Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

daj znać jak będziesz sie zapisywał pójdziemy razem, ja mam 16 :naughty:

Kolega mi ostatnio mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Wydaje mi się, że to będzie mi się opłacać, tym bardziej, że pierwsze punkty zejdą mi z konta dopiero w marcu...

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

daj znać jak będziesz sie zapisywał pójdziemy razem, ja mam 16 :naughty:

Kolega mi ostatnio mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Wydaje mi się, że to będzie mi się opłacać, tym bardziej, że pierwsze punkty zejdą mi z konta dopiero w marcu...

dobrze by było jakby zdejmowali 10
Opublikowano

z tego co ja wiem płaci się ~300 pln i znika 6 pkt. I można to zrobić raz na pół roku;)

i ten kurs prowadzi ojciec mojego kumpla z LO :gwizdanie:

Opublikowano

Ale najlepsi byli strażnicy miejscy w Pamiątce pod Wawa jak robili zdjęcia z bagażnika

Ania, a gdzie to konkretnie było ? :wink4:

Opublikowano

No w Pamiątce 395 słupek o ile dobrze pamietam

Dobra, już znalazłem na mapie :wink4: Jeszcze jakbyś napisała jaki kolor to już byłbym zadowolony w zupełności :tongue4:

Opublikowano

nie pamiętam :no:

Mi też po 30'tce pamięć osłabła przyznam szczerze :tongue4::naughty::kox:

Opublikowano

No w Pamiątce 395 słupek o ile dobrze pamietam

Dobra, już znalazłem na mapie :wink4: Jeszcze jakbyś napisała jaki kolor to już byłbym zadowolony w zupełności :tongue4:

Na CB zawsze trąbią o tych rewelacyjnych kamuflarzach :wink4:

Panowie, z takim dorobkiem pkt czym prędzej na kurs bo pewnego pieknego dnia obudzicie sie z reka w nocniku :gwizdanie:

Opublikowano

z tego co ja wiem płaci się ~300 pln i znika 6 pkt. I można to zrobić raz na pół roku;)

Też tak wcześniej myślałem, ale kolega był na tym kursie i wyraźnie mi mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Trzeba się po prostu dowiedzieć.

Opublikowano

Też tak wcześniej myślałem, ale kolega był na tym kursie i wyraźnie mi mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Trzeba się po prostu dowiedzieć.

Tomek, od nas w Warszawie ktoś ostatnio był i też słyszałem wersję 300 zł i 6 pkt.

Poza tym wcześniej też kilka osób mówiło tak samo.

Opublikowano

starość nie radość :wink4:

I tak jestem młodszy :tongue4::kox::naughty:

Opublikowano

z tego co ja wiem płaci się ~300 pln i znika 6 pkt. I można to zrobić raz na pół roku;)

Też tak wcześniej myślałem, ale kolega był na tym kursie i wyraźnie mi mówił, że za 150 zł zdejmują 10 pkt. Trzeba się po prostu dowiedzieć.

no to chyba tyle daja w lape jak ktos ich zatrzyma:P

Opublikowano

starość nie radość :wink4:

I tak jestem młodszy :tongue4::kox::naughty:

Ale jam tylko czasową amnezję albo daltonizm , a Tobie wzrok po całosci podupada :tongue4:

Lukaszku, czy Ty nie masz dzisiaj imienin?

Jak tak to ,, zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci Anna nago tańczy" :wink4: :>

oł noł :shocked: :doh1: :zemdlal:

Opublikowano

Tomek, od nas w Warszawie ktoś ostatnio był i też słyszałem wersję 300 zł i 6 pkt.

Poza tym wcześniej też kilka osób mówiło tak samo.

Hmm, podjadę któregoś dnia i się dowiem..

Opublikowano

Ale jam tylko czasową amnezję albo daltonizm , a Tobie wzrok po całosci podupada :tongue4:

Aneczko, ze mną jest jak najbardziej wszystko w porządku także nie wiem skąd te wnioski :tongue4:

Lukaszku, czy Ty nie masz dzisiaj imienin?

Coś mi się obiło o uszy :tongue4:

Jak tak to ,, zdrowia, szczęścia, pomarańczy, niech Ci Anna nago tańczy" :wink4: :>

Dziękuję, dziękuję serdecznie - to kiedy będziesz w Warszawie żeby zatańczyć ? :naughty::song::this:

Opublikowano

Dziękuję, dziękuję serdecznie - to kiedy będziesz w Warszawie żeby zatańczyć ? :naughty::song::this:

Myślę, że tym razem Wasza kolej. :cool1:

Opublikowano

Myślę, że tym razem Wasza kolej. :cool1:

Tzn, że ja mam podjechać do Radomia na taniec ? :kox:

Jeżeli Aneczka powie ze szczegółami co ma być w programie tego tańca to jestem w stanie przyjechać :naughty:

Opublikowano

Tzn, że ja mam podjechać do Radomia na taniec ? :kox:

Podjedź! Chętnie zobaczymy jak to się robi po warsiasku. :naughty:

Opublikowano

Hmmm, czyli Łukasz przyjeżdża do Radomia z żoną?? :mysli:

:decayed:

Opublikowano

Hmmm, czyli Łukasz przyjeżdża do Radomia z żoną?? :mysli:

:decayed:

\chyba raczej Bryńce chodziło o to że to jego żona będzie mu tańczyć :co:
Opublikowano

Hmmm, czyli Łukasz przyjeżdża do Radomia z żoną?? :mysli:

:decayed:

Nie przyjeżdżam z Anią tylko do Ani :naughty:

chyba raczej Bryńce chodziło o to że to jego żona będzie mu tańczyć :co:

:OMG::nabijasie::kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.