Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a ja wczoraj wróciłem do ww o 1 i dopiero do domu dotarłem i jeszcze mam %;]

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 898,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Branoc

Opublikowano

a ja wczoraj wróciłem do ww o 1 i dopiero do domu dotarłem i jeszcze mam %;]

Bejus. :]

Opublikowano

ja :naughty: tylko nie wiem kiedy będę w Radomiu.....

Opublikowano

Hmmm, elektryka to jedna z kilku rzeczy, których się nie dotykam. :embarrassed:

Ale gniazka... Hmm, jak nikt się nie zgłosi to biere te fuche. :wink4:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 09:07_________________________________________________

ja :naughty: tylko nie wiem kiedy będę w Radomiu.....

Wsiadaj na komara i przyjeżdżaj prędko. Musisz się wyrobić przed 8 maja... :decayed:

Opublikowano

ja :naughty: tylko nie wiem kiedy będę w Radomiu.....

Wsiadaj na komara i przyjeżdżaj prędko. Musisz się wyrobić przed 8 maja... :decayed:

no i ok, umówcie jeszcze4 przy okazji spota, to może namówię Korzen_ia i polecimy na hulajnogach do was :decayed:

Opublikowano

Hmmm, tylko że przed 8 maja raczej nie będzie spota. Tzn. mnie za tydzień nie ma i reszty pewnie też nie. Krzyniu, przyjedź w piątek 8 maja rano i pozakładaj te gniazdka, a później damy Ci kiełbasy z musztardą. :decayed:

A tak serio - Bryniu, jakby coś to mogę się tym zająć... Powiedz mi tylko czy to są gniazka naścienne czy wewnętrzne?

Opublikowano

Natynkowe :)

krzyniek, przemyśl ten temat :naughty:

Niech lepiej to Krzyniek zrobi, bo ja tynk poobijam. :>

Opublikowano

Brynia , ile masz tych gniazdek/ kontaktów do obsadzenia? Po pracy można by to zrobić :wink4:

To w jakimś garazu ma być, czy na zewnątrz? Czemu natynkowe?

Opublikowano

Brynia , ile masz tych gniazdek/ kontaktów do obsadzenia? Po pracy można by to zrobić :wink4:

To w jakimś garazu ma być, czy na zewnątrz? Czemu natynkowe?

W domu w pokojach i w łazience.

No chyba natynkowe, bo teraz są same puszki z wystającyni kabelkami i na tą puszke się nakłada kontak, stąd mój wniosek :gwizdanie:

Na razie tylko smama góra wiec jakieś 50 gniazdek i kontaktów

Dziewczyno, to są podtynkowe :decayed: Sporo tego, ale zaraz zadzwonię do kumatego chłopaka, jesli bedzie miał czas to mógłby Ci to robic. Reczę za niego :wink4:

Napisz mi swój nr tel na GG

Opublikowano

Bryniu, ja myślę, że jeszcze Ozix może być dobry w te klocki... :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 10:58_________________________________________________Kurna belek, przecież Jarek - ten z beemek, co ostatnio Volvo FM przyjechał jest elektrykiem. Jakbym powiedział, że to Ty szukasz fachowca to on by nie odmówił... :naughty:

Opublikowano

Bryniu, ja myślę, że jeszcze Ozix może być dobry w te klocki... :naughty:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 10:58_________________________________________________Kurna belek, przecież Jarek - ten z beemek, co ostatnio Volvo FM przyjechał jest elektrykiem. Jakbym powiedział, że to Ty szukasz fachowca to on by nie odmówił... :naughty:

No ba nie takie rzeczy się z kolegami robiło:P A jak dasz piwko to przyjadę z kolegą elektrykiem i w czy pięć osiem to zrobimy:>

a tak na marginesie co to za filozofia wetkąć kabel w gniazdko i skręcić a potem wkręcić gniazdko w ścianę :kox:? no chyba że się mylę to niech mnie któreś złotko poprawi

Opublikowano

a tak na marginesie co to za filozofia wetkąć kabel w gniazdko i skręcić a potem wkręcić gniazdko w ścianę :kox:? no chyba że się mylę to niech mnie któreś złotko poprawi

Nie mylisz się :decayed: oczywiście po uprzednim sprawdzeniu kontrolką :wink4:

Przepraszam ale Pana nie miałem przyjemności poznać a tym bardziej nie pamiętam ażebyśmy spożywali wspólnie jakiś alkohol więc wypraszam sobie nazywanie mnie "Złotkiem" :D:naughty::kox::decayed: :gwizdanie:

hehe[; no to lajt to Bryńka dajesz kratę i robimy:P choćby i w ten weekend

Opublikowano

Ozix, WOOOW, :shocked: ale Ty masz ryse. :D

Opublikowano

To że nie spożywaliśmy nie znaczy że nie będziemy :tongue4:

Po spożyciu tej kraty to będzie zapalała światło wtykajac wtyczke w kontakt :polew:

nie nie oZiX w pracy nigdy nie pije :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:02_________________________________________________a bo ja zapomniałem napisać że właśnie otwieram 3-cie piwko:D tak że jak będę później niemiły to przepraszam:D

Tomaszu jak tam z A??[br]Dopisany: 27 Kwiecień 2009, 19:28_________________________________________________łe nikt nie pije?! czemu????????????????????

Opublikowano
  • Autor

ja właśnie sączę pilsnerka :beer1:

Opublikowano

ja kończę Lechy i już otwieram kolejnego:P Kobita się drze;P ale jest kolorowo[; z balkonu widzę samoloty lądujące i startujące i kawałek księżyca :drunk::witch1:

Opublikowano

Tomaszu jak tam z A??

OK. :naughty:

Opublikowano

no to za***iście;)

Moja A mnie właśnie zdołowała po całości :wallbash: :wallbash:

Jednak niektóre A są Ciężkie we współżyciu...(nie łóżkowym) :gwizdanie:

Opublikowano

Jak masz chęć to się zwierzaj.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.