Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] EUROPEJSKI ZLOT AUDI W KRONACH 28-30 MAJ 2010


marek12389

Rekomendowane odpowiedzi

GILI ,Kronach nie leży w Polsce, tylko w Niemczech :mysli:

:cool1: jaki problem na Germanie wyskoczyć :witch::drunk:

dla mnie żaden ,poważnie myślę owyjeżdzie na ten zlot :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no widze ze się temat rozkręcił, dzieki Paw za bardziej szczegółowe info, podałem twój album bo znalazłem go na forum pka i stwierdziłem ze moge skorzystać...

trzeba rozkręcić temat i zebrac ludnosc a bedzie co wspominac, paw zapomniał o wieczorno/nocnej imprezie pod namiotami organizatorow, dj, drinki i coś "extra"... dla panów ale o paniach tez nie zapomnieli :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

proponuje zrobić tak jak w tamtym roku było

spotkaliśmy się we Wrocławiu dzień przed zlotem o 22giej i ruszyliśmy na Ingolstadt

zwiedziliśmy muzeum i fabrykę i jazda do Kronach

wiedzieliście mój materiał filmowy w pierwszym poście to wiecie że być tam jest warte każdego Eurocenta :)

zachęcam już dziś do udziału,jest sporo czasu więc jakoś można sobie ten wyjazd zaplanować,koszty jakie np ja poniosłem to ok 700 zł,ale jechaliśmy S6 więc połowa to koszty paliwa :tongue4:

tak jak pisał kolega paw1972 wjazd na zlot był 20 € kierowca ,15 chyba pasażer

katering i browar tam jest ,jeśli dobrze pamiętam to za danie obiadowe płaciło się 5 €,a za kufel piwa 2.8 €

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Pamietam, że kaucja za kufel wynosiła 2.40 euro a zawartość 2.0 euro, albo na odwrót :> Kufle tak atrakcyjne, że przywiozłem ze sobą na pamiątkę dwa, ale miałem więcej - dały nogę bo nie przypilnowałem :wink4: Za steka z frytkami płaciłem około 4.50 euro. Przyjechałem z bagażnikiem załadowanym płynami i jedzeniem, i był to nie potrzebny wydatek - wszystko jest na miejscu w każdym wydaniu i to świerze. Grilla nie mozna palić a więc nie ma sensu zabierać kiełbasek i węgla. Co prawda przenieśliśmy grilla po za taśmy wyznaczające teren i większość klubowych kiełbasek się nie zmarnowało, ale organizatorzy bardzo pilnują, aby nie rozpalac grilla. Nasz pierwszy został zalany wodą. Warto ze sobą coś tam w bagażniku mieć na "trudne chwile" :wink4: , ale wystarczy zabrać minimum (aby przed snem i na rano nie stać w kolejkach... :wink4: ) + trochę kasy. Na terenie mozna nabyć ubrania i gadżety Audi, oraz poddac auta tuningowi typu maska/lustera itp. w carbonie. Były też firmy od nagłośnienia i dużo więcej, ale ja dotarłem tylko do czapaczek CCCO oraz rozlewni zimnego "Gamperflbrau". Trochę euro trzeba zabrać na symboliczne opłacenie busików, które zawiozą na basen i odwiozą z powrotem (na świeżym powietrz są baseny umiejscowione na naturalnych poziomach + zjeżdżalnie i skocznie + dużo bąbelków), ale najważniejszy jest prysznic. Na terenie niestety, ale jest tylko kilka umywalek i toaleta.

Wyprawa warta jest wszystkiego i jest bezcenna, tym bardziej, że organizowana raz na dwa lata. Wszystkie Kluby Polskie trzymają się razem i warto przybyć wcześniej (w piątek), aby na spokojnie się umiejscowić.

Koledzy pamiętajmy o koszulkach klubowych najlepiej z nickami - na żywo jest bardo trudno się zidentyfikować :)

pozdr.

ps. W okolicy jest "Real" i zakupy można wykonać na miejscu.

ps2. pamiętam, że chyba Lubelski Klub Audi miał najładniejszą flagę klubową !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pamiętajmy o koszulkach klubowych najlepiej z nickami - na żywo jest bardo trudno się zidentyfikować :)

pozdr.

dobra sugestia

ps2. pamiętam, że chyba Lubelski Klub Audi miał najładniejszą flagę klubową !

dzięki :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bankowo się piszę na wyjazd ... można ruszać z Wrocławia lub z Poznania .... oba miasta są dobre na wspólny wypad ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie :)

