Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Tyle ze rybka lubi pływać :decayed:

ale jest post i się nie je i nie pije ... :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 897,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

umylem auto:P

Opublikowano

W tym sęk :P Grila przełożymy na kiedy indziej możemy sobie ewentualnie pizze z zielenizną zamówić :D

Opublikowano
  • Autor

umylem auto:P

gratulacje :oklaski:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 15:43_________________________________________________ale koloru nie zmieniło :?:

[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 15:43_________________________________________________ :wink4:

Opublikowano

Hmmm, co tu zjeść?? Głodny jestem. :decayed: Picca to w sumie dobry pomysł. :mysli:

Na 17:00 jadę na myjnię, a później spot. :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Hmmm, co tu zjeść?? Głodny jestem. :decayed: Picca to w sumie dobry pomysł. :mysli:

Na 17:00 jadę na myjnię, a później spot. :naughty:

2 godziny będziesz mył :?:

to będzie czyściutki :wink4:

Opublikowano

2 godziny będziesz mył :?:

to będzie czyściutki :wink4:

No akurat taka godzina była wolna na myjni. :wink4:

Opublikowano

No to ja też się pojawię jak ma być zielenina na pizzy. Przeszedłem dziś ścieżkę zdrowia przygotowaną przez mojego żandarma ( żandarm = żona) więc wieczorem zmęczonemu należy się chwila relaksu .

Opublikowano
  • Autor

ja też się dziś pojawię...

Opublikowano

a ja zrobie psikuas Tomaszowi i tez przyjade:P

Opublikowano

Boże kochany, ja chcę Audi!! Bryniu, Jarek mnie wiózł do domu, bo mnie cały czas noga drżała po przejechaniu się Twoją Niunią. Świetny samochód, świetne połączenie komfortu z dynamiką. Po prostu się zakochałem. :kox: Masz rację, że zrobiłaś mi dobrze bez dotykania. Za tydzień przywiozę piwo specjalnie dla Ciebie i przyjadę z Jarkiem jednym samochodem... :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spocik fajny, miło było poznać nowe twarze Koval, mokom :wink4:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:54_________________________________________________na 1 leci serial dokumentalny o klientce, o której powstał film "Egozrcyzmy Emily Rose" oglądałem kiedyś w internecie :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 22:58_________________________________________________nasi palacze :>

ef049dc5adbefc7fm.jpg

a tak uśpiłem dziś synka :) (w 5 minut :wink4:)

4882c749890e0465m.jpg

Opublikowano

4882c749890e0465m.jpg

To ten co się jeszcze nie urodził?? :decayed:

Po dzisiejszym spocie znów obudził się we mnie szatan. Jak wyeksploatuję Berlingo to kupuję Audi Turbo i będę jeździł na Ułęż. Swoją drogą to z Jarkiem ustaliliśmy, że robimy zrzutkę na paliwo do beemki i jedziemy. :kox:

Opublikowano

Spocik naprawdę był dobry jeszcze na koniec stanąłem na chwilkę z wagami kolegę spotkałem no i wagi się upominały żebyśmy z nimi stawali :naughty:

Opublikowano
  • Autor

coś dla ciebie Brynia :kox: :kox:[br]Dopisany: 10 Kwiecień 2009, 23:42_________________________________________________http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C8181444

Opublikowano

Zdjęcia uciekają, więc kasuję. :decayed:

Opublikowano

no fajny dziś spot jak zawsze przed świętami dużo ludzi:)

Bryniu dzięki za herbatkę;) Następnym razem ja stawiam ale bro!:D

Opublikowano

DEL

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.