Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie wiem jak Wy, ale ja to już od dawna wiedziałem co się święci i zaopatrzyłem się w te stalowe gacie. Mnie już żaden Ozix nie ruszy. :decayed:

kucze kiler, a ja myślałem zeby przyjechać i sie z wami poznać ale mi nie doszły :wallbash:

:polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 899,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Qzwa , spać idziemy!!!!!'już szłam sie lulac w Wy pejczykach....i jak tu iśc spac

koniec tematu- co by mnie nic nie omineło :naughty:- jutro dokończymy teamt pejczyków przy grillu

nie prowokuj oZiXa :decayed:

ta dokończymy w autopsji:P :kox:

Dobra, ja też lecę lulać.

Ozix, kolorowych snów. :>

o Tobie zawsze :evil::slina: :gwizdanie: :naughty:

ja się lać pejczykiem nie dam :no:

heheheh się zobaczy :naughty:

jak się impreza rozkreci to kto wie...

nigdy nie mów nigdy

Zwiążemy i do różowego pokoju :decayed::polew:

Ja ja ja!! ja chce do różowego pokoju!!

Nie wiem jak Wy, ale ja to już od dawna wiedziałem co się święci i zaopatrzyłem się w te stalowe gacie. Mnie już żaden Ozix nie ruszy. :decayed:

ostatnio na przecenach kupiłem kątówkę/szlifierkę:P więc nie pękaj :polew: :polew:

Opublikowano

Nie wiem jak Wy, ale ja to już od dawna wiedziałem co się święci i zaopatrzyłem się w te stalowe gacie. Mnie już żaden Ozix nie ruszy. :decayed:

kucze kiler, a ja myślałem zeby przyjechać i sie z wami poznać ale mi nie doszły :wallbash:

:polew:

to masz pecha:P Pierwszy do odstrzału!!:PP

KONIEC!! BO KOBIETA MI SIĘ BULWERSUJE!!

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem jak Wy, ale ja to już od dawna wiedziałem co się święci i zaopatrzyłem się w te stalowe gacie. Mnie już żaden Ozix nie ruszy. :decayed:

:good:
Opublikowano

Nie wiem jak Wy, ale ja to już od dawna wiedziałem co się święci i zaopatrzyłem się w te stalowe gacie. Mnie już żaden Ozix nie ruszy. :decayed:

kucze kiler, a ja myślałem zeby przyjechać i sie z wami poznać ale mi nie doszły :wallbash:

:polew:

widzicie, nowego kolegę wystraszylismy :rolleyes:

:P przejdzie mu albo się przyzwyczai;>

Opublikowano

kucze kiler, a ja myślałem zeby przyjechać i sie z wami poznać ale mi nie doszły :wallbash:

:polew:

kucze kiler, dajesz. Ozix jest nieśmiały więc będzie atakował tych, których już zna. :decayed:

Opublikowano

przejdzie mu albo się przyzwyczai

Może nawet polubi :decayed:

Opublikowano

dobra , serio idę spać

mój Ł poszedł juz godzinę temu i powiedział że podziwia nasz kretynizm :polew: :polew: :polew:

Ja mu dam kretynizm!! Albo lepiej niech Ozix mu da.. :D

Opublikowano

chyba wole sie przyzwyczaić :decayed: niz polubić :polew:

Opublikowano

dobra , serio idę spać

mój Ł poszedł juz godzinę temu i powiedział że podziwia nasz kretynizm :polew: :polew: :polew:

Ja mu dam kretynizm!! Albo lepiej niech Ozix mu da.. :D

Noo, przejmie chałupę z kobitą i pozamiatane :polew:

Opublikowano
  • Autor

kurfa oZiX nas chyba jutro wszystkich załatwi

Taki jest napalony :kox:

Opublikowano

i z kredytem

Uuuupssss :decayed:

Opublikowano
  • Autor

do jutra do 18 muszę wymyślic jakieś fest zabezpieczenie :naughty:

Opublikowano

kurfa oZiX nas chyba jutro wszystkich załatwi

Taki jest napalony :kox:

O w k**wę :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Ide spać, bo już nie wyrabiam z brechtu.. :D

Opublikowano
  • Autor

ja nie idę :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:46_________________________________________________już mam ...

czapkę niewidkę założę i mnie nie zobaczy :polew:

Opublikowano

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

ja nie idę :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:46_________________________________________________już mam ...

czapkę niewidkę założę i mnie nie zobaczy :polew:

za to Ty bedziesz mógł atakować :polew:

Opublikowano

chyba wole sie przyzwyczaić :decayed: niz polubić :polew:

dobre podejście, aczkolwiek :mysli:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:41_________________________________________________

dobra , serio idę spać

mój Ł poszedł juz godzinę temu i powiedział że podziwia nasz kretynizm :polew: :polew: :polew:

Ja mu dam kretynizm!! Albo lepiej niech Ozix mu da.. :D

Noo, przejmie chałupę z kobitą i pozamiatane :polew:

i z kredytem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

OKEJ!! BIORĘ MEGA SUPER EKSTRA PAKIET Brynia + kredyt:> Jakoś to będzie;)

przygotuje umowe i jutro dam do podpisania B i Ł:D

BRY NOC!

Opublikowano
  • Autor

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

miałem coś napisać ale się powstrzymałem ... :polew:

Mnie też jakoś nie ciągnie :decayed:

ja nie idę :tongue4:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:46_________________________________________________już mam ...

czapkę niewidkę założę i mnie nie zobaczy :polew:

za to Ty bedziesz mógł atakować :polew:

nie mam zamiaru :wink4:

Opublikowano

chyba wole sie przyzwyczaić :decayed: niz polubić :polew:

dobre podejście, aczkolwiek :mysli:[br]Dopisany: 07 Maj 2009, 23:41_________________________________________________

dobra , serio idę spać

mój Ł poszedł juz godzinę temu i powiedział że podziwia nasz kretynizm :polew: :polew: :polew:

Ja mu dam kretynizm!! Albo lepiej niech Ozix mu da.. :D

Noo, przejmie chałupę z kobitą i pozamiatane :polew:

i z kredytem :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

OKEJ!! BIORĘ MEGA SUPER EKSTRA PAKIET Brynia + kredyt:> Jakoś to będzie;)

przygotuje umowe i jutro dam do podpisania B i Ł:D

BRY NOC!

Męska decyzja :decayed:

Opublikowano
  • Autor

no nie mogę z Wami :polew:

czyli pierdzielimy dalej :polew:

ozix jak znam mojego Ł to jeszcze audi i psa dorzuci :polew:

no w końcu jesteśmy RFS :wink4: :>

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.