Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no na luk oilu jak dobrze kojarzę byliśmy z rana... w jakiejś cukierni też...

---------- Post dopisany at 15:47 ---------- Poprzedni post napisany at 15:46 ----------

Fajnie powspominać :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 895,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
a Ty nie załapałes o co jej chodziło,ehhh:decayed:

Eh, byłem umorusany po całej nocy i śmierdziałem dymem z ogniska, dlatego się wstydziłem. :grin:

Opublikowano

może to ją urzekło:kox:

Opublikowano
może to ją urzekło:kox:

Wiesz, chyba tak. :wink:

---------- Post dopisany at 22:34 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

:!:

To nasza Ola!

Koniecznie dajcie kciuka w górę przy wywiadzie!!

Jest też druga część:

Opublikowano

0,47 jeszcze szybszy pieszy : Dziura:

Opublikowano

Ciekawe czy gość musiał później prać fotel pasażera. Jakby nie było E32 M Power to trudny samochód.

Opublikowano

przez próg zwalniający też poleciał jak po maśle ...

nowości zaplanowane u nas Komunikacja w Radomiu Drogowcy ograniczą prędkość w centrum Radomia - Komunikacja - Co za dzień

---------- Post dopisany at 00:07 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

niech się robi ciepło i rower z piwnicy bo pochlastać się idzie

Komunikacja w Radomiu Wiosną włączą wagę i kamery na krajowej "siódemce" - Komunikacja - Co za dzień

Opublikowano

Ja akurat zawsze byłem za uspokajaniem ruchu w ścisłych centrach miast. Dzięki takim zabiegom centrum staje się bardziej przyjazne pieszym. Ja bym jeszcze pokusił się o całkowite wyłączenie z ruchu ul. Rwańskiej.

A wracając do Oli - tutaj miss lata 2009

Opublikowano

ścisłe centrum ok u siostry w rajchu dawno to za uwarzyłem i trzymają sie tego Progi zwalniające i można wolniej ale z tym na warszawskiej to już przegięcie

Opublikowano

Pozyjemy, zobaczymy jak to bedzie dzialac. Rzad to juz dawno obiecywal nam wybudowanie S7.

Opublikowano
Ja akurat zawsze byłem za uspokajaniem ruchu w ścisłych centrach miast. Dzięki takim zabiegom centrum staje się bardziej przyjazne pieszym. Ja bym jeszcze pokusił się o całkowite wyłączenie z ruchu ul. Rwańskiej.

A wracając do Oli - tutaj miss lata 2009

fajna ta Ola:naughty:

Opublikowano

Ola zyskuje przy blizszym poznaniu, bo okazuje sie naprawde sympatyczna i ciepla. Ilona z kolei jest bardziej zimna, ale jest tak samo sympatyczna. :smiley:

Opublikowano

Zimową porą i moje osiedle jest ładniejsze :wink:

DSC_0088.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Nie ma to jak solidna zima. Szkoda tylko, ze samochod mam FWD i to jeszcze podsterowny, wiec bez recznego sie nie obejdzie jesli chce sie szybciej w zakret wjechac.

Opublikowano

pogoda jest rewelacyjna, na taką moje Pajero czeka cały rok

Opublikowano

O, pojezdzilbym jakims AWD.

Opublikowano
Ola zyskuje przy blizszym poznaniu, bo okazuje sie naprawde sympatyczna i ciepla. Ilona z kolei jest bardziej zimna, ale jest tak samo sympatyczna. :smiley:

Tomku, czy my o czymś nie wiemy, :wink:

Opublikowano

Tomku, czy my o czymś nie wiemy, :wink:

Nie nie, to nie o to chodzi. :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.