Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

qrw'a widzę ze h*ja co pamiętam :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

qrw'a widzę ze h*ja co pamiętam :decayed:

A to Ty też byłeś z nami?? :D

Jariko, biedaku, ale się naczytasz. Co dziś robisz?

Opublikowano

qrw'a widzę ze h*ja co pamiętam :decayed:

A to Ty też byłeś z nami?? :D

ja zostałem na bp ale co tam robiliśmy to ni hu ja nie wiem :gwizdanie:

pamiętam tylko ze po drivera dzwoniłem :kox:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:28_________________________________________________i mcma jak oparty o sciane co chwila pytał gdzie ten transport :D

Opublikowano
  • Autor

jak k**wa czekaliśmy z 45 minut na mrozie :evil:

Opublikowano

A, chciałem jeszcze powiedzieć, że w końcu poznaliśmy tego wuja.. To był ten w czarnej koszuli, tak?? :decayed:

No dobra wuju, w końcu zaliczyłeś pierwszego spota, więc stałeś się pełnoprawnym członkiem RFSu. No i jeszcze chciałem powiedzieć, że to Twoje redło też jest całkiem niezłe, mimo tych wszystkich plastików. :decayed: Dobra, uściśniemy se dłonie na najbliższym spocie - pewnie za pół roku, no ale cóż - taki urok wuja. :decayed:

Opublikowano

qrw'a widzę ze h*ja co pamiętam :decayed:

A to Ty też byłeś z nami?? :D

Jariko, biedaku, ale się naczytasz. Co dziś robisz?

Widze ze balet był :kox: szkoda ze nie dałem rady ;( nadrobimy jak tylko wyjdę z tego :chytry:

Tomaszu jeśli nie masz żadnych planów to dawaj na herbatę

Opublikowano

jak ku***a czekaliśmy z 45 minut na mrozie :evil:

:polew:

trzeba było przekminic i z wyprzedzeniem kolnąć :tongue4:

Opublikowano

Tomaszu jeśli nie masz żadnych planów to dawaj na herbatę

A pewnie że podjadę. Spróbuję się tylko nakarmić, wykąpać i zadzwonię - to może być za jakieś 1,5 h. :wink4:

Opublikowano

A, chciałem jeszcze powiedzieć, że w końcu poznaliśmy tego wuja.. To był ten w czarnej koszuli, tak?? :decayed:

No dobra wuju, w końcu zaliczyłeś pierwszego spota, więc stałeś się pełnoprawnym członkiem RFSu. No i jeszcze chciałem powiedzieć, że to Twoje redło też jest całkiem niezłe, mimo tych wszystkich plastików. :decayed: Dobra, uściśniemy se dłonie na najbliższym spocie - pewnie za pół roku, no ale cóż - taki urok wuja. :decayed:

myślę ze trochę szybciej :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak ku***a czekaliśmy z 45 minut na mrozie :evil:

:polew:

trzeba było przekminic i z wyprzedzeniem kolnąć :tongue4:

trzeba było :naughty:

Opublikowano

trzeba było :naughty:

ja tam wczoraj nie miałem głowy do tego :polew:

Opublikowano
  • Autor

no widziałem :naughty:

Opublikowano

trzeba było :naughty:

Zauważyłem, że coś niedomawiasz po tej imprezie. Co trzeba było?? :decayed:

Opublikowano

trzeba było :naughty:

Zauważyłem, że coś niedomawiasz po tej imprezie. Co trzeba było?? :decayed:

ty chyba też nie do końca ogarniasz :tongue4:[br]Dopisany: 06 Marzec 2010, 18:38_________________________________________________

no widziałem :naughty:

też ci nic nie brakowało :guma:

Opublikowano
  • Autor

czytaj całe posty :naughty:

Opublikowano

Nie zmienia faktu, że imprezka była mega wypas i bardzo się ciesze, że pojechałam. :kox:

Chłopaki to była lepsza impreza niż ostatnia i mam nadzieję, że następna będzie jeszcze lepsza. :decayed:

Michał jeszcze raz wszystkiego najlepszego. :drunk:

Wuju jesteś świetnym tancerzem i następnym razem jak będę mam nadzieję, że tez będziesz. :polew:

Kudłaty szkoda, że nie mogłeś się napić, bo dla trzeźwego pewnie byliśmy nie do przyjęcia. :cool1:

Odzim mam nadzieję, że "sweter" z tego wyjdzie. :wink4:

Tomaszu dzięki za całokształt. :notworthy:

MCM postaraj się więcej nie ginąć, bo się wszyscy martwiliśmy. :)

Aniu, dzięki za to, że mnie przenocowałaś, nakarmiłaś i za wymianę poglądów. :decayed::evil:

Opublikowano

ty chyba też nie do końca ogarniasz :tongue4:

O faktycznie, coś przeoczyłem.

czytaj całe posty :naughty:

A ty nie edytuj. :decayed:

Opublikowano

spadam ponurkować :decayed:

Opublikowano

Aniu, dzięki za to, że mnie przenocowałaś, nakarmiłaś i za wymianę poglądów. :decayed::evil:

Oo, szkoda, że nie dojechałem na tę wymianę poglądów. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

MCM postaraj się więcej nie ginąć, bo się wszyscy martwiliśmy. :)

no nie miałem czasu żeby was powiadomić, że nic mi nie jest ... ale niestety trochę się źle poczułem :sick3: i musiałem odpocząć,

ja już tak mam jak za dużo łyknę :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.