Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a jak jesz te banany :co:

Tak, że by Ci się kisiel w majtkach zrobił. :decayed:

nie jestem kobietą żeby mi się kisiel robił mi może co najwyżej budyń albo zsiadłe mleko ale to i tak nie osiągalne przez Ciebie :gwizdanie: :gwizdanie:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Tak tak, mam teraz przerwę...

Opublikowano

2556ffad516d1481med.jpg

Dla Was , na ostudzenie emocji :polew: :polew: :polew::rolleyes:

;) miss mokrego podkoszulka!!:D

Opublikowano

Bateria mi siadła...

Opublikowano

Bateria mi siadła...

tak, domysliłam się :>

:slina:
Opublikowano

witam wszystkich, dostalem zaproszenie na spocik or uzytkownika Tomaszu, jak znajde chwilke podjade,

pozdrawiam

Opublikowano

witam wszystkich, dostalem zaproszenie na spocik or uzytkownika Tomaszu, jak znajde chwilke podjade,

pozdrawiam

no to wjazdówkę przywozisz i jesteś nasz!!

Opublikowano

BRY ALL :hi:

Witaj Kudłaty66 , zapraszamy do dyskusji, jak widzisz zawsze gorących :polew:

Opublikowano

witam wszystkich, dostalem zaproszenie na spocik or uzytkownika Tomaszu, jak znajde chwilke podjade,

pozdrawiam

siemka, wpadaj na spota i pisz w spotach radomskich swoje przemyslenia :>

tylko nie bierz nas za bardzo serio, bo się wystraszysz :polew: :polew: :polew:

jesteśmy bardzo pozytywnie pomigana ekipą, wiec się nie przejmuj :>

hmm i pamiętaj że jestem Królem a Brynia Królową

Opublikowano

witaj Aneczka

Dzis Dzień Matki, jak wiemy Matką Polką Ty nie jestes ale... :kwiatek:

Opublikowano
  • Autor

Witam miśki moje kochane :decayed:

Opublikowano

witaj Aneczka

Dzis Dzień Matki, jak wiemy Matką Polką Ty nie jestes ale... :kwiatek:

tak, Matka-Polka ze mnie marna, ale :> :> :>

Filipek mi rano czekoladki dał :>

siemka mcm

rozumiem że częstujesz :gwizdanie:

Opublikowano

To jak z tym filmem, wybiera się ktos?

Opublikowano

Jak tylko będe miał wolny piatek podjade, bądz do zobaczenia na drodze.

pozdrawiam, miłego dnia

Opublikowano
  • Autor

tonę dziś w papierkach dlatego tak późno dołączyłem :heat:

Opublikowano
  • Autor

Brynia jak tam mój lapek wiadomo coś :?:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 12:51_________________________________________________

no ja tak, ale może być przyszły tydzień, albo chociaz niedziela :>

przyszły tydzień będzie dobry :)
Opublikowano

Brynia jak tam mój lapek wiadomo coś :?:

no pisałam jakies 20 pare stron temu :gwizdanie:

że prawdopodobbie ,,bios" padł- cokolwiek to nie znaczy i że trzeba do serwisu

jest to jeszcze na gwarancji?[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 12:53_________________________________________________kudłaty nie krepuj się, możesz opisac jak Ci np dzień mija, albo co ci sie śniło :wink4: :> to u nas takie naturalne :polew:

albo jaką nosisz bieliznę Ania lubi takie tematy :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 12:59_________________________________________________Brynia chciałbym Cię poprawić bo my w tydzień z kawałkiem stukamy 100 stron... a nie w 2-3

Opublikowano
  • Autor

Brynia jak tam mój lapek wiadomo coś :?:

no pisałam jakies 20 pare stron temu :gwizdanie:

że prawdopodobbie ,,bios" padł- cokolwiek to nie znaczy i że trzeba do serwisu

jest to jeszcze na gwarancji?

sorki nie doczytałem :wallbash:

chyba jest gwarancja, zapytam siostrę bo to jej lapek, podpytaj Ukcia gdzie to dać do serwisu w razie czego.

Opublikowano

Brynia jak tam mój lapek wiadomo coś :?:

no pisałam jakies 20 pare stron temu :gwizdanie:

że prawdopodobbie ,,bios" padł- cokolwiek to nie znaczy i że trzeba do serwisu

jest to jeszcze na gwarancji?

sorki nie doczytałem :wallbash:

chyba jest gwarancja, zapytam siostrę bo to jej lapek, podpytaj Ukcia gdzie to dać do serwisu w razie czego.

a jakiej to fyrmy jest sprzęt??

Opublikowano

kudłaty66, moze Ty latasz srebrnym Avantem? Wczoraj leciałem na Kieleckiej za takim, nieźle "kopał" :naughty:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.