Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

tak że Panie trza reklamować

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 892,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

gdzie znajdę stronę by sprawdzić numer dokładki pod zderzak jak mam tylko symbole ale nie wiem od czego to 96 BB 17B 769 AD :hi:

Opublikowano
tak że Panie trza reklamować

Zareklamowane, wymienione. Po sprawie. :smiley:

Opublikowano

ile buliłes za zarniki ? ty masz zwykłe pod H7 czy D2S ?

Opublikowano

Raczej ma D2S ale kto wie co w tym jego tjuning car siedzi :)

Opublikowano

ja sobie kupilem przed chwila dwa zarniki po 21pln bo skoro nie widac roznicy to po co przeplacac :decayed:

Opublikowano

po 21pln? a weź , to nie oryginał hahahha

Opublikowano

trzeba będzie chyba odwiedzić rondo warszawskie i może coś trafi się na zderzak przedni to wtedy by wpadnie ze spryskiwaczami też bym zapodał zenoana albo bixa:kox:

Opublikowano
po 21pln? a weź , to nie oryginał hahahha

Kali jak mam dac 100pln za "oryginał" to wole kupic 5 podróbek ktore i tak łącznie poświeca mi dłuzej niz ten jeden oryginał :wink:

Opublikowano
ile buliłes za zarniki ? ty masz zwykłe pod H7 czy D2S ?

Mam D2S. Ile buły? Nie pamiętam. Co około 140 zł, ale nie pamiętam czy za jeden czy komplet. :wink:

Opublikowano
po 21pln? a weź , to nie oryginał hahahha

Kali jak mam dac 100pln za "oryginał" to wole kupic 5 podróbek ktore i tak łącznie poświeca mi dłuzej niz ten jeden oryginał :wink:

Ja tylko tak "pieprznałem" w kontekscie kolegi "oryginała":wink:

Opublikowano
:decayed:
Opublikowano

Cwaniaczki. :decayed:

Opublikowano

:decayed:

oglądali Juste jak ro***bała system w biegach?:kox:

Opublikowano
IFI :: Free services

klikasz w CarProg2 i dalej prowadzi Cię za rączkę :)

dzięki Kali ale to tylko vagi są ... :wink:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:10 ----------

:decayed:

oglądali Juste jak ro***bała system w biegach?:kox:

tylko słyszeli i czytali bo pracowali :kwasny:

---------- Post dopisany at 23:37 ---------- Poprzedni post napisany at 23:17 ----------

www.facebook.com/events/581789878577741/?ref_newsfeed_story_type=regular

---------- Post dopisany at 23:38 ---------- Poprzedni post napisany at 23:37 ----------

I SPOT - Nocna Jazda Samochodem Bez Celu - RADOM

Opublikowano

jak tylko vagi ?, rozwiń listę i masz Audi

---------- Post dopisany at 00:14 ---------- Poprzedni post napisany at 00:09 ----------

taki numer mi tam wyskoczył tego dolnego spojlera jak to tam nazwali : 8D0807110H

Opublikowano

ok dzieki:hi:

Opublikowano

To kto będzie jeździł bez celu? :wink:

Opublikowano
To kto będzie jeździł bez celu? :wink:

szkoda ze to nie jest w tygodniu :/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.