Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to wy się opierdalaj ta a ja może bym do roboty pojechał :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 07:33_________________________________________________

fajnie że jesteś cały i nic sobie nie złamałeś :>

tego bym nie powiedział :gwizdanie: :gwizdanie: zostałem poszkodowany na polu bitwy ale jakoś doczołgałem się gdzie cza

To przyznawać się kto o mnie śnił i myślał przed snem :D??

tomaszu się bał że będzie, zapytamy :?:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 07:32_________________________________________________ :>

a Ty normalnie raz się przy mnie upiłeś i już taki Chojrak jesteś :D

pieschojrak.jpg

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

odwagi mi nie brak :wink4:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 07:36_________________________________________________bądź co bądź jechałem z Brynią - Bryniowozem :naughty:

Opublikowano
  • Autor

spoko spoko :good:

Opublikowano

spoko spoko :good:

tak sobie jechałem do pracy i stwierdziłem że wy to macie słabe nocne łóżkowe życie :kox: :kox:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 08:08_________________________________________________qrwa!!!! sąsiadka z góry zalała mi mieszkanie nowe~!!!!!!!! SZIT!!!

Opublikowano

tak sobie jechałem do pracy i stwierdziłem że wy to macie słabe nocne łóżkowe życie :kox: :kox:

Wiesz, kiedyś mi się tak wydawało, ale później dowiedziałem się, że podobno jestem dobrym kochankiem. :naughty:

Opublikowano

tak sobie jechałem do pracy i stwierdziłem że wy to macie słabe nocne łóżkowe życie :kox: :kox:

Wiesz, kiedyś mi się tak wydawało, ale później dowiedziałem się, że podobno jestem dobrym kochankiem. :naughty:

ciekawe kto Cie tak okłamał bo raczej nie ja :polew: :polew:

Opublikowano

ciekawe kto Cie tak okłamał bo raczej nie ja :polew: :polew:

Oziu, w tym momencie to sobie dopowiadasz, bo tak naprawdę to nic o mnie nie wiesz. :tongue4:

BTW wczoraj zarejestrował się mój klon: http://www.a4-klub.pl/smf/sandomierz_czesc-t81305.0.html :decayed:

Opublikowano

ciekawe kto Cie tak okłamał bo raczej nie ja :polew: :polew:

Oziu, w tym momencie to sobie dopowiadasz, bo tak naprawdę to nic o mnie nie wiesz. :tongue4:

BTW wczoraj zarejestrował się mój klon: http://www.a4-klub.pl/smf/sandomierz_czesc-t81305.0.html :decayed:

Stary ja jestem dzieckiem neostrady ja wiem dużo więcej o Tobie niż Ci się wydaje: D[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 08:38_________________________________________________

a jak go ładnie przywitałeś :>

gdzie reszta squadu????????????????

wstawać, bo ta 300-setka to za tydzień pęknie w takim tempie :rolleyes: :rolleyes:

ja jestem ale tak wqr... że bym wszystkich pozabijał![br]Dopisany: 25 Maj 2009, 08:38_________________________________________________Tomaszu i tak jak koleś się raz przywitał to więcej nie wejdzie w wątek witam was:D

Opublikowano

Stary ja jestem dzieckiem neostrady ja wiem dużo więcej o Tobie niż Ci się wydaje: D

Nie wątpię - dlatego Ci się spodobałem. Może wkleisz coś, co mnie skompromituje na forum.. :naughty:

Tomaszu i tak jak koleś się raz przywitał to więcej nie wejdzie w wątek witam was:D

Nie może odpisać, ale może przeczytać. :wink4:

Opublikowano
  • Autor

nie igraj z oZiEm ... bo jeszcze ma coś na ciebie i co wtedy :mysli::naughty:

Opublikowano

Nawet jeśli ma to się nie odważy, bo czuje respekt. :>

Opublikowano

nie igraj z oZiEm ... bo jeszcze ma coś na ciebie i co wtedy :mysli::naughty:

na Ciebie też coś mam :D

zdobycz.gif

Opublikowano

:zemdlal:

Idę...

Opublikowano

:zemdlal:

Idę...

cienias :D Tomaszu wybacz:D ale nie mogłem się powstrzymać z nerwów !!

Opublikowano

dla tych co lubią róż i króliczki

4fbb9a420dbdda82med.jpg

normalnie zaczyna się robić jak na warszawskich :D

SUPER !! Bryńka zrób sobie takie zdjęcie[;

Opublikowano

Dzień dobry

Opublikowano

SUPER !! Bryńka zrób sobie takie zdjęcie[;

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

nie mam stroju :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 09:24_________________________________________________10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

1.mcm00 12

2.Brynia 10

3. oZiX 10

,,święta trójka" - chyba robimy zrzutę na serwer :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 09:33_________________________________________________

10 najaktywniejszych użytkowników w tym tygodniu

nike21 138

Madas 121

mcm00 94

kuredu 72

Michał 63

Brynia 54

chudineze 50

ykk 48

GILI 46

Wihajster

to się chyba opierdalam trochę :D ale co tam nadrobimy ;))

Brynia o strój sie nie martw załatwię Ci :D mam taki sklep pod ręką tylko musisz mi podać wymiary :gwizdanie: :gwizdanie:

na serwer się nie musimy składać :D[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 09:43_________________________________________________

Dzień dobry

cześć Wąski :banan2: :banan2:

cześć Wąski :banan2: :banan2:

Opublikowano

DD :>

Robercik :>

:)
Opublikowano

Brynia o strój sie nie martw załatwię Ci :D mam taki sklep pod ręką tylko musisz mi podać wymiary :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie znasz ??????????// :polew:

zapomniałem :doh1: :doh1:

Opublikowano

Brynia o strój sie nie martw załatwię Ci :D mam taki sklep pod ręką tylko musisz mi podać wymiary :gwizdanie: :gwizdanie:

a to nie znasz ??????????// :polew:

zapomniałem :doh1: :doh1:

80/60/80 :polew: :polew: :polew: :polew:

coś♫ mi się nie wydaje ;)) a wzrost:D?? i waga:D co bym wiedział jaką wytrzymałość brać

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.