Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

To jeszcze nocleg ..rzecz priorytetowa :good:

Spokojnie, zaraz się za czymś zakręcę. Nie zostawimy was na lodzie. :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

dobrego smalcu i kiełbasy niestety nie załatwie

Opublikowano

No niestety ale to lozysko zaczelo wrecz wrzeszczec wiec z wyjazdu nici.

Opublikowano
  • Autor

No niestety ale to lozysko zaczelo wrecz wrzeszczec wiec z wyjazdu nici.

wiedziałem ze się wystraszycie :naughty:[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 14:32_________________________________________________Poziek jesli chodzi o smalec i kiełbasę to wyjdę z siebie i załatwię :wink4: [br]Dopisany: 27 Luty 2009, 14:34_________________________________________________ja żeby dziś audikiem przyjechać wymieniłem przegub bo się rozleciał i wahacz :decayed:

Opublikowano

a ja śledzie już prawie spakowałem i szukam smalcu .. prawie mamę poprosiłem o zrobienie świeżego ... ale podobno jest .. ale taki czysty bez skwarków

to juz nei wiem co mam robić - przywieźć czy nie ?

Opublikowano

Poziowcu, do przyszłego tygodnia musisz wyleczyć auto. Dziś macie taryfę ulgową, ale w następny piątek to nie będziemy się z wami cackać. :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Poziowcu, do przyszłego tygodnia musisz wyleczyć auto. Dziś macie taryfę ulgową, ale w następny piątek to nie będziemy się z wami cackać. :decayed:

specjalnie to łożysko zepsuł, żeby cały tydzień poćwiczyć, boi się że szybko by odleciał :decayed:

Opublikowano

we wtorek wymieniam... :wink4:

Opublikowano

we wtorek wymieniam... :wink4:

To wieczorkiem możemy Ciebie wyglądac ? :decayed:

Opublikowano

we wtorek wymieniam... :wink4:

To wieczorkiem możemy Ciebie wyglądac ? :decayed:

Wieczorkiem to my im możemy złożyć wizytację. Ja jadę, jedzie ktoś ze mną? :)

Opublikowano
  • Autor

we wtorek wymieniam... :wink4:

To wieczorkiem możemy Ciebie wyglądac ? :decayed:

Wieczorkiem to my im możemy złożyć wizytację. Ja jadę, jedzie ktoś ze mną? :)

o której jedziesz ??

Opublikowano

A co masz ochotę sie zabrac? ktos tu wczoraj miał obawy :decayed:

Siemasz Poziek, czy też zamawiasz sobie u Naszego kolegi podwózkę na spota? :decayed:

na pace zitroena ?

widziałem jak Tomek jeździ w Ułęży :decayed: więc nie wiem czy bym się odważył :decayed:

Kuffa juz ta godz a ja jeszcze tyram :sick3:

Opublikowano

Bryniu, a właśnie miałem pisać, żeby się nikt nie spóźnił, bo ja będę musiał się wcześniej zerwać. :> Muszę kolegę w szpitalu w Kozienicach odwiedzić...

mcm, we wtorek trzeba wyjechać o 17 z minutami, żeby przed 20 dojechać. Jak masz chęć to jedziemy. :th:

Opublikowano
  • Autor

Bryniu, a właśnie miałem pisać, żeby się nikt nie spóźnił, bo ja będę musiał się wcześniej zerwać. :> Muszę kolegę w szpitalu w Kozienicach odwiedzić...

mcm, we wtorek trzeba wyjechać o 17 z minutami, żeby przed 20 dojechać. Jak masz chęć to jedziemy. :th:

kurde o 17 to ja jeszcze pracuje, a do tego od poniedziałku mam pracownika na urlopie i może się to wszystko przedłużyć dam znać we wtorek jakby co

Opublikowano

Spot kox. :kox:Adrian, czekamy na zdjęcia. :)

Opublikowano
  • Autor

Spot kox. :kox:Adrian, czekamy na zdjęcia. :)

:kox: :kox:, oby więcej takich, a warszawiaki niech żałują :naughty::wink4:

Opublikowano
  • Autor

Super spocik :>

Fajnie Was było znowu spotkać

Miło było poznać w realu :>

Opublikowano

no ... w realu czy cerfurze .. ale zapamiętac kto jest kto to zawsze problem ...

dzięki .. a przy okazji w Pionkach już prawie przy przejeździe do Sokołów jest parking .. wjechałem na 5 minut bo jest tam jeszcze śniegu sporo z 10cm :D

no a chłopaki niech żałują .. nie widzieli tej francuskiej kolekcji Bryni .. (sory Ania .. nie mogłem się powstrzymać :P )

a śledziki właśnie sam zajadam :P

Opublikowano
  • Autor

a ja zajadam ogórki :decayed:

PS na tym parkingi uczyłem żonkę jeździć samochodem i dzięki mnie zdała za I razem :)

Opublikowano

PS na tym parkingi uczyłem żonkę jeździć samochodem i dzięki mnie zdała za I razem :)

swoją ? :gwizdanie:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.