Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

oZiU masz chyba kiepski dzień :tongue4:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

oZiU masz chyba kiepski dzień :tongue4:

ciekawe czy byś miał dobry jak by Ci zalało nowe mieszkanie i świeżo położony parkiet :mysli: :mysli:

Opublikowano
  • Autor

oZiU masz chyba kiepski dzień :tongue4:

ciekawe czy byś miał dobry jak by Ci zalało nowe mieszkanie i świeżo położony parkiet :mysli: :mysli:

uwierz albo nie ale zalało mi moje zanim się wprowadziłem, współczuję ale nic na to nie poradzisz, poźniej natychmiast ubezpieczyłem od takich sytuacji, trzymaj się jesteśmy z tobą grupa wsparcia RFS[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 21:46_________________________________________________ :pociesz:
Opublikowano

no ja muszę się tam wprowadzić w weekend;P a w moim pokoju parkiet powstał

Opublikowano
  • Autor

no ja muszę się tam wprowadzić w weekend;P a w moim pokoju parkiet powstał

ciężka sprawa no ale taki lajf :wallbash:
Opublikowano

no ja muszę się tam wprowadzić w weekend;P a w moim pokoju parkiet powstał

ciężka sprawa no ale taki lajf :wallbash:

no ale dziś podpisałem umowę o TV i neta więc kox:) i mam kosiorną ramkę na zdjęcie Królowej i Króla w pokoju :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

no ja muszę się tam wprowadzić w weekend;P a w moim pokoju parkiet powstał

ciężka sprawa no ale taki lajf :wallbash:

no ale dziś podpisałem umowę o TV i neta więc kox:) i mam kosiorną ramkę na zdjęcie Królowej i Króla w pokoju :embarrassed:

więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :>
Opublikowano

no ja muszę się tam wprowadzić w weekend;P a w moim pokoju parkiet powstał

ciężka sprawa no ale taki lajf :wallbash:

no ale dziś podpisałem umowę o TV i neta więc kox:) i mam kosiorną ramkę na zdjęcie Królowej i Króla w pokoju :embarrassed:

więc nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło :>

zobacz ją sobie :D

Opublikowano
  • Autor

k**wa :kox: :kox: :kox:

Opublikowano

no ekypa wpadła to zaczynamy :) JASDA!! :polew: :polew:

Opublikowano
  • Autor

tera fota z Królową i ołtarzyk gotowy :naughty:

Opublikowano

kurfa :kox: :kox: :kox:

where??? :o

Opublikowano
  • Autor

no zaróżowiło się na pasku :decayed:

Opublikowano

tera fota z Królową i ołtarzyk gotowy :naughty:

ołtarzyk to dla pinkiego

Opublikowano
  • Autor

kurfa :kox: :kox: :kox:

where??? :o

rameczka :>
Opublikowano

no już mam problemy z pisaniem :naughty::kox: :kox:

Opublikowano
  • Autor

tera fota z Królową i ołtarzyk gotowy :naughty:

ołtarzyk to dla pinkiego

:decayed:
Opublikowano

Jeszcze raz wklejam obrazek:

Czy facet w czarnej pościeli kogoś Wam przypomina?? :mysli:

c4798db09e881d46.jpeg

BTW zrobiłem dziś 38 km. :kox:

Opublikowano
  • Autor

kurfa oZiU ale cię sportretowali :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

kurfa oZiU ale cię sportretowali :polew: :polew: :polew:

Gęba może i im nie wyszła, ale wszystko inne tak. :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.