W 2008 część kolegów wybrała opcję zwiedzania Ingolstad w drodze do Kronach. Druga część, która dojechała w piątek na Zlot, wystartowała do Ingolstad w sobotę wprost z Kronach. Ta opcja miała taką zaletę, że nikt nikogo nie gonił a w szczególności czas i zmęczenie po długiej trasie. Ludziska wyspani wyjechali na spokojnie rano i wrócili po południu. Ja jestem zwolennikiem opcji pierwszej - mimo tego, że można odczówać zmęczenie długą trasą - to ekipy spotykają się, zwiedzają i razem wszyscy startują do Kronach. Nie ma też stresu związanego ewentualnie z jakimiś promilami po nocnej biesiadzie co jest głównym argumentem. Wtedy można spokojnie po przyjeździe otworzyć browarka itp. i nie stresować się tylko dzielić wrażeniami przy steku z frytkami i zimnym kufelku niemieckiego piwka :good:

pozdr. :wink4:

paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grupa z woj. pomorskiego ruszała z 3city o 16-17 około i o 6 rano dojechaliśmy do Ing... i na miejscu już czekaliśmy na reszte Polski :tongue4: tak ze jezeli komuś blizej z góry ruszać to zapraszamy.

a reszta to sie zgadza z tym co paw mówił...

nie wiem czy pojawisz się na spotach, ale mógł byś wpaść na Matarnię i przybliżyć nam kilka szczegółów :cool1:

zimnym kufelku niemieckiego piwka :good:

wolę polskie :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem czy pojawisz się na spotach, ale mógł byś wpaść na Matarnię i przybliżyć nam kilka szczegółów :cool1

niestety nie udało mi się jeszcze do was nigdy zajechać choć mieszkam w pobliżu :embarrassed:. ale spokojnie cały czas planuje i mam nadzieje ze w najbliższym czasie przyjade i podpowiem co bedziecie chcieli wiedzieć. :wink4:[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 00:01_________________________________________________doszły nowe informacje na temat organizacji w dostaniu się na zlot w Kronach:

Na impreze wybiera się wiele lokalnych klubów oto linki do nich:

Pomorski Klub Audi: http://www.pkaudi.pl/forum/viewtopic.php?t=612

Audi Śląsk: http://audislask.pl/viewtopic.php?p=9661#9661

Lubelski Klub Audi: http://lkt.pl/viewtopic.php?t=9110&postdays=0&postorder=asc&start=0

Podlaski Klub Audi: http://audipodlasie.pl/viewtopic.php?p=4269#4269 - jest to mały klub i pewnie niewieleosób o nim słyszało ale chlopaki zcały czas sie rozwijają...[br]Dopisany: 21 Styczeń 2010, 00:14_________________________________________________widze ze temat niestety zamilkł... a szkoda

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś chce z nami jechać do muzeum i fabryki w Ingolstadt to zbieramy się w czwartek 27 Maja o 22giej

Wrocław Stacja BP Al.Karkonoska 63 (między salonem BMW, a budą McDonald`s) przy autostradzie A4;

Współrzędne GPS miejsca spotkania:

N 51st 03`39.23"

E 16st 59`36.23"

do zobaczenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się w tym roku pewnie nie wybiorę ale po obejrzeniu filmików napaliłam się jak dziadek na suchary :) Póki co poczekam na recenzje jak bawiliście się w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedziemy jedziemy jedziemy :kox: Nie gelu? :cool1: Jak coś mam jeszcze jedno wolne miejsce :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by ktoś z woj. pomorskiego sie wybierał to zapraszam na strone www.pkaudi.pl/forum tam wiele wiecej informacji na ten temat i wyjazd grupowy wieć jak ktoś chętny to zapraszamy;) powiem tylko ze wstępnie wyjazd jest planowany na 27ego maja na godzine około 17 ze stacji lukoil z rumi na trasie s6 zaraz za zjazdem z obwodowej w strone wejcherowa. szczegóły na stronie zapraszam :notworthy:[br]Dopisany: 11 Maj 2010, 23:22_________________________________________________i zapomniałem dodać ze mam zamiar wypić z klubowiczami A4-klub na miejscu troszke różnych wyskokowych trunków wiec mam nadzieje ze towarzystwo bedzie doborowe :good: i oczywiscie chętne :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i zapomniałem dodać ze mam zamiar wypić z klubowiczami A4-klub na miejscu troszke różnych wyskokowych trunków wiec mam nadzieje ze towarzystwo bedzie doborowe :good: i oczywiscie chętne :>

Ja nie piję :no:

:bag: w dniu wyjazdu :gwizdanie: Nie no coś tam można wychylić :przebiegly: wychylylybymy :naughty: Brać koszulki klubowe dzieci :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od siebie 650 km :) Chyba się zbiorę i też się przejadę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam od siebie 650 km :) Chyba się zbiorę i też się przejadę :)

to masz 2 razy mniej niż my :decayed: Ale wbijaj wbijaj i przyznawaj się że jesteś z A4 klubu :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...