Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
ta i wykombinowawszy bo wtyczkę chciałem puścić przez popielniczkę...i jedno kółeczko z ząbkami pynkło:shock3:

ja bym to nazwał tak: "Miecio drucio". :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Mietek druciarz ze stodoły:decayed:

Opublikowano

mróz jak diabli to plastiki sztywne w końcu zima:dziura:

Opublikowano
mróz jak diabli to plastiki sztywne w końcu zima:dziura:

Rezasz auto na mrozie?? No tak, Miecio drucio. :decayed:

Opublikowano

sytuacja opanowana:naughty: teraz dokupić tylko głośniczek do cb

Opublikowano

ale żeś się najarał na to CB radio,aż tyle jeździsz że tego używasz? u mnie to leży w bagażniku,może ze 4 razy w roku go używam

Opublikowano

Ja też dawno nie włączałem CB. Wkurza mnie ten szum w eterze.

Opublikowano
Ja też dawno nie włączałem CB. Wkurza mnie ten szum w eterze.

ja mam i też rzadko włączam, chyba że w trasę dalszą lecę, wolę muzy posłuchać,

zresztą na CB ostatnio sami poloniści się kłócą co i jak sie wymawia , hehe

a i ostatnio antenę mi z dachu zsuneło,. na szczęście bez szkód się obyło.

Opublikowano

Wlasnie nawiedzilem nowy salon Stera. Podoba mi sie to, ze przez szybe widac moj samochod.

Opublikowano

Tomku ale ten którym przyjechałeś, czy ten którym chciałbyś odjechać,??

zależy od punktu patrzenia z której strony szyby jesteś , hehe :wink:

Opublikowano

Ten, który tylko tu przyprowadziłem. :wink:

Opublikowano
Ja też dawno nie włączałem CB. Wkurza mnie ten szum w eterze.

otóż to,jak nie jakieś "mysie pysie" to znowu bluzgi,buractwo na maxa:kwasny:

Opublikowano

przecinków,kropek i podkreśleń udaję że nie słyszę Jak na razie ciesze się z nowego gaga :kox:

Opublikowano
przecinków,kropek i podkreśleń udaję że nie słyszę Jak na razie ciesze się z nowego gaga :kox:

Heh, specjalnie dla Ciebie postawię antenę i będę Cię nawoływał gdzieś w okolicach Wernera. :decayed:

Opublikowano

dobra dobra już do domu targaałem sprawdzałem na wtyczce do 220 ale nie trybi :kwasny:

co do tablic niech zrobią jak w Szwecji tablice jak w artykule ale i przebieg niech walą co roku na przeglądzie i by się skończyło z parchami w komisach po 200 tyś km:naughty:

Opublikowano

z tymymi rejestracjami to kombinują bo juz im sie pomysły i mozliwości kończą bo alfabet krotki:grin: i cyferek tylko dziesięć. wiec jeden nr do jednego samochodu "dozywocie":D

Opublikowano

Razem z tymi rejestracjami ma być właśnie spisywany stan licznika, ale nie wiem czy przy badaniu technicznym czy przy zmianie właściciela.

Opublikowano

i bardzo dobrze trochę się ukróci ale za wpis zrobią + 50 zł

czas ruszyć w miasto i darmowe kino: Drunk:: Drunk:: Drunk:: Drunk:: Drunk:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.