Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kurfa oZiU ale cię sportretowali :polew: :polew: :polew:

o kufa to jush wiem co powieshe nad wyrkiem :polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 902,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

kurfa oZiU ale cię sportretowali :polew: :polew: :polew:

o kufa to jush wiem co powieshe nad wyrkiem :polew: :polew:

właśnie miałem zaproponować :polew:
Opublikowano

Bry Wieczór, zdrówko Wasze- mam piwko :> po bardzo cięzkim dniu ;( i fajnym wieczorze :>

Ozix rameczka :kox:

a mi się już kończy więc zaraz idę w kimę :gwizdanie: :gwizdanie:

Bryńcia to kiedy wpadasz do mnie do naszego letniego lokum :D??

Opublikowano

Ładna lista, ładny wynik, ładnie gonicie. :th:

6508f1c9a0806315.jpg

Opublikowano

Tomaszu jesteś ,,debeściak" :good:

hmm a ja ?? :embarrassed: ja jestem od Grudnia na forum :gwizdanie: :gwizdanie:

Bry Wieczór, zdrówko Wasze- mam piwko :> po bardzo cięzkim dniu ;( i fajnym wieczorze :>

Ozix rameczka :kox:

a mi się już kończy więc zaraz idę w kimę :gwizdanie: :gwizdanie:

Bryńcia to kiedy wpadasz do mnie do naszego letniego lokum :D??

Oziu wpadam ,,lada dzień po niedzieli" :gwizdanie:

trzymam Cie za słowo!! jutro wchodzi kuchnia :evil: :evil:

Opublikowano

Tomaszu jesteś ,,debeściak" :good:

chyba dewiant. :polew:

Opublikowano

hej widzicie to co ja, jakas Agateczka nas czyta :slina:

Opublikowano

Tomaszu jesteś ,,debeściak" :good:

chyba dewiant. :polew:

yba dewota :gwizdanie: :gwizdanie: i to różowy

Oziu, ,,lada dzień po niedzieli", ale nie napisałam po której :gwizdanie:

o Ty mały draniu!!

Opublikowano

Słuchajcie, mam komunikat!

W piątek 05.06.2009, czyli za 2 tygodnie proponuję przejechać się na spot do Kielc. Mamy zaproszenie. Damy radę zebrać się przed 19:00 i ruszyć na kieleckiego grila?? :)

Opublikowano

hej widzicie to co ja, jakas Agateczka nas czyta :slina:

no i co się ślinisz przecież już ze 200 stron temu pisałem że wszystkie świeżynki zaklepuję ja i pinki :angry:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:30_________________________________________________

Słuchajcie, mam komunikat!

W piątek 05.06.2009, czyli za 2 tygodnie proponuję przejechać się na spot do Kielc. Mamy zaproszenie. Damy radę zebrać się przed 19:00 i ruszyć na kieleckiego grila?? :)

mam uraz do Kielc :gwizdanie: :gwizdanie: ale co tam mogę jechać a mogę jechać jako nie kierowca :D??

Opublikowano

yba dewota :gwizdanie: :gwizdanie: i to różowy

Może i tak, ale sam przyznasz, że coś w sobie mam, prawda? :> :tongue4:

Opublikowano

jak grill to i piwko, jak piwo to i driver jakis by sie przydał :gwizdanie:

Opublikowano

mam uraz do Kielc :gwizdanie: :gwizdanie: ale co tam mogę jechać a mogę jechać jako nie kierowca :D??

Biere Cytryne więc możesz. :wink4:

Opublikowano

yba dewota :gwizdanie: :gwizdanie: i to różowy

Może i tak, ale sam przyznasz, że coś w sobie mam, prawda? :> :tongue4:

:dance: :dance: :banan2: :banan2: :banan2: :banan2: :buhaha: :buhaha: :buhaha::radocha: :radocha: :seksiasty: :seksiasty:[br]Dopisany: 25 Maj 2009, 22:32_________________________________________________

mam uraz do Kielc :gwizdanie: :gwizdanie: ale co tam mogę jechać a mogę jechać jako nie kierowca :D??

Biere Cytryne więc możesz. :wink4:

może wezmę swoje cacko;D żeby zobaczyli pinkiego :)

Opublikowano

Na razie na kieleckim są luźne propozycje, więc jeszcze nie wiadomo czy będzie grill.

Opublikowano
  • Autor

oZiU nie strasz ludzi bo wycofają zaproszenie :>

Opublikowano

może wezmę swoje cacko;D żeby zobaczyli pinkiego :)

Samochód możesz brać, ale daj spokój z tym pinkim. :tongue4:

Moja propozycja jest taka, żeby pojechać do Kielc, przywitać się, posiedzieć godzinkę i wrócić. No chyba, że grill się rozkręci i będzie fajna atmosfera to zostaniemy dłużej. :)

Opublikowano

co do Kielc to spoko, bierzemy Cytrnę i lecimy w 8 osób :polew:

Jeśli deklarujecie zrzutkę na mandat i ktoś bierze na siebie punkty to nie ma problemu. :decayed:

Opublikowano

Na razie na kieleckim są luźne propozycje, więc jeszcze nie wiadomo czy będzie grill.

jak nie ma gryla to Królestwo nie przyjedzie!!

Opublikowano

co do Kielc to spoko, bierzemy Cytrnę i lecimy w 8 osób :polew:

Jeśli deklarujecie zrzutkę na mandat i ktoś bierze na siebie punkty to nie ma problemu. :decayed:

ja mam już jeden punkt więc nie mogę ;/

dziś wysłałem 2-gą ratę za mandat 1,01 PLN :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.