Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heh, zaczyna się, miał byc o 16-ej, teraz już 16.30 a jutro napisze ze był i nikogo nie było :polew:

:polew: :polew:

To wy spota robita czy grupowe odpalanie traktorów?? :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

A swoją drogą to gdybyście wiedzieli ile samotnych dziewcząt przychodzi

i nie zamoczyłeś :doh1:

:thumbdown: katastrofa... :decayed:

Moja padaka odpaliła, ale lekko nie było, aku siadał. Dzisiaj na noc to go wyjmuję do piwnicy bo jutro o 4-ej rano ruszam w trasę.

po lalke lecisz za gramanice :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 15:32_________________________________________________

ide pakować graty z 20-30 po 16 bede :naughty:

heh, zaczyna się, miał byc o 16-ej, teraz już 16.30 a jutro napisze ze był i nikogo nie było :polew:

raczej już puszcza z dymem padake :gwizdanie:, w tv gadają że jakaś płonie pod blokiem w Kielcach
Opublikowano

ide odpalić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

podpalić chyba :polew:

Opublikowano

zaraz się okaże :decayed: podjade pod bile :gwizdanie:

Opublikowano

siemka

Opublikowano
  • Autor

to pokaż ją wreszcie :naughty:[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 18:13_________________________________________________

Przyjechał :kox: spóźnił sie ale był,poslizgaliśmy się na parkingu troszke :decayed:

poznałeś go w ogóle bo ja nie za bardzo pamiętam ja wygląda :gwizdanie:
Opublikowano

Przyjechał :kox: spóźnił sie ale był,poslizgaliśmy się na parkingu troszke :decayed:

ale zmarzłem :tongue4:

kratki boczne s-line na mnie czekały, jak nowe :kox:

Opublikowano

podjechał jakiś chłystek

ty stary rowerze :tongue4:

jade sie ogrzać :naughty:

Opublikowano

Górski wymiata. :kox:

kmn - telefon do ojca

Opublikowano
  • Autor

hejka, co słychać bo 3 dni mnie nie było

nudy...

tomaszu moczy końcówke, wujo reza padake, majki gdzieś wyjeżdża :decayed:

Opublikowano

a ozio skończył pisać inżynierkę :D

Opublikowano
  • Autor

nuda to już było ... :gwizdanie:

Opublikowano

ta jakich tam żywych:D ostatni egzamin zaległy zdaje 19 lutego[; i wtedy będę mógł tak powiedzieć:D najlepsze jest to że tą sesje z tego semestru mam już zaliczoną od 2 tygodni;/[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________Brynia nie wiem muszę zdać prace czyli muszą mi ją zatwierdzić i zapisuej się na obronę a potem mam:

3 luty egzamin z baz danych

5 luty algebra

11 luty matematyka dyskretna

19 luty analiza matematyczna 2

i jak wszystko zaliczę to wtedy pójdę na obronę bo inaczej nie ma sensu się bronić bo stracę statut studenta;>

Opublikowano

"- 23 stopnie pokazały termometry w niedzielę nad ranem w Warszawie. Najbliższa noc może być jeszcze mroźniejsza. "

Opublikowano

tomaszu- no to akurat dobrze bo ten jego brak seksu, żeby nie napisac.......... był coraz bardziej widoczny

COOOO?? :co:

Rozwiń swoją myśl. :decayed:

Opublikowano

Tomaszu ja wychodzę z założenia że każdemu normalnemu i zdrowemu człowiekowi jest potrzebny dobry sex minimum raz na kilka dni. Wiec jak go brakuje to to nie jest normalne, źle wpływa na psychikę, samopoczucie i koncentrację. Martwię się o Ciebie, ale widzę że Twoje życie seksualne wraca do normy- do dobrze :> :> :>

.... nie to żebym zauważyła, że coś z Tobą nie tak, ale......sam sie przyznałeś że Ci kobita potrzebna

k**wa, uwielbiam to forum. :kox:

Opublikowano
  • Autor

:>[br]Dopisany: 24 Styczeń 2010, 22:40_________________________________________________na wuj wam BMki :naughty:

Opublikowano

gorzej jak ona też zmarzła w domu i pojechała :tongue4:

czekała :decayed:

wuju- niech sprzeda a nie reza

jak założę wszystko na wiosnę to sprzedam :tongue4:

kurw@ -24 gdyby nie grzane d*py to bym zamarzł :wallbash:

Michał mój traktor cyknął za 1 :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no pany -27 i odpaliła za pierwszym :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.