Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:
  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no wlasnie Majki nie ma co sie spieszyc jeszcze tyle pieknych pan na nas czeka :evil::kox: :kox:

Opublikowano

5a396c24_Smerfy.bmp

Dobranoc, kochane smerfy.

Opublikowano

:polew: :polew: :polew: :polew:

dokladnie :evil: :evil: :kox:

Opublikowano

też sobie powtarzam co jakiś czas ze nie pali się :decayed:

Opublikowano

niedlugo moja M przyjedzie i sie skonczy pisanie :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

Masz racje Wuju :good: :good: :naughty:

Opublikowano

też sobie powtarzam co jakiś czas ze nie pali się :decayed:

:polew: :polew: powiedział Pan X :polew:

upiłeś mnie w piątek ze nic nie pamiętam i jeszcze do mnie pan mówisz :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

ku***a, tak odbiegając od tematu to czuję się tu czasem jak w wiosce smerfów..

Jest gargamel, który czasem przychodzi z Warszawy. Smerfetka też jest. Nie wiem tylko kto może być Papą.

O ku***a, ale mi wali korba, idę już stąd.

Papa Smerf dla mnie to mcm - ma dobra teksty, ale jest z nas wszystkich najbardziej ułożony i czasem ,,niektórych" przywołuje do moralnego porzadku i modli się o nasz spokój

jebłem :polew: :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Masz racje Wuju :good: :good: :naughty:

jak zawsze :decayed:
Opublikowano
  • Autor

Nie ma już Ani ;( ;( ;( ;( ;( ;( ;(

no a fajna d*pa była :gwizdanie: ;(
Opublikowano
  • Autor

trza żyć z naszą "starą" poczciwą Bryńką :naughty:

Opublikowano

OOOO Brynia wreszcie powróciła do normalności :notworthy: nie obraz się ale jakoś BRYNIA bardziej pasuje do twojej osobowości :wink4: :wink4: :decayed:

Opublikowano

Brynia czemu Cie w piątek nie było :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________poznała byś Anie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

OOOO Brynia wreszcie powróciła do normalności :notworthy: nie obraz się ale jakoś BRYNIA bardziej pasuje do twojej osobowości :wink4: :wink4: :decayed:

tja taki "specyficzny dzik" :kox:

Opublikowano

w sumie nie mialem okazju ANI poznac bo w piatek mnie nie bylo :angry::kwasny:

Opublikowano
  • Autor

w sumie nie mialem okazju ANI poznac bo w piatek mnie nie bylo :angry::kwasny:

wiele nie straciłeś do Bryni podobna jak 2 krople wody :kox:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:23_________________________________________________no może pare lat młodsza :naughty:
Opublikowano

Brynia czemu Cie w piątek nie było :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________poznała byś Anie :wink4:

ponoć jakaś popierdzielona- nie chcę jej poznać - torty picze, sewetry pierze- nie mój typ :tongue4:

zresztą...jeszcze bym była o nią zazdrosna :gwizdanie:

podzieliły byście sie :decayed:

Opublikowano

no może pare lat młodsza :naughty:

:polew:

Opublikowano
  • Autor

Brynia czemu Cie w piątek nie było :mysli:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 11:20_________________________________________________poznała byś Anie :wink4:

ponoć jakaś popierdzielona- nie chcę jej poznać - torty picze, sewetry pierze- nie mój typ :tongue4:

zresztą...jeszcze bym była o nią zazdrosna :gwizdanie:

podzieliły byście sie :decayed:

ta,

jedna by wzięła pół majka i druga pół :polew: :polew: :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.