Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
dzisiaj taki rs wyprzedził mnie do myjki :wink:

http://s9.postimg.org/u4kkiv7zv/DSC_1364.jpg

ori S czy fejk z naklejka na klapie ?

raczej ori :naughty:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

kierowca pewnie słuchał [h=1]Tatu - Nas Nie Dogoniat[/h]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140204/REG12/140209902 :kox:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 891,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

A to dojedzie ten jego tramwaj do Bukowiny? :decayed:

A czemu ma nie dojechać ??? :naughty::naughty::naughty:

Bo jakoś odniosłem wrażenie, że za dużo na nim naklejek, a za mało mocy. :decayed:

Opublikowano

Bo jakoś odniosłem wrażenie, że za dużo na nim naklejek, a za mało mocy. :decayed:

Na to, to juz nic nie poradze , nie siedze w Twojej głowie :decayed:

Opublikowano

Naprawiłeś już turbo? Jeśli nie to trzeba więcej naklejek nakleić. :naughty:

Opublikowano
Naprawiłeś już turbo? Jeśli nie to trzeba więcej naklejek nakleić. :naughty:

Turbin sie nie wymienia , czeka sie az sie same wysypią- nie wiesz o tym ?? :grin:

zresztą co ma piernik do wiatraka ?? :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Zresztą Tomek , co Ty mozesz chłopaku wiedziec o modzeniu auta jak całe życie jeździsz serią :naughty:

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

Opublikowano
:polew:
Opublikowano

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

ahahahah , chociaż czekaj czekaj czy to czasem nie Poziek miał w podpisie coś w stylu że ruchaliście jedną babę? buuuhahahahhahah

Opublikowano

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

ahahahah , chociaż czekaj czekaj czy to czasem nie Poziek miał w podpisie coś w stylu że ruchaliście jedną babę? buuuhahahahhahah

Ma w podpisie , ale to nie było w burdelu i ona nie była dziwką :naughty:

Opublikowano
felgi.jpgpoleciał po całości :decayed:
Opublikowano

Tak bedzie wygladała B6 Tomka jak załozy 17" do ori zawiechy :lol1:

Opublikowano

Zresztą Tomek , co Ty mozesz chłopaku wiedziec o modzeniu auta jak całe życie jeździsz serią :naughty:

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

O modzeniu auta nie wiem nic, bo jeżdżę serią. :wink:

Z resztą, co Ty możesz wiedzieć w ogóle o jeździe, jak Ty całe życie siedzisz i modzisz przy aucie.. :naughty:

Opublikowano

Ma w podpisie , ale to nie było w burdelu i ona nie była dziwką :naughty:

bibliotekarką raczej też nie hahah

Opublikowano

Zresztą Tomek , co Ty mozesz chłopaku wiedziec o modzeniu auta jak całe życie jeździsz serią :naughty:

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

O modzeniu auta nie wiem nic, bo jeżdżę serią. :wink:

Z resztą, co Ty możesz wiedzieć w ogóle o jeździe, jak Ty całe życie siedzisz i modzisz przy aucie.. :naughty:

I tego sie trzymajmy :wink:

Opublikowano

Spoko, a wracając do tramwaju - dojedzie do Bukowiny?? W sensie - turbo wymienione? :decayed:

Opublikowano

:decayed: Nie wiem , przez poł roku robiła trase Wawa-zabrze-Wawa wiec nie powinno byc problemow

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

BTW Tomek my tu sobie tak dogryzamy a i tak dobrze wiemy ze B6 wyglada o wiele gorzej nawet od popsutego B5 :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

jeszcze na dodatek z jasnym środkiem :facepalm::grin:

Opublikowano

Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. :naughty:

Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.

Opublikowano

jemu to turbo się konczy i skończyć się nie może a znając zycie to jeszcze Tomku przezyje twoje i moje turbo :wink:

Opublikowano
Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. :naughty:

Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.

B5 jest kultowym autem od kilku ładnych lat , a B6 niestety bedzie do konca swego zywotu bedzie tylko i wyłącznie KRAWATEM :D

Turbo sie w sumie nie konczy , powiedziałem to zebys mi d*py po prostu nie zawracał :grin::grin::grin:

Opublikowano
  • Autor
:decayed::hi:
Opublikowano
Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. :naughty:

Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.

B5 jest kultowym autem od kilku ładnych lat , a B6 niestety bedzie do konca swego zywotu bedzie tylko i wyłącznie KRAWATEM :D

Turbo sie w sumie nie konczy , powiedziałem to zebys mi d*py po prostu nie zawracał :grin::grin::grin:

ale fakt faktem jest ze b5 wygląda jak z poprzedniej epoki i nie mowie tu o latach 90tych:grin: a miedzy b5 a b6 jest przepaść generacyjna i gdyby nie lift w b5 to przepaść byłaby jeszcze wieksza...takie moje zdanie:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.