Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wskoczyłem na listę!!! :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wskoczyłem na listę!!! :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Nie wiem o jakiej liście mówisz, ale właśnie zerknąłem na wątek zlotowy i okazuje się, że jeszcze nie wpłaciłeś kasy. Adrian też... Róbcie przelewy, bo później może być trudno. :cool1:

Opublikowano

Wskoczyłem na listę!!! :banan3: :banan3: :banan3: :banan3:

Nie wiem o jakiej liście mówisz, ale właśnie zerknąłem na wątek zlotowy i okazuje się, że jeszcze nie wpłaciłeś kasy. Adrian też... Róbcie przelewy, bo później może być trudno. :cool1:

Spokojnie, mam ugadany temat :tongue4:

Opublikowano

wskoczył na numer 70, niewiele brakowało a byłoby na 69 :polew: :polew: :polew:

Eech znowu niefart :decayed:

Opublikowano

wskoczył na numer 70, niewiele brakowało a byłoby na 69 :polew: :polew: :polew:

Ale to przecież już dawno. :mysli:

Opublikowano

Co dawno? Dopiero co dostałem cyne od poznaniaków

Opublikowano

qr**// pojechał bym sobie i ja.. ale nie wiem czy wogle bede w kraju :wallbash:

Opublikowano

qr**// pojechał bym sobie i ja.. ale nie wiem czy wogle bede w kraju :wallbash:

qr.. a kto wie co sie jescze wydarzy... zapisuj sie :decayed:

Opublikowano

qr.. a kto wie co sie jescze wydarzy... zapisuj sie :decayed:

Taaa, zapisuj się wuju, w razie czego sprzedasz komuś wejściówkę. :decayed:

Opublikowano

dlatego wrzuciłem link :decayed:

Oziowi na pewno się spodoba. :decayed:

Szczególnie to ostatnie zdjęcie. :D

Opublikowano

10 najaktywniejszych użytkowników w dniu dzisiejszym

Michał 34

oZiX 32

Brynia 26

mcm00 25

Wihajster 23

tomaszu 19

Flyer 15

antonio 15

Cuber 14

Wąski. 14

uciekam, bo mnie zaraz naliczą :polew:

Opublikowano

cześć :D Ubije was!![br]Dopisany: 25 Maj 2009, 15:10_________________________________________________

to co lecimy na 500 do połowy czerwca :gwizdanie:

ja wymyśle nagrodę, dla tego co napisze pierwszego posta :naughty:

chciałaś powiedzieć do przyszłego tygodnia :gwizdanie: :gwizdanie: Czy mi się zdaje:>?? no chyba że mam sobie zrobić wakacje :kox:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 15:11_________________________________________________Do kina mogę iść będę was trzymał za rękę znaczy Brynię a Co do Michała to się jeszcze zastanawiam... :mysli: :mysli:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 15:12_________________________________________________ponad 1m^2 parkiety wstał mi :(

Opublikowano

chciałaś powiedzieć do przyszłego tygodnia :gwizdanie: :gwizdanie: Czy mi się zdaje:>?? no chyba że mam sobie zrobić wakacje :kox:

Tak tak, masz rację - miało być: do przyszłego tygodnia. :th: :naughty:

Opublikowano

chciałaś powiedzieć do przyszłego tygodnia :gwizdanie: :gwizdanie: Czy mi się zdaje:>?? no chyba że mam sobie zrobić wakacje :kox:

Tak tak, masz rację - miało być: do przyszłego tygodnia. :th: :naughty:

no bo juz sie czulem jak by ktoś we mnie zwatpił :D

Opublikowano
  • Autor

nikt w ciebie oZiU nie wątpi, :wink4:

PS. to może w piąteczek na spocie do tego kina brykniemy ekipą :>

Opublikowano

nikt w ciebie oZiU nie wątpi, :wink4:

PS. to może w piąteczek na spocie do tego kina brykniemy ekipą :>

w piatek to nosiszi bryni situff!!

Opublikowano

nikt w ciebie oZiU nie wątpi, :wink4:

PS. to może w piąteczek na spocie do tego kina brykniemy ekipą :>

Nie, w piatek nie!!! Może być czwartek, może być inny dzień ale nie piatek... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.