A4 też B5. Audi moje, Passat taty, ale bierze się tego co akurat wyprowadzony :), czyli jak ja potrzebuję to jest zawsze wyprowadzony passat hehe.

W każdym razie ja wybieram Audi A4, jest przyjemniejsze (w sensie płynie się nim po drodze) w jeździe przeszkadza tylko ten silnik ciut za mały (90km w 1,9tdi).

Passat jest mocniejszy (115 czy tam 116 km na 1,9 tdi) i tu jest fajniejsza frajda z jazdy zwłaszcza podczas wyprzedzania. Ale w dalekie podróże wybieram Audi (przydała by się przekładka silników z paska do audi).[br]Dopisany: 16 Czerwiec 2009, 15:40_________________________________________________

nie no nie gadaj czarny CC jest :kox:

CC mi też się podoba ale z zewnątrz, w środku zj**...

Natomiast poprzednia wersja (czytaj nie CC tylko zwykła), mi się bardzo podoba, ale porównując z Audi B7 wybieram Audi (jest ładniejsze z tym trapezem i w środku też zostawia paska)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj się wydało coś ważnego... :disgust:

mamy kontrolę trakcji :kox:

bo jest tak:

po wjechaniu z dosc duza predkoscia ok 100km/h w kałuże zawieszenie się tak jakby usztywniło a z niego wydobył się taki głuchy, głośny stuk.

Kumpel nam to pokazywal w jego a6, mówił, że to jest kontrola. [br]Dopisany: 19 Czerwiec 2009, 22:01_________________________________________________a oto pierwsza modyfikacja. :)

tak jak w ostatniej a4 podświetlenie nóg po otwarciu drzwi. Zielony... hehh wygląda nie źle, ale chyba zmienię na jasny, jak założę tył.

oraz coś jeszcze: dioda w lampce w podsufitce, której promień skierowany jest na gałkę biegów. Ustawione jest wszystko tak, żeby nie świeciło po za obręcz mieszka - wystaje może z 1,5cm... nie więcej :good:

p1100353854x567.jpg

Efekt w nocy - rewelacja! :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...