Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Filipka nakarm ;)

Nie czaję. Przecież to mnie trzeba nakarmić. :>[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 13:44_________________________________________________

nie wiem czy dobrze wczoraj słyszałem, ale majki na zlot jedzie :gwizdanie: :mysli:

No ja nie słyszałem, ale mam nadzieję, że ty dobrze słyszałeś. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to było jak wychodziliśmy i wydaje mi się że sam majki mówił :mysli:

Opublikowano

Pamiętacie jakieś teksty wieczoru?? :>

Opublikowano

no jak jak tak, teraz nie może mi już niczego odmówić

A więc po to były te dary. :decayed:

Brynia, powinnaś zmienić opis na "Śpiewa, tańczy i gotuje, jeździ bejcą i zapiera swetry...". :D

Opublikowano
  • Autor

"majki pilnuj torby" :>

Opublikowano

"majki pilnuj torby" :>

:D

Majki: Liczyłem na to, że to będzie zwykła popijawa..

Kaśka: No tak, a teraz musisz siedzieć i pilnować torby.

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano

"majki pilnuj torby" :>

:D

Majki: Liczyłem na to, że to będzie zwykła popijawa..

Kaśka: No tak, a teraz musisz siedzieć i pilnować torby.

:polew: :polew: :polew:

Najważniejsze, że przypilnował. :decayed:

Opublikowano

wuju, Ty nasz mistrzu parkieru :kox: :kox: :kox: :kox:

sie lata w konkretnej ekipie :kox:

Opublikowano

tak jak mówisz :good:

mieszanie smaków nie było dobrym rozwiązaniem :disgust:

Opublikowano
  • Autor

Ale napitalacie :kox:

Impreza koksik, ale nie pijmy więcej tej żurawinki :no:

majki jak z tym zlotem coś mi obiecałeś wczoraj mam nadzieję że pamiętasz :naughty:
Opublikowano
  • Autor

gardło mnie boli :decayed:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 14:29_________________________________________________a tak a propos najlepszego majki bo to dziś :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

ochronka mnie na koniec znalazła :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 14:32_________________________________________________

obiecałem? :mysli:

no no obiecałeś i zapewniałeś że ... :wink4:
Opublikowano
  • Autor

ja ma jedno z tobą w lateksie :naughty:

Opublikowano

Kurde, nie mogę odpalić beemy. A chciałem pojechać na te zapiekanki. :kox:

mcm, zaliczyłeś gdzieś baze?? :decayed:

A bo mi ukradli aparat i nie mogłem robić zdjęć. :decayed:

Opublikowano

tak jak mówisz :good:

mieszanie smaków nie było dobrym rozwiązaniem :disgust:

trzeba było tyle nie pić

no chyba że tort Wam zaszkodził :gwizdanie:

to ja coś piłem :mysli:

:decayed:

Opublikowano

A tort to naprawdę kox. Mnie smakował. Było czym przegryzać. :)[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 14:40_________________________________________________Wam też coś forum szwankuje??

Opublikowano
  • Autor

A tort to naprawdę kox. Mnie smakował. Było czym przerzygać. :)

:naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 14:49_________________________________________________aaaaaaa odzim sory, że zalałem ci bluze :cool1:
Opublikowano
  • Autor

to jak majki przypomniałeś sobie co mówiłeś i czy podtrzymujesz zdanie :naughty:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 14:59_________________________________________________przypomnę ci :wink4:

ILOŚĆ REZERWACJI - 163

MIEJSC WOLNYCH - 7

Opublikowano
  • Autor

mówiłeś mówiłeś :naughty:

Opublikowano
  • Autor

wkręcasz mnie jak zwwykle....zobaczymy Marcin, zobaczymy :wink4:

oj nie wycofuj się teraz dałeś słowo wprawdzie dobrze po promilach ale to słowo :cool1:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.