Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

heja , zaraz ruszam do Wawy , szykuj jakies dupeczki :decayed: :decayed:

;> jakie tylko zechcesz;> ale ja teraz ruszam do roboty :polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:40_________________________________________________zaplułem k**wa monitor śniadaniem
Opublikowano
  • Autor

się cieszysz, a na spocie jak zwykle cię nie będzie :tongue4::naughty:

ale moze wuju bedzie :naughty: ...w końcu :kox:

:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:25_________________________________________________

Bry :> :> :>

piatek dzisiaj :> :> :>

się cieszysz, a na spocie jak zwykle cię nie będzie :tongue4::naughty:

no dzisiaj raczej nie dam rady, mam imieniny teściowej

ty co tydzień masz jakieś imieniny i to w piątki :gwizdanie:

imieniny są w sobotę, dzisiaj muszę trochę pokucharzyć

to jedziemy pomóc :naughty:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:42_________________________________________________

bujajcie sie!!! :tongue4: obydwoje :decayed:

:tongue4:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 09:42_________________________________________________ :wink4:
Opublikowano
  • Autor

ostatnio w skokach na bok jest jeden specjalista o... :decayed:

Opublikowano

:bry:

sie kręci widzę z rana :naughty:

Piatek, tygodnia koniec i początek, na tarczy kilka minut po dziewiątej..... :decayed:

:hi:

eeee rapier :decayed:

się cieszysz, a na spocie jak zwykle cię nie będzie :tongue4::naughty:

ale moze wuju bedzie :naughty: ...w końcu :kox:

ja dziś nie :tongue4:

zaoczny więc za tydzień :decayed:

Opublikowano
  • Autor
:naughty:
Opublikowano
  • Autor

e kto to jest ten wujo on tu pisze już dłuższy czas a nikt go jeszcze nie widział :mysli:

Opublikowano

e kto to jest ten wujo on tu pisze już dłuższy czas a nikt go jeszcze nie widział :mysli:

ja go kiedyś widziałem...nic ciekawego :decayed: :decayed: :decayed:

miał na plecach przyczepiony jakis spojler :polew:

śmiejesz sie teraz bo ci odsprzedać nie chciałem :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

e kto to jest ten wujo on tu pisze już dłuższy czas a nikt go jeszcze nie widział :mysli:

:polew: :polew: :polew: :polew:

nikt go nie zna :polew: :polew: :polew:

jak ty wyglądasz to mi tylko zdjęcie w avatarze przypomina, choć pewnie się trochę posypałaś od tamtego czasu :polew: :polew:
Opublikowano

śmiejesz sie teraz bo ci odsprzedać nie chciałem :gwizdanie:

nooo, flaszki też pożałowałeś, idź Ty żydku :tongue4:

samochodami byliśmy więc nie wyciągałem nie robiłem ochoty :cool1:

lepiej nie wiedzieć i być zadowolony, niż wiedzieć i się wk***iać ze nie można nic z tym zrobić :przebiegly:

Opublikowano

O karwa. :polew:

Opublikowano

jak ty wyglądasz to mi tylko zdjęcie w avatarze przypomina, choć pewnie się trochę posypałaś od tamtego czasu

buuuuuhahahahahah :polew: :polew: :polew:

ja jak wino im starsza tym lepsza :> :> :>

kto cie tak okłamał :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:16_________________________________________________joke :wink4:

Opublikowano

Bry :hi: Wiedze na ostro sie kreci z samego rana :kox::polew:

Opublikowano
  • Autor

a jak w końcu RFS :cool1:

Opublikowano
  • Autor

lece kupić makaroon :decayed:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:18_________________________________________________

kto cie tak okłamał :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:16_________________________________________________joke :wink4:

no nie mów że bys pogardził taką czterdziechą :decayed: :decayed: :decayed:

z wyra bym nogą nie wykopał :naughty:
Opublikowano

kto cie tak okłamał :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:16_________________________________________________joke :wink4:

no nie mów że bys pogardził taką czterdziechą :decayed: :decayed: :decayed:

przecież dopisałem ze żarcik :gwizdanie:

Opublikowano

kto cie tak okłamał :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:16_________________________________________________joke :wink4:

no nie mów że bys pogardził taką czterdziechą :decayed: :decayed: :decayed:

przecież dopisałem ze żarcik :gwizdanie:

masz szczęście

wątpisz w siebie? :cool1:

Opublikowano
  • Autor
:decayed:
Opublikowano

kto cie tak okłamał :polew:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 10:16_________________________________________________joke :wink4:

no nie mów że bys pogardził taką czterdziechą :decayed: :decayed: :decayed:

przecież dopisałem ze żarcik :gwizdanie:

masz szczęście

wątpisz w siebie? :cool1:

nigdy

i tego się trzymaj :good:[br]Dopisany: 26 Luty 2010, 11:07_________________________________________________nie ma jak piątkowy poranek, w końcu :evil:

b25856b1.jpg

Opublikowano
  • Autor

no nieźle nieźle teraz idź do dentysty poprawić plomby bo do zimy mogą nie wytrzymać :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.