Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

po 10 przez 14 miesięcy :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

ale jak się fajnie ją pcha :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

niefart x 2 :wink4:

Opublikowano

co z tego ze wstawię brd i zrobię program jak i tak trzeba pchać albo na hol/lawet..

a jak sa plastiki czy ledy to i na lawecie sie ładnie prezentuje :kox:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:10_________________________________________________najlepsze sobie na koniec zostawie :rolleyes:

Opublikowano

po 5 na paliwo po 20 na 0.5 i sie bawimy, zrobimy sobie ognisko :kox:

Opublikowano

ale to wszystkie palimy :wink4:

Opublikowano

tyle samo co u ciebie :tongue4:

Opublikowano

mcm dzięki za zainteresowanie

a więc ta z okolic Garwolina jest spoko tylko ma mijanke z szybami więc troche d*pa (przednia i tylna z 98 a boczne 2000 czy jakoś tak )

a 2,5?? chyba boję się tego silnika[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 20:39_________________________________________________ta jest też fajna i szybki wszystkie rocznikowe jeszcze trzeba by było obejrzeć ją dokładnie ale tez ceni sobie trochę :confused4:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11234178

Opublikowano

tyle samo co u ciebie :tongue4:

mojej to nie bierz pod uwagę :wink4:

przecież ci sie juz znudziła :decayed:

lece na czereśnie :hi:

Opublikowano

e chyba nie bo ja ją widze jakoś tak chyba pierwszy raz

jade jade tylko że kolo będzie dopiero w weekend bo jak dziś dzwoniłem to jest w DE i będzie w sobote

Opublikowano
  • Autor

...jestem wzrokowcem i ładne sztuki mi szybko wpadaja w oko :rolleyes: :rolleyes:

:naughty: :naughty: :naughty:
Opublikowano
  • Autor

...ide się obcym na stoku lansować :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

ani mi się waż ... :gwizdanie:

tylko swoim :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 21:30_________________________________________________

ale nudy,chyba trzeba wybrać z fona memory five :decayed: :decayed: :decayed:

nie rób tego :polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

:>

Opublikowano
  • Autor
:polew:
Opublikowano
  • Autor

ja już na was poprawkę biorę :tongue4:

Opublikowano

Kuźwa, jak tak czytam o tej wujowej padace to mi się przypomina pewien tekst:

-Oo, założyłeś alarm?

-Nie, to tylko biper, ale laski i tak na to lecą...

:D

Opublikowano

co tam u Jarka, wywiozłeś go dziś na szluga?

Taa, wsiadł na wózek i pojechaliśmy na peta. :decayed:

Opublikowano

co tam u Jarka, wywiozłeś go dziś na szluga?

Taa, wsiadł na wózek i pojechaliśmy na peta. :decayed:

Tomaszu tak często u Jarka bywasz

a może jaka pielęgniareczka wpadła ci w oko?? :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano

zboki :wink4:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:36_________________________________________________

:decayed: :decayed: na wujową padakę to leca....muchy :decayed:

ja dziewczyny inaczej nazywam :gwizdanie:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:38_________________________________________________jeszcze na nie muchy nie wołałem.. musze spróbować starszy jesteś wiesz więcej :przebiegly:[br]Dopisany: 03 Luty 2010, 23:39_________________________________________________nie spać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.