Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

:hi:

siemka jutro wracam do Polski trzeba by sie na jakiś spocik umowic :whistling:

Kudlaty bede miał dla ciebie małą robótkę ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Tobie pewnie się ułamała ta część w którą wchodzi bagnet,taki plastik koloru pomarańczowego:naughty:

dokładnie pomarańczowe ale mam nadzieje że będzie cała część jutro na Chorzowskiej czy już się przenieśli?

---------- Post dopisany at 22:49 ---------- Poprzedni post napisany at 22:48 ----------

pany oglądali mecz? jak dla mnie przedni :oklasky:

---------- Post dopisany at 23:08 ---------- Poprzedni post napisany at 22:49 ----------

nowe znaczenie isc na loda od jutra u nas

Lody o smaku... piwa? Będą takie w radomskiej Lodomanii - 24 października 2012

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I wzajemnie... Auto ostatnio doinwestowane... Ok. 17,000zł w eSe poszło w 4 tygodnie

grubo:kwasny:, co robiłeś i gdzie???

MCM dzwoń jak bedziesz, jak cos małego to damy radę, :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak... dalej na chorzowskiej...

Jakby ktoś z obcego miasta szukał salonu vw, to w połowie Chorzowskiej by zawrócił...

Niech już się przeniosą, bo normalnie wstyd...

he he tam jest test wahaczy dla całej grupy vag

no póżniej podlece odebrać bagnet pozdro

---------- Post dopisany at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany at 08:53 ----------

jeszcze lepiej rozryte niż było :facepalm: rowerem lepiej szkoda auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie, dwie nowe felgi zamówiłem w audi, dwie malowałem piecowo, naprawiłem spryskiwacze reflektorów (moduł mce i pompka) wymieniłem klocki na nowe, wymieniłem olej w skrzyni biegów, olej w silniku, rozszczelnił się zbiorniczek płynu chłodzącego i wymieniłem na nowy... takie tam pierdoły... plus nowe opony zimowe i pełny pakiet ubezpieczenia... Prawie wszystkie części w ASO + robocizna robi cenę.

Robiłem na Czarnej, wcześniej robiłem tam CLK i byłem bardzo zadowolony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawieszenie, dwie nowe felgi zamówiłem w audi, dwie malowałem piecowo, naprawiłem spryskiwacze reflektorów (moduł mce i pompka) wymieniłem klocki na nowe, wymieniłem olej w skrzyni biegów, olej w silniku, rozszczelnił się zbiorniczek płynu chłodzącego i wymieniłem na nowy... takie tam pierdoły... plus nowe opony zimowe i pełny pakiet ubezpieczenia... Prawie wszystkie części w ASO + robocizna robi cenę.

Robiłem na Czarnej, wcześniej robiłem tam CLK i byłem bardzo zadowolony

pracowałem tam przez chwilę, :wink:

różnie tam jest, szczególnie za tą cenę, chyba że znasz własciciela i twoja esa była ''specjalnej troski'' ale skoro jesteś zadowolony to dobrze, ja jednak wodnych lakierów nikomu nie polecę, a tam takie używają,

---------- Post dopisany at 08:36 ---------- Poprzedni post napisany at 08:30 ----------

streetrace, ten olej ZF LF 8, mogę mieć za ok 180 PLN litr Brutto ori z serwisu ale nie z Radomia, narazie nic innego nie znalazłem,.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właścicieli znam, co do lakierni... nie wiem - robiłem tam felgi tylko z uwagi na to,że auto było u "mojego" mechanika tuż za ścianą, a że tam eSa była pod specjalną troską, bardziej zależało mi na mechaniku niż lakierniku...

co do ZF 8, to zamów u tego człowieka z BMW, on ma chyba za 129zł - a to jest TEN SAM olej tylko z napisem ZF a nie AUDI

Kwinto69

Chodzi ci o zwrotnicę? Podaj kod silnika

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drażni mnie nawet na zimówkach bo on raczej tylko został który sie odzywa :kwasny: górne wymienione po obu stronach próby czasu nie wytrwały jak dostały polskich dróg :whistling:

---------- Post dopisany at 13:04 ---------- Poprzedni post napisany at 12:50 ----------

ok Panowie dziękuje za pomoc

Robert będe go zamawiał po wszystkich św :hi:

---------- Post dopisany at 22:56 ---------- Poprzedni post napisany at 13:04 ----------

jest ktoś kto mi to ogarnie u nas w rozsądnych pieniądzach

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-b5-oryginalny-termometr-liczniku-4868/

nie mam fisa i klimy

termometr z czujnikiem leży ...:whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopacy:wink: wie moze któryś z Was kto i gdzie posiada subwoofer bose do b6 sedan i chce go sprzedac? za wszelką pomoc dzieks:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak na chwile obecną pozostaje przy starych zegarach ze względu na ori przebieg który cieszy oko dlatego to dokupiłem, w pon albo dzisiaj podjadę i zapytam:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...