Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdejmiecie obrączki i ujdziecie za kawalerów z odzysku :decayed:

Mcm nie pisz tego głośno bo ci WP zapchają....

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Zdejmiecie obrączki i ujdziecie za kawalerów z odzysku :decayed:

Mcm nie pisz tego głośno bo ci WP zapchają....

Za późno, juz poszło :decayed:

Opublikowano

Narka all

Opublikowano

i zero złudzeń i zobowiazań

Jaaaaasneeeee :song:

Nie zawsze to się sprawdza ... złudzenia zawsze są, a potem okazuje się wszystko jedną wielką ściemą :wink4:

Opublikowano

Ja na letni póki co się piszę. Decyzję podejmę później, ale póki co mi pasuje. :)

Ja chcę już grila 8 maja! Najprawdopodobniej to będzie dla mnie rewolucyjna popijawa, ale nie będę mówił o co mi chodzi, bo zapeszę. :decayed: Wszyscy (albo i też nie) dowiedzą się w swoim czasie. :naughty:

Opublikowano

Ja na letni póki co się piszę. Decyzję podejmę później, ale póki co mi pasuje. :)

Ja chcę już grila 8 maja! Najprawdopodobniej to będzie dla mnie rewolucyjna popijawa, ale nie będę mówił o co mi chodzi, bo zapeszę. :decayed: Wszyscy (albo i też nie) dowiedzą się w swoim czasie. :naughty:

Panowie!! Proponuję zakupić stalowe gacie!! Tomasz coś kombinuje! :wallbash:[br]Dopisany: 25 Kwiecień 2009, 00:22_________________________________________________hmm

Tu paczajcie

dla Tomasza "żeby wszystkim żyło się lepiej" :naughty::polew:

Opublikowano

Na grila to chętnie bym se zakupił stalowe gacie, ale takie, które zasłonią mój tyłek. :decayed:

Ozix, nie rób sobie nadziei, nie mam planów co do Ciebie... :decayed:

Opublikowano

Na grila to chętnie bym se zakupił stalowe gacie, ale takie, które zasłonią mój tyłek. :decayed:

Ozix, nie rób sobie nadziei, nie mam planów co do Ciebie... :decayed:

spoko ale mogę być świadkiem :naughty::kox:

Opublikowano

Oby nie było tak :polew: :polew:

bipl.th.jpg

Opublikowano
  • Autor

Oby nie było tak :polew: :polew:

bipl.th.jpg

no i z rana humor mi poprawiłeś :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Oby nie było tak :polew: :polew:

bipl.th.jpg

no i z rana humor mi poprawiłeś :polew: :polew: :polew:

Dokładnie, teraz kawka i MilkyWay i na angielski, a potem znowuy ściera , szamta, wiadro i jedziemy do wieczora :>

Bry Wszystkim :hi:

:hi: :hi:Witam Witam moją sponsorkę Kochaną:)

Michał nie wiem czemu ale się zaczynam bać was i 8maja:|

Opublikowano

Oby nie było tak :polew: :polew:

bipl.th.jpg

no i z rana humor mi poprawiłeś :polew: :polew: :polew:

Dokładnie, teraz kawka i MilkyWay i na angielski, a potem znowuy ściera , szamta, wiadro i jedziemy do wieczora :>

Bry Wszystkim :hi:

:hi: :hi:Witam Witam moją sponsorkę Kochaną:)

Michał nie wiem czemu ale się zaczynam bać was i 8maja:|

a juz myslelem zeby wpaść na spota czy grilla, ale nie wiem czy gacie mi dojdą na czas :polew: :polew:

Opublikowano

a juz myslelem zeby wpaść na spota czy grilla, ale nie wiem czy gacie mi dojdą na czas :polew: :polew:

Haha. :polew:

Ja po prostu jak usiądę na krześle to nie będę wstawał. :decayed:

Pozdrawiam z Lublina. Ale jestem głupi - przyjechałem na uczelnię i nie poszedłem na zajęcia. :kox:

Opublikowano

Pozdrawiam z Lublina. Ale jestem głupi - przyjechałem na uczelnię i nie poszedłem na zajęcia. :kox:

skąd ja to znam :decayed::polew:

ja czasami na cały tydzień jadę do Kielc i szkołę tylko widze jak ide do klubu bilardowego :naughty::polew:

zycie :beach:

pzdr z kielc :hi: ide dalej ogladac F1

Opublikowano

skąd ja to znam :decayed::polew:

ja czasami na cały tydzień jadę do Kielc i szkołę tylko widze jak ide do klubu bilardowego :naughty::polew:

zycie :beach:

Pocieszyłeś mnie. :decayed:

Opublikowano

Pany i Panie>:> Kto dziś może mnie jak najszybciej użyczyć Vagensa:>?? bo coś mi się piloty popieprzyly;P

Opublikowano

skąd ja to znam :decayed::polew:

ja czasami na cały tydzień jadę do Kielc i szkołę tylko widze jak ide do klubu bilardowego :naughty::polew:

zycie :beach:

Pocieszyłeś mnie. :decayed:

no ale teraz w nagrodę musze isc dzis :wallbash:

najgorsze ze musiałem :a4fan: zostawić w domu :wallbash: i dopiero za prawie tydzień nia pośmigam :slina:

Opublikowano

i dobrze Ci tak:P

Opublikowano

no ale teraz w nagrodę musze isc dzis :wallbash:

To skoczysz za mnie. :decayed:

Słuchajta, kto jedzie na zlot? Widziałem, że tam Ozix + 1 wpisał się na listę. Ozix, jedziesz z siostrą czy z kolegą?? :decayed:

Opublikowano

no ale teraz w nagrodę musze isc dzis :wallbash:

To skoczysz za mnie. :decayed:

Słuchajta, kto jedzie na zlot? Widziałem, że tam Ozix + 1 wpisał się na listę. Ozix, jedziesz z siostrą czy z kolegą?? :decayed:

jak ty pójdziesz za mnie to ok :decayed:

ja nie :confused4:

i dobrze Ci tak:P

zazdrocha? :tongue4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.