Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Czy w lampach Valeo 95r jest możliwe sterowanie elektryczne ?


slepy

Rekomendowane odpowiedzi

Witam tak jak w temacie mam lampki Valeo i nie mam sterowania elektrycznego ze srodka czy jest mozliwość podłączenia silniczków i zrobienia elektryki???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie mam, nawet nie chodzi o to czy można zrobic regulacje tylko czy da się do tych lamp założyć silniczki :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to zależy jakie masz lampy - czy na h-4 czy na h-7 tu masz zdięcie lampy na h7 i na zielono masz zaznaczony silniczek od regulacji, z h-4 nie wiem jak wygląda sprawa ale lampy raczej są podobne i regulacja też powinna być w tym miejscu, z tym że mogę się mylić, bo jednak trochę się różnią te lampy od siebie, a zasadnicze pytanie czy to są lampy zespolone czy dzielone, bo jeśli zespolone to sprawa też się ma inaczej

silniczeklamp.jpg w1280.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie dać założyć silniczki, teraz masz włożone takie pokrętła do ręcznej regulacji, wyjmujesz je i wkładasz silniczki. Sprawdź w lampie czy nie masz takiej luźnej małej kostki do silniczka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powinno sie dać założyć silniczki, teraz masz włożone takie pokrętła do ręcznej regulacji, wyjmujesz je i wkładasz silniczki. Sprawdź w lampie czy nie masz takiej luźnej małej kostki do silniczka.

ale kolega pisze że to lampy valeo z 95 więc prawdopodobnie są dzielone a ty mówisz o zespolonych :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A no tak, zagalopowałem się, u siebie to przerabiałem w zespolonych właśnie, brakowało silniczka a wsadzone było ręczne pokretło :decayed:

Czyli wkładasz silniczek i ciągniesz cała instalacje, chyba ze juz jest przystosowana pod elektrykę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie moze fotke takich lamp z zalozonym silniczkiem? albo gdzie takowy ma sie znajdowac???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dalej nie odpowiedziałeś kolego na podstawowe pytanie, czy to są dzielone czy zespolone i czy na h4 czy na h7 - zdięcie ci dałem dzielonych lamp, bo na to wskazuje rocznik i zielonym kółkiem jak wół masz zaznaczony silniczek, cały ten element który jest zaznaczony przykręca się w lewą stronę i wyciąga - ten silniczek po prostu jest dość pokaźny :decayed:[br]Dopisany: 14 Czerwiec 2009, 21:11_________________________________________________w h4 w sumie powinno być na pewno to samo, bo zasada sterowania jest ta sama - tu już nic więcej nie da się powiedzieć bo wszystko masz już pokazane

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

valeo o ile mi wiadomo były tylko na H4 i w 95 tylko dzielone były zespolone były po 99 roku w drugim lifcie, ty mi piszesz o lampach BOSCH po I lifcie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...