Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ze szpitala wróciłem :kox: noga w gipsie na 3 tygodnie i zastrzyki jeden dziennie tak się dorobiłem :wallbash:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ze szpitala wróciłem :kox: noga w gipsie na 3 tygodnie i zastrzyki jeden dziennie tak się dorobiłem :wallbash:

niedopsze niedopsze ... to będziesz mógł teraz spamowac na forum co nie miara :P

wracaj do zdrowia szybko

Opublikowano
  • Autor

Ze szpitala wróciłem :kox: noga w gipsie na 3 tygodnie i zastrzyki jeden dziennie tak się dorobiłem :wallbash:

to się nazywa poświęcenie, najpierw na spot z uszkodzoną nogą później do szpitala :good: :>[br]Dopisany: 27 Luty 2009, 22:58_________________________________________________Pepin czemu przez Pionki leciałeś, kiepska droga tamtędy

Opublikowano

Ze szpitala wróciłem :kox: noga w gipsie na 3 tygodnie i zastrzyki jeden dziennie tak się dorobiłem :wallbash:

to się nazywa poświęcenie, najpierw na spot z uszkodzoną nogą później do szpitala :good: :>

No dokładnie. Adrian, jesteś miszczo. :th:

Pepin, w awatarze jesteś dużo starszy niż w realu, czy kerfurze. :decayed: Miło było poznać, przyjeżdżaj częściej. :th:

PS. Narobiłeś mi smaka tymi śledziami. Idę do kuchni, mam jakąś makrelę czy cuś... :decayed:

Opublikowano

Trochę przewidywałem ten gips dlatego na spota przyjechałem teraz aż przez 3 tygodnie mnie nie będzie :thumbdown:

Dobry spocik był przy okazji poznało się kilka czołowych twarzy a4klubu których do tej pory nie znałem...

Ps. zdjęcia zaraz dam na serw...

Opublikowano

Ze szpitala wróciłem :kox: noga w gipsie na 3 tygodnie i zastrzyki jeden dziennie tak się dorobiłem :wallbash:

to się nazywa poświęcenie, najpierw na spot z uszkodzoną nogą później do szpitala :good: :>

No dokładnie. Adrian, jesteś miszczo. :th:

Pepin, w awatarze jesteś dużo starszy niż w realu, czy kerfurze. :decayed: Miło było poznać, przyjeżdżaj częściej. :th:

PS. Narobiłeś mi smaka tymi śledziami. Idę do kuchni, mam jakąś makrelę czy cuś... :decayed:

jeszcze nic nie polałem .. więc jak chcesz możemy się spotkać w połowie drogi i zabiorę resztę śledzi :P

co do drogi to jakoś tak z przyzwyczajenia ... pewnie w niedzielę pojadę przez Zwoleń bo muszę gnojówki dobrej na szelu dolać ;)

a i od Suskowoli jest kilka prostych i zakrętów w lesie :D

dzięki za wiek ... ale i tak Brynia-osiemnastka przyćmiła mój wiek :D

@Brynia: pytałaś o moje felgi na lato

http://pepin.fotosik.pl/albumy/464955-4.html

zresztą takie same spapugował Cuber :P

Opublikowano
www.motoclubradom.info/spot.rar Tu można pobrać zdjęcia mam nadzieje że nie będzie problemów :D
Opublikowano
  • Autor

dostałem OP od żonki za to że wanieję papierosami ;(

Opublikowano

dostałem OP od żonki za to że wanieję papierosami ;(

było nie palić :P

Opublikowano
  • Autor

http://aukcjewp.wp.pl/show_item.php?item=568247640

znacie to auto ??[br]Dopisany: 28 Luty 2009, 00:02_________________________________________________

dostałem OP od żonki za to że wanieję papierosami ;(

było nie palić :P

było było :tongue4:

Opublikowano

dostałem OP od żonki za to że wanieję papierosami ;(

Następnym razem cza brać ciuchy na zmiane. :decayed:

Pepin, a na śledzie z wódką to trzeba będzie innym razem się ustawić. :)

Opublikowano

Adrian zamiast tych zastrzyków możesz brac tabletki;P

Opublikowano

Zastrzyki są przeciwzakrzepowe wiec nie wiem czy można je zastąpić tabletkami...

Opublikowano

NIe prawda, z tego co wiem to można, przecież dużo ludzi co ma chore serce i żyły nie drożne, to bierze leki, a nie zastrzyki.

Adrian, doinformuj się, bo szkoda twojego zachodu, a jak nie dasz rady, to pisz mam ciotkę farmaceutkę, to może coś doradzi!

Opublikowano

Recepty wykupione wiec już nic nie zmienię. Nie ma ktoś możne kul pożyczyć przecież nie usiedzę w jednym miejscu nawet jak bym miał połamane obydwie nogi...

Opublikowano
  • Autor

NIe prawda, z tego co wiem to można, przecież dużo ludzi co ma chore serce i żyły nie drożne, to bierze leki, a nie zastrzyki.

Adrian, doinformuj się, bo szkoda twojego zachodu, a jak nie dasz rady, to pisz mam ciotkę farmaceutkę, to może coś doradzi!

on jest zdrowy, a zastrzyki wchłaniają się szybciej i nie działają destrukcyjnie na wątrobę jak większość leków w tabletkach, poza tym te zastrzyki bierze się domięśniowo (w brzuch), a nie dożylnie,

Opublikowano

Widzę że Panowie to powinni iść na medycynę :wink4:

Opublikowano

NIe prawda, z tego co wiem to można, przecież dużo ludzi co ma chore serce i żyły nie drożne, to bierze leki, a nie zastrzyki.

Adrian, doinformuj się, bo szkoda twojego zachodu, a jak nie dasz rady, to pisz mam ciotkę farmaceutkę, to może coś doradzi!

on jest zdrowy, a zastrzyki wchłaniają się szybciej i nie działają destrukcyjnie na wątrobę jak większość leków w tabletkach, poza tym te zastrzyki bierze się domięśniowo (w brzuch), a nie dożylnie,

nop oico z tego[;?? chce brac tabletki zamiast zastrzykow to przeciez moze

Opublikowano
  • Autor

NIe prawda, z tego co wiem to można, przecież dużo ludzi co ma chore serce i żyły nie drożne, to bierze leki, a nie zastrzyki.

Adrian, doinformuj się, bo szkoda twojego zachodu, a jak nie dasz rady, to pisz mam ciotkę farmaceutkę, to może coś doradzi!

on jest zdrowy, a zastrzyki wchłaniają się szybciej i nie działają destrukcyjnie na wątrobę jak większość leków w tabletkach, poza tym te zastrzyki bierze się domięśniowo (w brzuch), a nie dożylnie,

nop oico z tego[;?? chce brac tabletki zamiast zastrzykow to przeciez moze

jeśli jest alternatywa to może, ale z tego co rozmawiałem z lekarzem to dużo lepsze są zastrzyki

Opublikowano

bierze sie zastrzyki taka profilaktyka i tyle, zeby skrzep sie nie utworzyl co gorsze potem oderwał i zatkal tetnice plucna no i koniec przyklad kamila skolimowska(u niej prwadopodobnie miala stłuczony miesien i zrobili jej masaz)wiec nie ma żartow nawet jezeli wydaje sie cos niegroźne , bierz zastrzyki i wracaj do zdrowia

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.