Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Z rańca jadę pozbyć się gipsu wiec będę i ja rehabilitacja nogi w samochodzie mi się przyda :decayed:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 896,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Z rańca jadę pozbyć się gipsu wiec będę i ja rehabilitacja nogi w samochodzie mi się przyda :decayed:

jak prawa to żebyś nie przeholował z tą rehabilitacją przy obecnej aurze :wink4:

Opublikowano

Z rańca jadę pozbyć się gipsu wiec będę i ja rehabilitacja nogi w samochodzie mi się przyda :decayed:

jak prawa to żebyś nie przeholował z tą rehabilitacją przy obecnej aurze :wink4:

Mam rehabilitować nogę nie samochód po 3 tygodniach stania

No pogoda jest pod psem :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

Z rańca jadę pozbyć się gipsu wiec będę i ja rehabilitacja nogi w samochodzie mi się przyda :decayed:

jak prawa to żebyś nie przeholował z tą rehabilitacją przy obecnej aurze :wink4:

Mam rehabilitować nogę nie samochód po 3 tygodniach stania :P

i noga i auto stało 3 tygodnie :tongue4:

Opublikowano

No prawie 3 bo rozrząd olej i filtry mi robili przez ten czas...

Mam jakiegoś dziwnego farta moje posty zawsze wypadają na siwym polu :kox:

Opublikowano

No prawie 3 bo rozrząd olej i filtry mi robili przez ten czas...

Cos im zeszło z tym rozrządem :decayed:

Opublikowano

1 dzień robili tyle że tyle że w czasie tego 3 tygodniowego postoju... dla jasności

Opublikowano

No no, szykuje się spory spocik. A ja jutro będę zachliwał mordę w Bukowinie. Jak będę jeszcze przytomny to skrobnę Wam jakiegoś smska przed 20:00. :decayed:

Opublikowano

SUPER!! Tomaszust osuscie!! okłamałeś mnie we wtorek że spota w Radomiu nie ma!! tak to bym przyjechał!! niech no ja CIe tylko dorwe to będzie ostre :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :dance::bicz2: :bicz2: :bicz2::bicz: :bicz3: :baseball::sexinbed:

Opublikowano
  • Autor

SUPER!! Tomaszust osuscie!! okłamałeś mnie we wtorek że spota w Radomiu nie ma!! tak to bym przyjechał!! niech no ja CIe tylko dorwe to będzie ostre :bicz3: :bicz3: :bicz: :bicz: :bicz: :bicz: :dance::bicz2: :bicz2: :bicz2::bicz: :bicz3: :baseball::sexinbed:

miało nie być, ale lud się domaga :wink4:

Opublikowano

Oj tomek przechlapałes sobie u kolegi :decayed: , co on by chciał Ci zrobic- :sexinbed:

Opublikowano

Oj tomek przechlapałes sobie u kolegi :decayed: , co on by chciał Ci zrobic- :sexinbed:

O kuffa, ja to nie wracam z tej Bukowiny... :zemdlal:

Opublikowano
  • Autor

Oj tomek przechlapałes sobie u kolegi :decayed: , co on by chciał Ci zrobic- :sexinbed:

O kuffa, ja to nie wracam z tej Bukowiny... :zemdlal:

a przynajmniej nie dopuść żeby stał za tobą, zawsze przed... :wink4:[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 08:02_________________________________________________bede dziś o czasie własnie się obrobiłem więc do zobaczenia o 19

biorę VAGa jakby co

Opublikowano
:good: To ja też na 19 będę
Opublikowano

Brynia brakowało tomaszusta czy tomaszustowych fajek ? :decayed:

Spocik spoko ale mogło być cieplej...

P.s mcm ja też jestem wdzięczny za logi :notworthy:

Opublikowano

Hehe to jest deklaracja publiczna :>

Opublikowano
  • Autor

Fajnie panowie, zaraz się zbieram :)[br]Dopisany: 20 Marzec 2009, 18:30_________________________________________________Fajny spocik, Tomaszusta brakowało ;( i paru zbłąkanych owieczek co się ostatnio nie pojawiają, nie będę nicków wymieniać :gwizdanie:

mcm dzięki za logi :>

zaraz wrzucam ... :)

Opublikowano

Fajnie było pogadac :wink4:

Brynia fajna ta Twoja psinka :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no no fajny jajniczek :wink4:

Opublikowano

Słuchajta, miałem wam napisać jakiegoś smsa, ale zapomniałem. :decayed:

Tera jestem w pokoju i czekam do rana na wyrok - się znaczy będę umierał...

BTW nie wiecie gdzie w Radomiu jest klub AA?? :gwizdanie:

Bryniu, obiecuję być na następnym spocie. :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.