Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

okaże się :przebiegly:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________pierdolcie kino dawajcie do auli :drunk:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

to na którą do tego kina idziesz? moze byśmy łykneli jakieś bro na szybko?

na 20.15, ale muszę być z 30 min wcześniej
Opublikowano

w auli słabe doopy melinują :decayed:

to dlatego tam ostatnio byliście :mysli:

Opublikowano
  • Autor

okaże się :przebiegly:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 16:20_________________________________________________pierdolcie kino dawajcie do auli :drunk:

w auli słabe doopy melinują :decayed:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 16:21_________________________________________________

to na którą do tego kina idziesz? moze byśmy łykneli jakieś bro na szybko?

na 20.15, ale muszę być z 30 min wcześniej

no tak,kwarantannę musisz przejśc :tongue4:

dawaj o 19-ej na bro a potem do kina sobie pójdziesz

zobaczymy jak się małż wyszykuje musimy dzieciaki gdzieś podrzucić jeszcze :naughty:
Opublikowano

w auli słabe doopy melinują :decayed:

to dlatego tam ostatnio byliście :mysli:

taa, i jako że to pedalski lokal to nas wygonili :naughty:

trzeba było nie obmacywać barmanów :D

Opublikowano
  • Autor

w auli słabe doopy melinują :decayed:

to dlatego tam ostatnio byliście :mysli:

taa, i jako że to pedalski lokal to nas wygonili :naughty:

trzeba było nie obmacywać barmanów :D

chcieli robić to samo co ty i ich wywalili, a ciebie nie :naughty:
Opublikowano

w auli słabe doopy melinują :decayed:

to dlatego tam ostatnio byliście :mysli:

taa, i jako że to pedalski lokal to nas wygonili :naughty:

trzeba było nie obmacywać barmanów :D

chcieli robić to samo co ty i ich wywalili, a ciebie nie :naughty:

:polew:

jak mnie nie było :tongue4:

w końcu nie idę do tego pedalskiego baru :D do mega chyba czy jakoś tak :wink4:

Opublikowano
  • Autor

jeszcze gorsz speluna,

bedzie ktos dzis bo moze podjade z malzonka na pare minut jak bedziemy do kina jechac :wink4:

Opublikowano
  • Autor

to tak 19.00 - 19.30 powinienem być jak żonka zechce was poznać :D

Opublikowano
  • Autor
:tongue4:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:24_________________________________________________zobaczymy czy cie w ogóle skojarzy :gwizdanie: :cool1:
Opublikowano
  • Autor
:polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 17 Wrzesień 2010, 18:26_________________________________________________fakt, chleje to ona dużo :decayed:
Opublikowano
  • Autor

:polew: :polew: :polew:

dobra jade

Opublikowano

fajny spocic wszyscy byli jak za dawnych czasów a nawet wiecej - mcm +żona ( :naughty:) , ozix + asia , brynia + ukcio , wujo +....nie pamietam imienia , adrian , michał , a tomaszu dał d*py dzisiaj po całosci - pewnie goska mu nie pozwoliła :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

...a tomaszu dał d*py dzisiaj po całosci - pewnie goska mu nie pozwoliła :gwizdanie:

:polew: :polew: :polew: pantofel :gwizdanie:
Opublikowano

wujo +....nie pamietam imienia

Paulina :decayed:

nie sądziłem że jeszcze będziecie :gwizdanie:

mega.. jest mega c**jowy :guma:

Opublikowano
  • Autor

...wujo +....nie pamietam imienia ...

trzeba było zdjęcie zrobić może bym wreszcie zobaczył jak wygląda ten wujo :decayed:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 08:00_________________________________________________

wujo +....nie pamietam imienia

mega.. jest mega c**jowy :guma:

czili giejnia ... :gwizdanie: :cool1:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 08:01_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/38755/chudy_pudzian_przygotowuje_sie_do_walki/

chyba wszyscy oglądają dziś wieczorem :naughty:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 08:57_________________________________________________

http://www.smog.pl/wideo/38759/irek_z_polski_i_jego_nieudany_podryw/

:polew: :polew: :polew:

Opublikowano
:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

fajny spocic wszyscy byli jak za dawnych czasów a nawet wiecej - mcm +żona ( :naughty:)

:polew: przecież to nie była jego żona,jego żonę znam b.dobrze :gwizdanie:

:doh1: :cicho: :cicho: :cicho:

jade dziś po 13 do radumia po telefon... może mały spocik :gwizdanie:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 10:59_________________________________________________http://www.smog.pl/wideo/38763/mis_uszatek_jako_gangster_klasyka/

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

czasami czyta nasze wypociny :D

Opublikowano
  • Autor

:kox:[br]Dopisany: 18 Wrzesień 2010, 11:09_________________________________________________Chłopak z dziewczyną siedzą w kinie. Gdy minęła godzina filmu, on mówi do niej:

- Już godzinę tu siedzimy i nic... Nawet buzi mi nie dałaś...

- Jak to? Przecież zrobiłam ci "laskę".

- Mnie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.