Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj taki rs wyprzedził mnie do myjki :wink:

http://s9.postimg.org/u4kkiv7zv/DSC_1364.jpg

ori S czy fejk z naklejka na klapie ?

raczej ori :naughty:

---------- Post dopisany at 23:03 ---------- Poprzedni post napisany at 20:42 ----------

kierowca pewnie słuchał [h=1]Tatu - Nas Nie Dogoniat[/h]http://www.wspolczesna.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20140204/REG12/140209902 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

A to dojedzie ten jego tramwaj do Bukowiny? :decayed:

A czemu ma nie dojechać ??? :naughty::naughty::naughty:

Bo jakoś odniosłem wrażenie, że za dużo na nim naklejek, a za mało mocy. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jakoś odniosłem wrażenie, że za dużo na nim naklejek, a za mało mocy. :decayed:

Na to, to juz nic nie poradze , nie siedze w Twojej głowie :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłeś już turbo? Jeśli nie to trzeba więcej naklejek nakleić. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiłeś już turbo? Jeśli nie to trzeba więcej naklejek nakleić. :naughty:

Turbin sie nie wymienia , czeka sie az sie same wysypią- nie wiesz o tym ?? :grin:

zresztą co ma piernik do wiatraka ?? :facepalm:

---------- Post dopisany at 09:14 ---------- Poprzedni post napisany at 08:39 ----------

Zresztą Tomek , co Ty mozesz chłopaku wiedziec o modzeniu auta jak całe życie jeździsz serią :naughty:

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

ahahahah , chociaż czekaj czekaj czy to czasem nie Poziek miał w podpisie coś w stylu że ruchaliście jedną babę? buuuhahahahhahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

ahahahah , chociaż czekaj czekaj czy to czasem nie Poziek miał w podpisie coś w stylu że ruchaliście jedną babę? buuuhahahahhahah

Ma w podpisie , ale to nie było w burdelu i ona nie była dziwką :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak bedzie wygladała B6 Tomka jak załozy 17" do ori zawiechy :lol1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Tomek , co Ty mozesz chłopaku wiedziec o modzeniu auta jak całe życie jeździsz serią :naughty:

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

O modzeniu auta nie wiem nic, bo jeżdżę serią. :wink:

Z resztą, co Ty możesz wiedzieć w ogóle o jeździe, jak Ty całe życie siedzisz i modzisz przy aucie.. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma w podpisie , ale to nie było w burdelu i ona nie była dziwką :naughty:

bibliotekarką raczej też nie hahah

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zresztą Tomek , co Ty mozesz chłopaku wiedziec o modzeniu auta jak całe życie jeździsz serią :naughty:

To tak jakbym ja wypowiadał sie na temat ruchania dziwek jak w zyciu nie byłem w burdelu :grin:

O modzeniu auta nie wiem nic, bo jeżdżę serią. :wink:

Z resztą, co Ty możesz wiedzieć w ogóle o jeździe, jak Ty całe życie siedzisz i modzisz przy aucie.. :naughty:

I tego sie trzymajmy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, a wracając do tramwaju - dojedzie do Bukowiny?? W sensie - turbo wymienione? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Nie wiem , przez poł roku robiła trase Wawa-zabrze-Wawa wiec nie powinno byc problemow

---------- Post dopisany at 15:02 ---------- Poprzedni post napisany at 14:46 ----------

BTW Tomek my tu sobie tak dogryzamy a i tak dobrze wiemy ze B6 wyglada o wiele gorzej nawet od popsutego B5 :grin::decayed:

---------- Post dopisany at 15:09 ---------- Poprzedni post napisany at 15:02 ----------

jeszcze na dodatek z jasnym środkiem :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. :naughty:

Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jemu to turbo się konczy i skończyć się nie może a znając zycie to jeszcze Tomku przezyje twoje i moje turbo :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. :naughty:

Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.

B5 jest kultowym autem od kilku ładnych lat , a B6 niestety bedzie do konca swego zywotu bedzie tylko i wyłącznie KRAWATEM :D

Turbo sie w sumie nie konczy , powiedziałem to zebys mi d*py po prostu nie zawracał :grin::grin::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od B5 sedan może i mniej rasowo, ale od b5 avant o niebo lepiej. :naughty:

Kiedyś mówiłeś, że kończy Ci się turbo - dlatego pytam.

B5 jest kultowym autem od kilku ładnych lat , a B6 niestety bedzie do konca swego zywotu bedzie tylko i wyłącznie KRAWATEM :D

Turbo sie w sumie nie konczy , powiedziałem to zebys mi d*py po prostu nie zawracał :grin::grin::grin:

ale fakt faktem jest ze b5 wygląda jak z poprzedniej epoki i nie mowie tu o latach 90tych:grin: a miedzy b5 a b6 jest przepaść generacyjna i gdyby nie lift w b5 to przepaść byłaby jeszcze wieksza...takie moje zdanie:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...