Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Adrian nie mogłeś zadzwonić ??

Dało by radę polecieć po ciebie.

Brynia i Ukcio grili :kox:

Poziek i krzyniek miło poznać.

tomaszu jako grillowy dałeś radę :good:

Koval dzięki za wycałowanie samochodu ... :wink4:

oZiX i mokom dla was będzie klubowym regulaminem przewidziana kara.

PS. Poziu - wczoraj wydawało mi się że EV-ka ma dziurawy wydech :naughty::wink4:

Pozdrowionka dla wszystkich.

Oby więcej takich imprez ale na następnej już piję :wink4:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 09:01_________________________________________________

Witam Was :) widzę że impreza się udała :naughty:

dla ciebie też będzie klubowa kara... :wink4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 890,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:naughty: nie ma takiej siły
Opublikowano

:naughty: nie ma takiej siły

i tu się zdziwisz :naughty: siła jest i to duża :kox:
Opublikowano
  • Autor

:naughty: nie ma takiej siły

i tu się zdziwisz :naughty: siła jest i to duża :kox:

:good:
Opublikowano

:naughty: nie ma takiej siły

i tu się zdziwisz :naughty: siła jest i to duża :kox:

:good:

:polew:
Opublikowano
  • Autor

już my pogadamy z odpowiednimi ludźmi :wink4:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 09:22_________________________________________________

mcm poddam się każdej :)

to rozumiem... :)
Opublikowano

:naughty: nie ma takiej siły

i tu się zdziwisz :naughty: siła jest i to duża :kox:

:good:

:polew:

ten się śmieje kto się śmieje ostatni :cool1:
Opublikowano

:naughty: nie ma takiej siły

i tu się zdziwisz :naughty: siła jest i to duża :kox:

:good:

:polew:

ten się śmieje kto się śmieje ostatni :cool1:

macie tyle wojska :naughty:
Opublikowano

macie tyle wojska :naughty:

wojska ....? my mamy całą armię :naughty: ale jest u nas taki jeden sierżant :kox: myślę że on wystarczy :decayed:
Opublikowano
  • Autor

macie tyle wojska :naughty:

wojska ....? my mamy całą armię :naughty: ale jest u nas taki jeden sierżant :kox: myślę że on wystarczy :decayed:

jeśli mowa o tym zielonym człowieku to on w zupełności wystarczy :wink4::good:

Opublikowano

macie tyle wojska :naughty:

wojska ....? my mamy całą armię :naughty: ale jest u nas taki jeden sierżant :kox: myślę że on wystarczy :decayed:

jeśli mowa o tym zielonym człowieku to on w zupełności wystarczy :wink4::good:

Myślałem że kapitan BOMBA :polew:

Opublikowano
  • Autor

macie tyle wojska :naughty:

wojska ....? my mamy całą armię :naughty: ale jest u nas taki jeden sierżant :kox: myślę że on wystarczy :decayed:

jeśli mowa o tym zielonym człowieku to on w zupełności wystarczy :wink4::good:

Myślałem że kapitan BOMBA :polew:

oj stąpasz po cienkim lodzie ... :wink4:

Opublikowano

Kolego piękne lato jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kolego piękne lato jest :naughty:

mimo wszystko ... :naughty:

Opublikowano

Kolego piękne lato jest :naughty:

mimo wszystko ... :naughty:

który to ten BOMBA :gwizdanie:
Opublikowano

:gwizdanie:

Opublikowano

Kolego piękne lato jest :naughty:

mimo wszystko ... :naughty:

który to ten BOMBA :gwizdanie:

to jest nasz człowiek u was ... teraz domyśl się który to taki :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

Dzięki wszystkim za przybycie i super zabawę

Tomaszu :notworthy: etat grillowego masz u nas zapewniony na wszystkich imprezach :>

Odzim zakład przegrany będzie z kretesem, Ty mój masażysto jedyny :gwizdanie:

Poziek Krzyniek kawałek do mnie mieliście, ale daliście radę- dzięki

Poziek noc spędzona na kartonach i z polarem pod głową ma swój urok

Adrian qzwa !!!!!!!!!!!! opis trasy i telefon był w postach - będzie kara

Mokom przynajmniej wie i poddaje się karze

Ozix no barkowało Cię, Michał całą noc o Tobie mówił

a ja, a ja ... ;( ;( ;(

Opublikowano

Dzięki wszystkim za przybycie i super zabawę

Tomaszu :notworthy: etat grillowego masz u nas zapewniony na wszystkich imprezach :>

Odzim zakład przegrany będzie z kretesem, Ty mój masażysto jedyny :gwizdanie:

Poziek Krzyniek kawałek do mnie mieliście, ale daliście radę- dzięki

Poziek noc spędzona na kartonach i z polarem pod głową ma swój urok

Adrian qzwa !!!!!!!!!!!! opis trasy i telefon był w postach - będzie kara

Mokom przynajmniej wie i poddaje się karze

Ozix no barkowało Cię, Michał całą noc o Tobie mówił

a ja, a ja ... ;( ;( ;(

a Ty byłeś w ogóle ..>>???? :mysli::kox::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.