Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:

ponoć od Gracjana komplecik zabierasz do siebie :decayed:...żadne info się nie ukryje :decayed:

Nie biore , masz "nieświeże" info :wink:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 894,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no ....ze 30h minęło :whistling::wink:

Opublikowano
  • Autor

Roberto jestem jutro o 8.00 :naughty:

Opublikowano
Roberto jestem jutro o 8.00 :naughty:

Z reklamacją? :decayed:

Opublikowano

trytytka puściła :polew:

Opublikowano

Zadaj sobie pytanie czy ta trytytka moze puscic??? yve5y8ev.jpg

Wysłane z czarnej d*py...

Opublikowano
  • Autor
Roberto jestem jutro o 8.00 :naughty:

Z reklamacją? :decayed:

broń cie Panie Boże,

trzeba niebieskiego parcha znowu ciągać :decayed:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:13 ----------

Zadaj sobie pytanie czy ta trytytka moze puscic??? http://img.tapatalk.com/d/14/02/22/yve5y8ev.jpg

Wysłane z czarnej d*py...

najgrubsza jaką miałem na stanie, ale LCD 50 cali można powiesić i sie nie urwie :polew:

Opublikowano

Kudlacz popsul mi fure?? Toc mial tylko wymienic heble :D

Wysłane z czarnej d*py...

Opublikowano
  • Autor

moze jak ją jutro potargamy to cos z niej bedzie, przyjedz rano do Robcia to cos pomożesz :decayed:

Opublikowano

Stary, ja do poniedziałku w grodzisku

Wysłane z czarnej d*py...

Opublikowano
  • Autor

no trudno bedziemy dzialac sami :decayed:

Opublikowano
Stary, ja do poniedziałku w grodzisku

Wysłane z czarnej d*py...

No to w Grodzisku czy w czarnej d*pie? :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Stary, ja do poniedziałku w grodzisku

Wysłane z czarnej d*py...

No to w Grodzisku czy w czarnej d*pie? :decayed:

jeden h*j :polew::polew::polew:

Opublikowano
Zadaj sobie pytanie czy ta trytytka moze puscic??? http://img.tapatalk.com/d/14/02/22/yve5y8ev.jpg

Wysłane z czarnej d*py...

wiedziałem że poczekasz na właściwy moment, :grin::wink:

Opublikowano
  • Autor
Zadaj sobie pytanie czy ta trytytka moze puscic??? http://img.tapatalk.com/d/14/02/22/yve5y8ev.jpg

Wysłane z czarnej d*py...

wiedziałem że poczekasz na właściwy moment, :grin::wink:

ty a ty go nie podpusciłeś zeby te fotke jebnął :whistling::naughty:

Opublikowano

przepraszam panowie że przerywam panowie rozmowe, małe pytanie? czy jest mozliwe że w audi 1.9 tdi 90km bedące kiedys automatem, znajdujące sie tyam serwo jest mocniejsze niz w manualu?

Opublikowano
przepraszam panowie że przerywam panowie rozmowe, małe pytanie? czy jest mozliwe że w audi 1.9 tdi 90km bedące kiedys automatem, znajdujące sie tyam serwo jest mocniejsze niz w manualu?

pytaj nie wstydz się...:hi:

Opublikowano

bo przed kupnem zmienili mi skrzynie na manual, i teraz po zmianie hamulcy mechanik sie ciagle dziwi ze w jego pasku i golwie po zmianie na lepsze hamulce mój nadal lepiej hamuje

---------- Post dopisany at 22:11 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

serwo w automatycznej skrzyni jest mocniejsze?

---------- Post dopisany at 22:20 ---------- Poprzedni post napisany at 22:11 ----------

żegnam jutro ciężka praca pzdr

Opublikowano
  • Autor

serwo w automacie i manualu jest to samo

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.