Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
jak nie,trening czyni mistrza:wink:

kurcze,tylko trzeba mieć najpierw na czym trenować:kwasny:

Wolę trenować samochodem. Na motocyklu się boję, dlatego wolę się ograniczyć do jazdy rekreacyjnej. :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 893,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a tam, jak się złapie bakcyla to rekreacja szybko stanie się nudna:wink:

Opublikowano
a tam, jak się złapie bakcyla to rekreacja szybko stanie się nudna:wink:

Czas pokaże jak to będzie. Póki co nie napinam się na sportową jazdę. :wink:

Opublikowano
Opublikowano

No no no, piękna bryka. To na wiosnę będziemy robić spoty motocyklowe. :kox:

Opublikowano

z OOOO na dwa kółka:wink: u Was w R-miu są któregoś dnia chyba spoty motocyklowe,jechałem do M1 i gdzieś na parkingu widziałem sporo sztuk

Opublikowano

Przy Stokrotce na Grzecznarowskiego często się zbierają roje motocyklistów. A my zrobimy nowe spoty tam gdzie zawsze - A4.klub na motocyklach. :decayed:

Opublikowano

jeśli Stokrotka jest po lewej stronie jak się wyjeżdża z tunelu,to tam był ten spot.

Opublikowano

Kali, właśnie tam.

Opublikowano

w przyszły weekend palenie i perfumy o zapachu spalonej gumy :decayed:

MT BMW Show M1

Opublikowano

Chłopaki się rozkręcają.

Opublikowano

w niedziele to polecę na chwile :slina:

Opublikowano

Zjarać kapcia?

Opublikowano

a z kim bo ja znam ciafała? z mt to o który obi my spota?w niedziele.... :grin:

Opublikowano
a z kim bo ja znam ciafała?

Jak będziesz miał okazję to z Koalą pojeździj. Z resztą, wszyscy tam fajnie jeżdżą. :wink:

Opublikowano

oglądałem dziś fajny motorek, jak do soboty się nie sprzeda, a raczej tak bedzie bo kolo sam twierdzi że nie ma zainteresowania to go łykam:naughty:

Opublikowano

Siemano, Kali ty mieszkasz w Białobrzegach jakoś niedaleko szpitala? Bo tam widuję czasem czarne S4?

Opublikowano
oglądałem dziś fajny motorek, jak do soboty się nie sprzeda, a raczej tak bedzie bo kolo sam twierdzi że nie ma zainteresowania to go łykam:naughty:

No to bierz. Będziemy się ścigać na wiosnę. :decayed:

Opublikowano
Siemano, Kali ty mieszkasz w Białobrzegach jakoś niedaleko szpitala? Bo tam widuję czasem czarne S4?

nie,ja mieszkam koło kościoła i nie mam już esy,ale wiem o której piszesz:hi:

---------- Post dopisany at 20:45 ---------- Poprzedni post napisany at 20:44 ----------

oglądałem dziś fajny motorek, jak do soboty się nie sprzeda, a raczej tak bedzie bo kolo sam twierdzi że nie ma zainteresowania to go łykam:naughty:

No to bierz. Będziemy się ścigać na wiosnę. :decayed:

kto wytrzyma do wiosny:kox: a Ty oswoiłes już swój sprzęcior?

Opublikowano
a Ty oswoiłes już swój sprzęcior?

Właściwie to jeszcze nie. Czekam na przypływ gotówy, żeby kupić sobie kombinezon. Inaczej nie wsiadam, bo się boję szlifa. :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.