Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Michał tez gdyby nie to " 0 " :naughty:

Pokaż swój numerek, a powiem ci kim jesteś. :D

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wolę posuwanie królowej :polew: :polew: :polew:

:bicz3: :bicz3: :bicz3: :bicz3: to tylko Król może!![br]Dopisany: 26 Maj 2009, 15:47_________________________________________________Lub osoba wyznaczona przez Króla w tym wypadku jest to Michał :oklaski: :oklaski: :oklaski:

O k**wa :kox: Nie oZiu , ja sie nie nadaję :tongue4:

Opublikowano

O kurfa :kox: Nie oZiu , ja sie nie nadaję :tongue4:

Jak dają to bierz, jak biją to uciekaj. :decayed:

Opublikowano

Zeby jeszcze tak chcieli dawac :cool1:

Zadzwońcie albo napiszcie esa do Adriana żeby zaliczkę na zlot przelał

Opublikowano

Zadzwońcie albo napiszcie esa do Adriana żeby zaliczkę na zlot przelał

Wczoraj do niego pisałem.

Opublikowano
  • Autor

no trochę się osób wykruszyło, na zlocik

Opublikowano

no trochę się osób wykruszyło, na zlocik

Ale my lecimy :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Oj lecimy lecimy ...

Opublikowano

Ruazem panocku, ruazem.. :>

14 km - Bryń, nie chciało mi się jechać na budowę. :wink4:

Opublikowano

Ruazem panocku, ruazem.. :>

14 km - Bryń, nie chciało mi się jechać na budowę. :wink4:

Tylko tyle? :tongue4:

Opublikowano

gdzie Wy wszyscy dzisiaj jesteście :gwizdanie:

nawet nie ma z kim piwa się napić ;d

ja jestem :naughty:

ale ze mną sie nie napijesz, nie pije piwa juz od tygodnia :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

ja już dziś jedno walnąłem i jakoś tak mi leży na wątrobie :sick3:

Opublikowano

Ja też juz jestem, ale nie pije dzisiaj...jakos nie mam ochoty...

Opublikowano
  • Autor

ja już dziś jedno walnąłem i jakoś tak mi leży na wątrobie :sick3:

ale ja mam doła....... ;(

nie bądź taki

ok dla królowej wszystko, ide bo chyba jeszcze pół desperadosa zostało w lodówce :wink4:
Opublikowano

spoko, Ty chyba whisky lubisz, tez może być :>

ja?? niee :cool1:

ostatnio żywca zdrój popijam cały czas.. i R20 czasami co by dużej na forum posiedzieć :naughty:

Opublikowano

ja od R20 wolę Tigerka , ale R20 też może być :>

tiger na mnie nie działa.. a R20 to mnie do 3 wczoraj trzymał :naughty:

zobaczymy jak dzis będzie bo tez sobie strzeliłem :decayed:

Opublikowano

:notworthy:

już mi lepiej, o niebo lepiej :>

Królowo :notworthy: :notworthy: :notworthy: Skarbie Ty mój!! Twój uniżony sługa już wrócił z warszawskiego spota idę wyjąć oczy i biorę Bro i zaczynamy :) szykować szmaty do monitora!! :D Król oZiX wrócił!! :kox: :kox:

Bryńka co się dzieje?? tak BArdzo Tęsknisz?? :))

Opublikowano

do 3 da radę posiedzieć bez dopalaczy w moim przypadku, tylko ze ja wstaję po 6 a Ty ok 11 jak dobrze pamiętam :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

dobrze pamietasz :naughty:

Opublikowano

Bryńka co się dzieje?? tak BArdzo Tęsknisz?? :))

no, żebyś wiedział, nie myslałam że można aż tak.... :gwizdanie:

no to już jestem i nie opuszczę Cie aż do padnięcia ;D[br]Dopisany: 26 Maj 2009, 22:30_________________________________________________Królowa jest złą czy dobrą postacią ??

Opublikowano

no to już jestem i nie opuszczę Cie aż do padnięcia

raczej nie odpuszcze Ci az do padnięcia :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.