Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOTY RADOMSKIE

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Bryńka zostaliśmy sami co robimy ?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:59_________________________________________________

płaczę ze smiechu od 5 minut - tak na maxa :polew: :polew: :polew:

:przytul: mam nadzieję że nie z mojej winy :gwizdanie: :gwizdanie: :kox::polew: :polew:

  • Odpowiedzi 28,7 tys.
  • Wyświetleń 901,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

ide już i dajcie mi spokojnie spać :hi:

Naślemy na Ciebie Ozia. :decayed:

Zostań jeszcze to dowiesz się skąd się wziął Ozio.

Oziu, kiedy się zorientowałeś, że jesteś taki jaki jesteś? A może jeszcze się nie zorientowałeś. :decayed: Twoje niestworzone historie nas rozbrajają. :D

Opublikowano

Mnie też łzy poleciały... dzięki Tobie Oziu. :th: :wink4::naughty:

Opublikowano

Bryńka zostaliśmy sami co robimy ?? :gwizdanie: :gwizdanie:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 00:59_________________________________________________

płaczę ze smiechu od 5 minut - tak na maxa :polew: :polew: :polew:

:przytul: mam nadzieję że nie z mojej winy :gwizdanie: :gwizdanie: :kox::polew: :polew:

nie Oziu, dzięki Tobie :good:

to :kox::kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek: dla Ciebie najładniejsze Kwiaty świata!!

Opublikowano

ide już i dajcie mi spokojnie spać :hi:

Naślemy na Ciebie Ozia. :decayed:

Zostań jeszcze to dowiesz się skąd się wziął Ozio.

Oziu, kiedy się zorientowałeś, że jesteś taki jaki jesteś? A może jeszcze się nie zorientowałeś. :decayed: Twoje niestworzone historie nas rozbrajają. :D

ale o co chodzi?? :mysli: :mysli:

Mnie też łzy poleciały... dzięki Tobie Oziu. :th: :wink4::naughty:

to dla Ciebie najczarniejsze :dziura: :dziura: :dziura::afro::piroman: :piroman: świata![br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:04_________________________________________________

qzwa idziemy spać!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja pierd................. 1 w nocy !!!!!!!!!!!!

ozix kwitaki wymiataja- dzieki :>

u mnie 5 po:D[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:04_________________________________________________Dobranoc!! KOcham was Królowe, Drwale i inne RFS-ow wynalazki ;(
Opublikowano

Ja już na dziś wyczerpałem limit skurczów mięśni brzucha i idę spać.

Dobranoc dzieciaczki. :>

Opublikowano

qzwa idziemy spać!!!!!!!!!!!!!!!!!

ja pierd................. 1 w nocy !!!!!!!!!!!!

ozix kwitaki wymiataja- dzieki :>

spoko spoko ja się dopiero rozkręcam ;)) Jutro jadę na promocje :gwizdanie: :gwizdanie:

Opublikowano

o mc wrócił :thumbup: :thumbup: :drool:

DO BRA NOC!![br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:07_________________________________________________

BRYNOC

na bank i nieodwracalnie,

ale się ubawiałm z Wami :kox: :kox: :kox: :kox:

a z takim marnym nastrojem przyszłam, jestescie super

od tego jesteśmy byś miała humor w dechę :good:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:07_________________________________________________i nikt się nie przejął moim zdartym zderzakiem ;([br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:07_________________________________________________pa!

Opublikowano
  • Autor

Poczytam do póki nie usnę

Opublikowano

Oziu, tak jakoś na czułości mi się zebrało - swój chłop (mam nadzieję) jesteś. :th: :drunk:

Wy wszyscy jesteście swoje chłopy. Brynia też. :)

Dobranoc.

Opublikowano

boże ludzie idź ta spać!![br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:09_________________________________________________

Oziu, tak jakoś na czułości mi się zebrało - swój chłop (mam nadzieję) jesteś. :th: :drunk:

Wy wszyscy jesteście swoje chłopy. Brynia też. :)

Dobranoc.

dzięki Ty też!!1

JAk chcesz to wpadaj do mnie do boiska dziś jestem sam bez drzewa :gwizdanie: :kox:[br]Dopisany: 27 Maj 2009, 01:10_________________________________________________PA!

Opublikowano

dopiero skończyłem wycierac monitor :kox:

:polew: :polew: niszczycie :polew: :polew:

R20 daje rade, wiec jeszcze nie usne :tongue4:

bry noc/dzien all

Opublikowano

oziu, nie o to mi chodzilo. :D wuju, zostajesz na dyzurze. ;)

Opublikowano

wuju, zostajesz na dyzurze. ;)

ktos musi :wink4:

Opublikowano

BryDzien Skarby

a ja już w pracy :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

troche mi sie spać tylko chce :rolleyes:

ja tak samo :D był bym przed Tobą ale musiałem obfotografować samochód z miarką :D:kox: :kox: :polew: :polew:

też już piję kawę i wpadłem na pomysł że napisze do moderatora żeby tak koło 22 zamykał radomski temat a nam dawał bana bo inaczej to się chyba nigdy nie wyśpię ;( Królowa zbyt wierzga swoimi racicami ;(

Opublikowano

Miłego dnia :)

Opublikowano

Miłego dnia :)

:good:

wzajemnie! fajnie że jesteś :travolta:

Opublikowano

Miłego dnia :)

:good:

wzajemnie! fajnie że jesteś :travolta:

:wink4:
Opublikowano

Miłego dnia :)

miłego, miłego :>

dzień pewnie kaszana będzie za to wieczór pewnie pełna polewki :mysli:

Opublikowano

Miłego dnia :)

miłego, miłego :>

dzień pewnie kaszana będzie za to wieczór pewnie pełna polewki :mysli:

tia, to juz u nas tradycja :>

Brynka tak se myśle o tych naszych drzewach to może je zostawimy razem a na ich miejsce weźmiemy sobie jaką świerzynkę :D??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.