Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOTY RADOMSKIE


mcm

Rekomendowane odpowiedzi

spadam

bede wieczorkiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • tomaszu

    5648

  • mcm

    4873

  • oZiX

    3679

  • wuju

    2421

Top użytkownicy w tym temacie

Gość Michał

No, trochę odpocząłem :)

Michał podzielność uwagi godna podziwu gadałeś ze mną poźkiem a ukradkiem spoglądałeś na BRY ...

Tak? spoglądłem? Kurcze, jak widać to jest silniejsze ode mnie :polew: Może mnie Ukcio nie odstrzeli :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Adrian Matracki

Widzę że dobra impra była :P Qwa nie doczytałem tego opisu trasy lenistwo już i na oczy mi padło... na letnim nadrobimy :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO ŻAŁUJĘ ŻE MNIE WCZORAJ NIE BYŁO!! MOJE OCZKA DOPIERO DZIŚ DOCHODZĄ DO SIEBIE ALE I TAK JEST CIĘŻKO

Przysięgam tu i teraz i na wszystko, że już zawsze na takich imprezach będę choćby się paliło czy coś!! Najwyżej skończę z pracą;P

A Justynka mu mocno do gustu przypadła, tym bardziej że się znają od lat :>

rywalka się szykuje ... :mysli::wink4:

a to nie słyszałes wczoraj mojego drugiego tekstu?

,, a niech tam czasem cos ciachnie na boku, może się czegos ciekawego nauczy"

Bryńka to kiedy się umawiamy :co::naughty: :naughty: :gwizdanie: :gwizdanie:

O kredyt się nie martw możliwe że i ja niedługo będę miał start na sporawym minusie:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITOJCIE!

Słuchajta, powiem Wam, że na początku mojej przygody ze spotami radomskimi miałem wizje, żeby w Radomiu był zgrany skład, ale że to będzie Radom Fantazja Squad to się nie spodziewałem. Uważam, że cel radomskich spotów został osiągnięty - pozostaje nam teraz częściej grilować, żeby skład się umacniał. Kurna fajans, kocham Was ludzie! Ozixa też kocham! :>

Bryniu i Ukciu, tego mi było trzeba. Mimo spartańskich warunków jakie macie na budowie to imprezę zorganizowaliście świetnie. Uwielbiam takie imprezy. :th: ...ale żyrandol to macie na wypasie. :>

Koval, odzim, Michał, potrzeba mi było wczoraj się urżnąć, a Wy byliście wzorowymi kompanami do kieliszka. :drunk:

mcm, ktoś musi pracować, żeby ktoś mógł się bawić - doceniam Twoje wczorajsze szoferowanie. :th:

mokom, Adrian, wielka szkoda, że Was nie było, ale liczę na to, że nadrobimy. Będzie dobrze. :wink4:

Ozix, wiem, że się starałeś przyjechać. Ja nawet gacie stalowe miałem naszykowane, no ale trudno - siła wyższa. Następnym razem obecność obowiązkowa. :kox:

Poziek, Krzyniek, zrobiliście nam fajną wizytację... Zapraszamy częściej. :good:

wuju, kucze kiler, ogarniaj te swoje Audice i przyjeżdżaj w piątek na spota. Jeśli nie masz jeszcze stalowych gaci to się nie martw - Ozix atakuje tylko po bliższym zapoznaniu się z ofiarą. :decayed:

Czy wymieniłem już wszystkich..? :mysli:

My z Jarkiem umiramy właśnie w Lublinie. Jarek leży na wyrku obok i mówi, że może jeszcze dziś się zarejestruje na naszym forum (nie wierzę w to :decayed:). Jarek mi jęczy nad głową, żeby iść na balet, ale ja jestem beton. Po nocy na fotelu swojego Berlingo bardzo mnie karczycho łupie - czuję się jak paralityk. Poza tym to ja jestem pijany...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oto nasz parking, a jednocześnie wytrzeźwiałka (fotograf też człowiek)...

1ddbb864f7611d37.jpg

Pełna galeria jutro, bo dziś mam marny transfer. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozix nie było Cię na grillu a Ł czekał i chcciał negocjować

łoj jeszcze będzie okazja może na piątek zjadę:)) :gwizdanie:

Dam Konia 2 krowy i wielbłąda;> jak znajde to i słonia i trzy małpy bo gdzieś mi uciekły:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jednak się zarejestrował - http://www.a4-klub.pl/smf/newbie/radom_witam_wszystkich-t79279.0.html;new

:naughty:[br]Dopisany: 09 Maj 2009, 23:21_________________________________________________mcm, Jarek mówi, że umiro. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bryniu to Ł ładnie dzis miał , zresztą mialem dziś w pilke pograc o 15stej i tez za bardzo sił na to nie miałem, cala sobota odpoczynek nie wiem jak ja teraz zasne chyba żona bedzie musiala mi troche pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wuju, kucze kiler, ogarniaj te swoje Audice i przyjeżdżaj w piątek na spota. Jeśli nie masz jeszcze stalowych gaci to się nie martw - Ozix atakuje tylko po bliższym zapoznaniu się z ofiarą. :decayed:

taki tez mam zamiar :decayed: ale sa juwenalia w kielcach i nie wiem czy bede w stanie :tongue4: :gwizdanie:

moja nowa skarbonka juz prawie ogarnięta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...