Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie dziś wpakowałem się w dziurę rozwaliłem sprężynę i oponę dzwoniłem na policję by się pokazali i mi odpowiedzieli że takie sprawy załatwia się przez autocasco , zdjęcia i dalej MZDiK. Z assistance już scholowałem samochód i teraz co dalej?? Jak to się załatwia, biorę ubezpieczalnie czekam na wycenę itd czy od razu wale do MZDiK czy przez to że policji nie było to już po ptokach??

---------- Post dopisany at 20:33 ---------- Poprzedni post napisany at 20:27 ----------

mcm ja juz kilka lat mam mastera 2.8 dci 120km z 2001roku i tez całkiem dobrze sobie radzi w sumie silnika jeszcze nie robiłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Natomiast VW i Audi to marki ściśle powiązane, jak Toyota dla mas i Lexus dla bardziej wymagających. :smiley:
nie do końca tak jest Tomek ,teraz raczej to są odrębne marki tak samo powiązane jak skoda i seat -audi nie jest juz tylko odpowiednikiem lexusa w toyocie czy infinity w nissanie ,vw robi na swoje a audi na swoje wrecz zaczynaja ze soba konkurowac oczywiscie na tyle ile dyrektor generalny vag group na to pozwoli

---------- Post dopisany at 20:39 ---------- Poprzedni post napisany at 20:35 ----------

lepiej jak burki by były i byla ich notatka ,ale jak masz zdjecia z miejsca zdazenia to wal do mzdik ,zadzwon do swojej ubezpieczlni co i jak czy warto z autocasco czy nie stracisz znizek czy jednak z oc mzdik ,robisz na wlasny koszt a potem czekasz na zwrot kasy oczywiscie najpierw rzeczoznawca z mzdik z ich ubepieczyciela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Mokom, powodzenia. Na pewno musisz uzbroić się w cierpliwość. W sumie to szkoda, że nie było tych burków, bo ich notatka jest ważna, ale może coś załatwisz.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miesiąc temu na Warszawskiej w str Warszawy jak rozdupczyło się volvo o wyrwy to policja potrafiła przyjechać i zablokować pas. Koleś rozwalił sobie napewno fele i opony nie wiem jak z zawieszeniem.:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz poważnie? Na zdjęciach to takie trochę redło. Odwołuję akcję - już nie szukam youngtimera. Robek skutecznie mnie z tego wyleczył. Nie mam polotu do rezania przy aucie, więc takie auto u mnie szybko się zniszczy. :wink:

Jednak wolę samochody, które nie budzą żadnych emocji. Takimi nie szkoda mi jeździć po naszych - polskich dziurach. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówisz poważnie? Na zdjęciach to takie trochę redło. Odwołuję akcję - już nie szukam youngtimera. Robek skutecznie mnie z tego wyleczył. Nie mam polotu do rezania przy aucie, więc takie auto u mnie szybko się zniszczy. :wink:

Jednak wolę samochody, które nie budzą żadnych emocji. Takimi nie szkoda mi jeździć po naszych - polskich dziurach. :decayed:

Jeep Cherokee :wink:

---------- Post dopisany at 10:02 ---------- Poprzedni post napisany at 09:54 ----------

[h=5]Polak je sobie spokojnie śniadanie. Przysiada się do niego żujący gumę Amerykanin.

- To wy w Polsce jecie cały chleb? - pyta Amerykanin.

- No tak.

- Bo my w USA jemy tylko środek. Skorki odkrajamy, zbieramy do

specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na

croissanty i sprzedajemy do Polski - stwierdza pogardliwie Amerykanin, żując swoja gumę. Polak nic.

- A marmoladę jecie? - pyta dalej Amerykanin.

- No, tak.

- Bo my w USA jemy tylko swieże owoce. Skórki, pestki i tak dalej

zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na dżem i sprzedajemy do Polski - mówi i dalej żuje gumę.

- A seks w USA uprawiacie? - pyta Polak.

- No oczywiście.

- A z prezerwatywami co robicie?

- Wyrzucamy.

- Bo my w Polsce to swoje zbieramy do specjalnych pojemników, oddajemy do recyclingu, przerabiamy na gumę do żucia i sprzedajemy do USA.[/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na kieleckiej w końcu

za selgrosem po prawo, wiecie jak to się nazywa ?

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

jak terenówka to tylko i wyłącznie G!

dsc0261ae.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wuju, jak Twoja E30? Musisz chyba ją sprzedać przed wejściem w życie podatku ekologicznego.. Ja mogę Ci pomóc i odkupić od Ciebie. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e30 już od miesiąca jeździ na pomorzu :whistling:

Cooo?? Oszalałeś?? Ile Ci za nią dali??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

---------- Post dopisany at 10:21 ---------- Poprzedni post napisany at 10:12 ----------

jak terenówka to tylko i wyłącznie G!

http://imageshack.us/scaled/landing/838/dsc0261ae.jpg

o toto:thumbup1: moje klimaty

---------- Post dopisany at 13:27 ---------- Poprzedni post napisany at 13:26 ----------

e30 już od miesiąca jeździ na pomorzu :whistling:

Cooo?? Oszalałeś?? Ile Ci za nią dali??

byś sledził wątek to byś wiedział że mu żona furę sprzedała:naughty:

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skończylo sie wujowi rumakowanie... :naughty::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bym śledził, ale nie śledziłem, a wujo miał dać znać jak bedzie sprzedawał.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sporo dali :decayed: spoko jeszcze będzie, tylko teraz już nie wiem co.. miało być cabrio.. ale coraz bardziej podoba mi się co sobotnia wyprawa na topienie g klasy :grin:

tomaszu od czerwca ją sprzedawałem :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...