Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

pany gość daje mi 18500 za padlinę brać :mysli:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 906,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

pany gość daje mi 18500 za padlinę brać :mysli:

wyjmij coś i opierdol :decayed:

czym będziesz teraz jeździł :mysli:

Opublikowano
  • Autor

pany gość daje mi 18500 za padlinę brać :mysli:

pewnie, tylko pamiętaj nie podawaj mu swojego telefonu

gość z forum chyba ze 20 PW do mnie dziś napisał :naughty:
Opublikowano

wyjmij coś i opierdol

Aaaa czyli stąd pomysł o wyjęciu radia :polew:

gość z forum chyba ze 20 PW do mnie dziś napisał :naughty:

No wiesz trzeba się jakoś porozumieć :> Ty szukasz klienta, ja samochodu.

[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:43_________________________________________________

pewnie, tylko pamiętaj nie podawaj mu swojego telefonu

A to niby czemu?? czyżby coś nie halo było ??

Opublikowano
  • Autor

już mnie znalazł :wink4: :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________

A to niby czemu?? czyżby coś nie halo było ??

ogólnie to padaka :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

już mnie znalazł :wink4: :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________

A to niby czemu?? czyżby coś nie halo było ??

ogólnie to padaka :polew: :polew: :polew:

mówiłeś mu, że zamiast szyberdachu jest szpachla?

Opublikowano

pewnie, tylko pamiętaj nie podawaj mu swojego telefonu

A to niby czemu?? czyżby coś nie halo było ??

Brynia ma złe doświadczenia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

już mnie znalazł :wink4: :>[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:51_________________________________________________

A to niby czemu?? czyżby coś nie halo było ??

ogólnie to padaka :polew: :polew: :polew:

mówiłeś mu, że zamiast szyberdachu jest szpachla?

cicho takich rzeczy mi tu nie wyciągaj teraz klient prawie urobiony a te mi tu wyjeżdża :wallbash::wink4:

Opublikowano

A widziałeś :-)

trzeba kontrolny zwiad zrobić :-) widzę że ciekawe macie te spoty w radomiu :-)

Opublikowano

pozatym auto po dzwonie gradobiciu i powodzi jednocześnie :polew:

Opublikowano
  • Autor

A widziałeś :-)

trzeba kontrolny zwiad zrobić :-) widzę że ciekawe macie te spoty w radomiu :-)

zapraszamy :decayed:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 15:54_________________________________________________

pozatym auto po dzwonie gradobiciu i powodzi jednocześnie :polew:

zapomniałeś dodać że to był avant kiedyś :polew:
Opublikowano

mówiłeś mu, że zamiast szyberdachu jest szpachla?

Jak nie odpada to może być :-) Ale zwrócę uwagę na to :>

Opublikowano

chwila wpisowe musi dać;P

Opublikowano

zapomniałeś dodać że to był avant kiedyś :polew:

no to dasz mu dach i jak będzie chciał to sobie przełoży :decayed:

szkoda ze sprzedajesz plany ze zrobienie cabrio legną.. :cool1:

Opublikowano

chwila wpisowe musi dać;P

na zlot musi pojechać ;)

Opublikowano
  • Autor

zapomniałeś dodać że to był avant kiedyś :polew:

no to dasz mu dach i jak będzie chciał to sobie przełoży :decayed:

szkoda ze sprzedajesz plany ze zrobienie cabrio legną.. :cool1:

zrobi się z czego innego już nawet mam plan :naughty:
Opublikowano

chwila wpisowe musi dać;P

albo postawić :decayed:

Opublikowano
  • Autor

flaszkę oczywiście :wink4:

Opublikowano

flaszkę oczywiście :wink4:

albo 2 :kox:

Opublikowano
  • Autor

a najlepiej skrzynię :wink4:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:01_________________________________________________no i się wystraszył :gwizdanie:[br]Dopisany: 08 Marzec 2010, 16:02_________________________________________________jakiś 4lo się przygląda :mysli:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.