Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buhahahahaha :grin::grin::grin: To ładnie doj**ałeś koksu , po co sprzedawałeś ? za ile ja puściłes ?

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sprzedałem, bo zabrakło inwestora (kolega odpadł z gry). :kwasny: Drogi sport, do tego godzina pracy coraz droższa. Decyzja o sprzedaży zapadła po tym, jak urodził się mój synek. Sprzedaż częściowo w barterze, ale szacunkowo to jakieś 5000-6000 zł. :facepalm:

Opublikowano

takie E30 to poszukać z 2.5 ew.swap

Opublikowano
takie E30 to poszukać z 2.5 ew.swap

Trudna sprawa znaleźć dobre 2.5. W takich autach to już tylko SWAP ratuje.

Opublikowano

Pewnie nie łatwo również znaleźć dobre 2.0 dlatego dobrym wyjściem było by kupić coś z mniejszym motorem i do tego swap na coś mocnego, niedaleko mnie koleś dosyć często ma dostawy nietuzinkowych aut z UK , także graty jak coś by się znalazły:wink:

Opublikowano

Fakt, 2.0 też trudno znaleźć, a tym bardziej 1.8is, chociaż is, 2.0 i 2.5 najlepiej nadają się pod SWAPA. W tych mniejszych jest dużo kombinowania, no ale dla chcącego nic trudnego. Można znaleźć piękną budę 316 lub 318 bardzo tanio i zmieniać w niej wszystko jak leci.

Opublikowano

siema Pany

MOskal twój furacz jest ready, kiedy bedziesz w RAdomiu??? dzis czy jutro??

---------- Post dopisany at 11:19 ---------- Poprzedni post napisany at 08:54 ----------

panowie z innej beczki,

jakiej firmy styropian do ocieplenia domu kupic, jaka lambda itd, napewno ten czarny 12 cm lub 15,.

chodzi mi o to że złyszałem że zdarza się że płyty sa krzywe i kupe kleju idzie do tego słabo to wyglada potem,.

Opublikowano

Panie Robercie tylko i wyłącznie Termoorganika w czarne kropki lub cały czarny... nie wiem jak jest teraz ale raczej się nic nie zmieniło 3 lata temu miał najmniejszą przenikalność i 95% odporny na odkształcenia i miał go tylko jeden skład budowlany w Radomiu ... to ze płyta jest krzywa to jest tylko i wyłącznie wina tego ja się je przechowuje i transportuje... z drugiej strony nie wierze ze przy grubości jaką chcesz zastosować 12-15cm płyta będzie bardzo krzywa ( z czego i jaką grubość masz postawione ściany?) ... bo i tak po przyklejeniu na sciane całośc trzeba przytrzeć bo miedzy płytami tworzą się "wargi" które trzeba zniwelować...jak być czegoś nie wiedział w tym temacie słuze pomocą :decayed:

---------- Post dopisany at 11:43 ---------- Poprzedni post napisany at 11:40 ----------

ps. mój parowóz już masz?

Opublikowano
Fakt, 2.0 też trudno znaleźć, a tym bardziej 1.8is, chociaż is, 2.0 i 2.5 najlepiej nadają się pod SWAPA. W tych mniejszych jest dużo kombinowania, no ale dla chcącego nic trudnego. Można znaleźć piękną budę 316 lub 318 bardzo tanio i zmieniać w niej wszystko jak leci.

Ale ja chce maszyne do przemieszczania sie po Radomiu , nie chce pchac w nia hajsu bo jedna skarbona mi wystarczy :wink:

Najlepiej to bym widział 2.0 z wybebeszonym srodkiem , z jednym fotelem zeby mozna było bezbolesnie ponakurwiac po zakretach , no i tak zeby w przypadku przycierki czy lekkiego dzwona nie wywalac połowy wypłaty na naprawe :grin:

---------- Post dopisany at 12:07 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

MOskal twój furacz jest ready, kiedy bedziesz w RAdomiu??? dzis czy jutro??

jutro , zdzwonimy sie i zrobimy podmianke , ok ?

Jak masz chwile na rozmowe to pusc strzałe

Opublikowano

Jarek dzięki, widzisz zapomniałem o tobie,.

ściana porotherm 30 cm,. wiem że trzeba zacierac i tak majster ma robić,.

Twojej fury jeszcze nie mam, bedę się kontaktował z Mamą twoją, narazie miejsca nie była, a mama twoja jeszcze do Wawy skoczy,.

Opublikowano

Moskal, jeśli myślisz, że uda Ci się kupić E30 i rozbijać się nią po mieście bez kosztów to się mylisz. :wink:

Opublikowano
  • Autor

Robercik jade do Polszy na 2 tygodnie bede ci znów dupe zawracał :decayed::wink:

Opublikowano

spoko, nie mogę się doczekać :decayed:, czujnik do viano też jest,.

dzwoń jak będziesz

Opublikowano
Moskal, jeśli myślisz, że uda Ci się kupić E30 i rozbijać się nią po mieście bez kosztów to się mylisz. :wink:

A co tam sie moze popsuc ? k**wa , w moim "służbowym" oplu nie mam juz miejsca na pieczątki z Badań technicznych a legalnego nie przejdzie za chiny ludowe :decayed: cos trza kupic

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Robercik jade do Polszy na 2 tygodnie bede ci znów dupe zawracał :decayed::wink:

najbliższy tydzien ma zajety :naughty::naughty::naughty::grin:

Opublikowano
  • Autor
Moskal, jeśli myślisz, że uda Ci się kupić E30 i rozbijać się nią po mieście bez kosztów to się mylisz. :wink:

A co tam sie moze popsuc ? k**wa , w moim "służbowym" oplu nie mam juz miejsca na pieczątki z Badań technicznych a legalnego nie przejdzie za chiny ludowe :decayed: cos trza kupic

---------- Post dopisany at 14:18 ---------- Poprzedni post napisany at 14:16 ----------

Robercik jade do Polszy na 2 tygodnie bede ci znów dupe zawracał :decayed::wink:

najbliższy tydzien ma zajety :naughty::naughty::naughty::grin:

sie okaże :naughty::whistling:

Opublikowano

eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee... a może tak byście się w kolejce ustawili.... za mną!!!!!!!!!:decayed:

Opublikowano

oooooo Jarek znów o Tobie zapomniałem, aaaaa no i jeszcze Tomaszu,

do srody muszę ogarnąć to S3, a narazie jestem w lesie, gratów nie ma czekam, i jeszcze nim chwilę pojeździć, potem myślimy dalej,.

żona znów bedzie mało szczęśliwa,.:wink:

Opublikowano

z moim się dluzej niż 1h nie zejdzie

Opublikowano
  • Autor

jak ja podjeżdżam do Robcia to co by nie stało czy leżało :wink: w garażu zawsze wypychamy grata na zewnątrz i wstawiamy moje :decayed: pogódźcie się z tym

Opublikowano
jak ja podjeżdżam do Robcia to co by nie stało czy leżało :wink: w garażu zawsze wypychamy grata na zewnątrz i wstawiamy moje :decayed: pogódźcie się z tym

tak sobie wmawiaj:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.