Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ania :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nic już nigdy nie będzie takie samo :decayed::kox:

jestem tego samego zdania :wallbash: :wallbash:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ania :doh1: :doh1: :doh1: :doh1: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :zemdlal: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Nic już nigdy nie będzie takie samo :decayed::kox:

jestem tego samego zdania :wallbash: :wallbash:

spoko, to tylko tak dla przekory, po niedzieli wracam do Bryni

:thumbup: :thumbup: :thumbup: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :brawo: :brawo:

No tak, przez weekend będzie :travolta: :travolta: :banan2::radocha::yeee: :yeee:

tak żeby nikt nie widział :kox:

Opublikowano

majki, jutro po pijaku Cię zapiszemy.

Opublikowano
  • Autor

ILOŚĆ REZERWACJI - 164

MIEJSC WOLNYCH - 6

karwa majki możesz zabrać 5 d*p taka okazja sie nie trafi :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi::cool1:
Opublikowano
  • Autor

poszło :hi:

Opublikowano

:hi: Bry

No dziś wielki dzień a raczej wieczór :kox::naughty:

Opublikowano
  • Autor

:notworthy:

przyjdźcie punktualnie na 20-stą

ja sie dzisiaj moge rochę spóźnić, ale sami sie przekonacie że moje spóźnienie będzie mocno usprawiedliwione :naughty:

pewnie się na bóstwo robisz :naughty:

albo długo ci zejdzie zanim się w lateks ubierzesz :polew:

Opublikowano

:notworthy:

przyjdźcie punktualnie na 20-stą

ja sie dzisiaj moge rochę spóźnić, ale sami sie przekonacie że moje spóźnienie będzie mocno usprawiedliwione :naughty:

WOW, trochę się zaczynam bać. :decayed:

Opublikowano

własnie dostałem potwierdzenie z Archiwum,więc wybór zostawiam wam :)

Teraz to już Fanaberia. Innym razem zaliczymy Archiwum. :wink4:

Opublikowano

albo długo ci zejdzie zanim się w lateks ubierzesz :polew:

Panowie, jak będzie to coś w tym stylu to poproszę o fotki :naughty: :naughty: :naughty:

resizeofcopyof3881_1c96b.jpg

resizeofcopy2of3881_c78c.jpg

resizeof5822145171_51866.jpg

Opublikowano
  • Autor

oglądaliście film "ile waży koń trojański"

jak ktos nie oglądał to pokrótce: klientka przenosi się w czasie z 2000 roku do roku 1987 i tu jest fajna scenka z naszym Robciem Kubicą :naughty:

robert kubica.avi

padłem jak to obejrzałem :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

fotki...wpadaj, na żywca lukniesz a nie na fotki :wink4:

Widziałem 2 lata temu na żywca, także teraz wystarczą tylko fotki żeby rzucić okiem na zmiany :naughty: :naughty: :naughty:

Opublikowano
  • Autor

nic się nie zmieniła, no trochę posiwiała :wink4::cool1:

Opublikowano

nic się nie zmieniła, no trochę posiwiała :wink4::cool1:

Wiesz, lata lecą i 3 się pojawiła w liczbie latek :naughty:

Opublikowano

nie gadaj, 2 lata zrobiły swoje :gwizdanie:

W końcu ktoś szczery w ocenie :song:

Opublikowano

Ty lepiej się pucuj czemu forum z rańca nie hulało? :naughty:

Jak mam być równie szczery to ... nie wiem :tongue4:

Opublikowano

eee to lipa panie, a myślałem że rzeczywiście wiele tutaj możesz... :wink4:

Ja tu tylko sprzątam :kox:

Opublikowano
  • Autor
:cool1:
Opublikowano
  • Autor

widzę że ,,cisza przed burzą"

nudy po prostu

mcm , to co mam po Ciebie jechać czy dotrzesz jakoś?

jak mozesz to jednak podjedź, miał mnie podwieźć kumpel ale dzwonił niedawno że nie da rady przed 20 [br]Dopisany: 05 Marzec 2010, 14:56_________________________________________________moge też PKSem podjechać :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.